| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Tramwaje w Warszawie

1987 - Katastrofa tramwajowa

Dni Transportu Publicznego 2016

Nieużywane torowiska tramwajowe

Pętle i końcówki tramwajowe

Tramwaje serwisowe

Zajezdnie tramwajowe

OBIEKTY - Tramwaje w Warszawie
Więcej (48)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
yani
 
+2 głosów:2
Świetne foto pod każdym względem, a i rozmiar też adekwatny.
2023-08-01 00:43:22 (2 lata temu)
mamik
 
+3 głosów:3
Może ten automat do zmniejszania zdjęć przestawić na 2500 z obecnych 1900? Pytanie do Neo, i rzecz jasna do wszystkich :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2023-08-03 13:00:44 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
Chyba esski miał na myśli tych, co na telefonach zdjęcia oglądają.
2023-08-03 18:32:26 (2 lata temu)
Maciej Czarnota
 
+2 głosów:2
do yani: Właśnie wymieniłem monitor na 4K i widać jak wiele zmienia rozdzielczość zdjęcia.
2023-08-03 11:46:22 (2 lata temu)
yani
 
do Maciej Czarnota:
No, właśnie... :)
2023-08-03 11:48:28 (2 lata temu)
esski
 
do mamik: Z tego co widzẹ, to wiẹcej jak połowa życzyłaby sobie nie 1900 a 1000 lub 800 na krótszym boku...z takim wejściem na 2500 ukontentujesz kilku , ciut bẹdzie za tym co jest, reszta za mimimum..bo im fotka bodajže z telefonu wyłazić bedzie, lub...a po co,? a na co?..
2023-08-03 17:20:01 (2 lata temu)
do mamik: Może warto napisać o tym na forum, tutaj Neo może nie zauważyć.
2023-08-03 22:30:09 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do mamik: Przestawiłem na 3000x2500.
2023-08-04 09:57:36 (2 lata temu)
do esski : Nie kombinuj Boguś, przecież automat tylko zmniejsza za duże zdjęcia, z małymi nic nie robi :))
2023-08-03 18:10:19 (2 lata temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do esski : Mój telefon robi 4000x3000 a nie jest jakiś bardzo zaawansowany.
2023-08-03 18:11:19 (2 lata temu)
esski
 
do da signa: Ja nic nie kombinuję, widzę to od wielu miesięcy, baaaaaaaaaaa, od lat, iż "przewodnia siłą fotopolski" dryfuje do rozmiaru dla nich słusznego , taki rozmiar z lat 2000-2010.. czyli okolice 500-800 pixeli na dłuższym boku, O telefonach wspominam, gdyż oni to zerkają na FP za polmocą swojego telefonu, i ponoć im się tam nie mieści, rozłazi, nie wytrzymuje, nie coś tam,.. nie taś tam... Zobacz nawetvteraz.. jaki jest odzew................... ? no jaki ?? żaden...
2023-08-03 22:18:14 (2 lata temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do yani: Chyba tak :-)
2023-08-03 18:36:12 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do esski : Ja i tak mam nadzieję, ze Neo przestawi ten automat:)
2023-08-03 22:27:29 (2 lata temu)
do Neo[EZN]: Może to chwilowe, ale nie mogę dodać zdjęcia.
2023-08-04 09:58:49 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: ... jeszcze dodam że od kilku lat na serwerze zapisywane są zdjęcia w oryginalnej rozdzielczości (przed zmniejszeniem) i bez nałożonego loga i podpisu strony - m.in. po to żeby można było wygenerować te zdjęcia w większych rozdzielczościach lub z np. nowszą wersją logotypu.
2023-08-04 10:05:53 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do da signa: Był problem z uprawnieniami bo zmodyfikowałem plik na złym użytkowniku, już jest ok.
2023-08-04 10:01:16 (2 lata temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Czyli te stare się same powiększą? :-)
2023-08-04 10:06:55 (2 lata temu)
do mamik: Nie, chyba że napiszę skrypt który to zrobi :) Nie jest z tym dużo roboty, może 1,5 godz.
2023-08-04 10:08:34 (2 lata temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Notki się pewnie rozjadą.
2023-08-04 10:10:17 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do mamik: Automat to może od razu skorygować - to prosta operacja (przeskalowanie współrzędnych).
2023-08-04 10:19:45 (2 lata temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
To jest 140N, 142N to krótka jednokierunkowa wersja.
2023-08-30 10:43:08 (2 lata temu)
Maciej Czarnota
 
+1 głosów:1
do Krzysiek99: poprawiłem
2023-09-08 22:22:53 (2 lata temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
To też 140N, a nie 142N.
2023-08-30 10:43:57 (2 lata temu)
Maciej Czarnota
 
+1 głosów:1
do Krzysiek99: poprawiłem
2023-09-08 22:21:05 (2 lata temu)
lipton
 
+3 głosów:3
Coś nie tak z liczeniem - tramwaje wróciły na ten odcinek po 34 latach. Do 4 dych sporo zabrakło...
2024-03-10 10:20:18 (2 lata temu)
Paulus
 
+3 głosów:3
do lipton: Dziękuję. Nawet nie liczyłem... w połowie lat osiemdziesiątych mieszkałem w Warszawie i wydawało mi się, że już tam nie kursowały... Poprawiam opis :)
2024-03-13 10:45:37 (2 lata temu)
lipton
 
+4 głosów:4
do Paulus: Do końca czerwca 1990 roku tramwaje kursowały tam liniowo. Potem nieczynne torowisko latami leżało odłogiem...
2024-03-14 22:07:35 (2 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do lipton: Z tabliczką "Teren przeznaczony na trawnik" ;)
2024-03-15 17:31:04 (2 lata temu)
lipton
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Tak. I "już" po 17 latach od zamknięcia tej trasy udało się go zrobić :D
2024-03-16 19:30:00 (2 lata temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
2024-11-11 21:12:30 (rok temu)
yani
 
do Krzysiek99:
Dopisałem.
2024-11-12 05:25:09 (rok temu)
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Wagon 140N nr 4252 na ul. Grójeckiej.
Ulica Belwederska. Szesnastka czeka na "zgodę" na skręt w lewo w ul. Spacerową.
2021
-
2022
2021
-
2022
2022
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2024
2023
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
Typ 140N - Hyundai Rotem na innych zdjęciach
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet