| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Tramwaje w Warszawie

1987 - Katastrofa tramwajowa

Dni Transportu Publicznego 2016

Nieużywane torowiska tramwajowe

Pętle i końcówki tramwajowe

Tramwaje serwisowe

Zajezdnie tramwajowe

OBIEKTY - Tramwaje w Warszawie
Więcej (48)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Typ P17 (I)

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1942
Zlikwidowano: 1944
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
lekr
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-10-30 18:51:12 (8 lat temu)
Paulus
 
A co to za dziwny tramwaj ? Dar od Stalina czy z Ameryki ?
2020-06-26 16:30:45 (6 lat temu)
Klasyczne "winogrona". Czasami odpadały.
2020-06-26 16:31:58 (6 lat temu)
mirekjot
 
+2 głosów:2
To doczepa typu P17 1703 zbudowana z dwóch Zawratów.
2020-06-26 23:22:06 (6 lat temu)
† ML
 
do cracusiac: Wagon jest prawie pusty. Panowie wybrali winogrona, bo trudno jechać na gapę wewnątrz gdy w środku "szaleje" konduktor. Mnie ciekawi powód wyburzenia widocznych kamienic po wschodniej stronie Krakowskiego.
2020-06-26 22:40:18 (6 lat temu)
roox
 
+1 głosów:1
do † ML: Przede wszystkim to okres okupacji. To jedna z kilku doczep wykonanych przez Warszaty Głowne MZK z nadwozi autobusowych - wykorzystywane były te od PZInż. "Zawrat" i od Chevroleta EDF "Bielany". Zdjęcie prawdopodobnie z wiosny 1943.
2020-06-26 22:54:58 (6 lat temu)
† ML
 
do roox: Zdawało mi się, że to zdjęcie datowane na 48 rok, ale faktycznie, widać dwóch szwabów. Moje pytanie o kamienice nieaktualne.
2020-06-28 01:49:05 (6 lat temu)
mirekjot
 
+2 głosów:2
To wagon G 371 z dwiema doczepami P17 I.
2024-08-22 17:43:26 (rok temu)
mirekjot
 
+4 głosów:4
Doczepy P17 I zmajstrowane z pudeł autobusów to rzadkość na fotografiach, ale wagon motorowy jeszcze rzadszy, bo był tylko jeden taki. To wóz typu G nr 371.
2024-08-22 17:42:39 (rok temu)
yani
 
do mirekjot:
Dopisałem.
2024-08-22 21:11:28 (rok temu)
3 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet