| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Czarne
ul. Czarna Wisełka
ul. Czarne
ul. Sportowa
ul. Słoneczna
ul. Zameczek

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Czarne

1 subskrypcja
Krajobraz
Zieleń
Sport
Budowle
Inne
 
Religia
Edukacja
Transport
Woda
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678następna
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor.
2016-06-30 20:07:51 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do PEŻ: Super!
2016-06-30 20:08:39 (9 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Zdjęcie znajduje się też na pocztówce wydanej w 1956 r. z koresponencją z dnia 23.03.1957
2025-08-29 08:22:43 (9 miesięcy temu)
stoik
 
wpis pod przypadkowym zdjęciem. pochód pod tytułem 1 Maja wyglądał mniej więcej tak, że na Placu Wolności mieścił się komitet KPZR czy jakoś. Ja jeszcze wtedy byłem mały, ale wszyscy defiladowali przed trybuną, machali flagami i udawali że jest fajnie. Nie wiem czy były sowieckie symbole.. Próbuję sobie przypomnieć. Ale sama impreza codorocznego pochodu byłą dosyć prymitywna
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-08-29 10:30:17 (9 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+3 głosów:3
do stoik: A to gdzie było?
Skoro był komitet KPZR to musiało być w Związku (Zd)Radzieckim, wiec i symbole sowieckie pewnie były...
2025-08-29 11:25:58 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do Jarosław Dubowski: a niech Ci będzie, ze PZPR. tak mi się napisało :)
2025-08-29 11:56:56 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: a że tu pierwsze od dołu. sorry, ale w kwestiach językowych bywam bezlitośnie upierdliwy :) moja mama jest filologiem. zatem Wy róbcie błędy, aja Was będę z radością poprawiać. nie powinno się zaczynać zdania od "zatem"......... Zatem niektóre Wasze wyczyny w obszarze języka wprawiają mnie w podziw i rozbawienie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-08-29 23:38:32 (9 miesięcy temu)
ylooC
 
+6 głosów:6
do stoik: Upierdliwy to fakt.... wiemy kim Twoja mama jest .... tak samo jak wiemy, że byłeś doradcą ds.rolnych w Wiśle..... powtarzasz to średnio co 4 dni...
2025-08-29 23:43:34 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do ylooC: od kiedy jesteś, to czasami mi się coś wymsknie raz na pół roku :) A /obglądnąłem/ sobie wczoraj taki film o tragedii pod Rysami. Tytuł Cisza. Napisali "licealiści z Tych". Nawet taki ignorant jak ja wie, że mówi się Tychów w dopełniaczu 2872.html
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-08-31 17:12:54 (9 miesięcy temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do stoik: ...
2025-08-31 20:26:28 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do ylooC: a tocz sobie te swoje wojenki z kim innym.rozumiem, że zasługi masz i tamtego. ale na moim skromnym podwórku nic nie wnosi poza poczuciem zmarnowanego czasu. potrzebujesz uwagi. i czasu. mogę Ci polecić kilka dobrych filmów, które ostatnio oglądałem. już powoli stajesz się moją ulubioną maskotką. lubisz filmy ? to zaczniemy od Marvella :) do redakcji - ja tu nikomu nie docinam. Stenek, tęsknię za Tobą :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-08-31 22:37:44 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: z Ylokiem to tak się tylko przebijamy piłeczkami.
2025-09-01 19:26:01 (9 miesięcy temu)
stoik
 
do marek45: obecnie jak wiadomo stoi w centrum Wisły i mieści się tam informacja turystyczna. ale już chyba wiele razy o tym pisałem.
2026-05-19 13:53:53 (miesiąc temu)
marek45
 
+1 głosów:1
do stoik: Brak autora
2026-05-19 15:03:48 (miesiąc temu)
stoik
 
do marek45: a po co Ci potrzebny autor ? te pocztówki były wydawane w wielotysięcznych nakładach. z autorów kojarzę chyba tylko Falkiewicza.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-21 19:37:28 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do marek45: Juź jest ☺
2026-05-21 20:32:45 (miesiąc temu)
stoik
 
do vetinari: jakże pięknie. moi drodzy i najmilsi. Czesilowi zależy na oryginałach ponieważ to kolekcjonuje. Sprzedałem mu kiedyś oryginalne zdjęcie Trzeciego Jazu na kartoniku. Za 100 złotych. Prawdopodobnie jedyne takie. Ale nie dla pieniędzy. Tylko żeby trafiło w dobre ręce. Wiele by o tym opowiadać. Ale mi się nie chce.
2026-05-21 23:20:58 (miesiąc temu)
stoik
 
do stoik: - oryginalny Jastrzembski. Nie zależy mi na pieniądzach. Prawdopodobnie jedyny istniejący egzemplarz. A nawet na pewno.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2026-05-21 23:24:54 (miesiąc temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Podmiana
2025-08-12 11:32:16 (10 miesięcy temu)
stoik
 
do Dana : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-08-16 14:59:35 (10 miesięcy temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-27 19:32:25 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-27 19:42:18 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-27 20:19:24 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-27 20:32:45 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-27 21:00:28 (5 miesięcy temu)
stoik
 
+1 głosów:1
porównanie mało udane, ale materiał bezcenny.
2026-05-19 13:56:04 (miesiąc temu)
do stoik: ✔️
2026-05-19 18:34:45 (miesiąc temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Autor i datacja do unifikacji z
(o ile jest sens trzymać tamto zdjęcie)
2025-07-28 12:00:48 (10 miesięcy temu)
yani
 
do verbensis:
Nie ma sensu. Gorsze i obcięte.
2025-07-28 12:45:40 (10 miesięcy temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
Wedle opisu obiektu spadziste dachy pojawiły się w 1938, więc cała seria do podniesienia datacji.
2025-07-27 22:48:11 (11 miesięcy temu)
do verbensis: To pewne? Krążyła teoria że spadziste dachy pojawiły się za Adolfa...
2025-07-28 09:48:50 (11 miesięcy temu)
do Jarosław Dubowski: Sama kancelaria prezydencka podaje rok 1938:
"Spotkania z Zabytkami" też mówią o przedwojniu:
2025-07-28 10:32:12 (11 miesięcy temu)
yani
 
Widok sprzed roku 1938. Skorygowałem.
2025-07-28 11:55:59 (10 miesięcy temu)
stoik
 
przypomnijmy, że Prezydent RP ma dwie oficjalne rezydencje. Wczasowe. W tym jedną w Wiśle. Żart. Drugi taki ośrodek znajduje się nad morzem. Natomiast nasi Prezydenci szczególnie umiłowali sobie Zameczek w Wiśle.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-07-27 22:44:08 (11 miesięcy temu)
ylooC
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-07-27 22:46:17 (11 miesięcy temu)
stoik
 
do ylooC: skromnie :) chciałem powiedzieć, że byłem tam w charakterze zwyczajnego turysty. ale wnętrza robią wrażenie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-07-27 22:49:13 (11 miesięcy temu)
stoik
 
wygląda jak reklama Pizzerii a nawet domu płatnej miłości. fajnie. nie wiem czy można takie rzeczy reklamować, ale może kiedyś się wybiorę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-28 11:42:23 (6 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: żartowałem. moje dziecko poczęło się z uczucia i nigdy w życiu nie korzystałem z usług kurtyzan. aczkolwiek raz miałem takie spotkanie z kolegą z Ukrainy. stacja benzynowa. gdzie tu jest najbliższy dom rozpusty.nie byłem. wysłałem klienta taksówką. ................... ja jestem na tyle przystojny, że nie płacę za miłość :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-28 11:52:23 (6 miesięcy temu)
stoik
 
mniejsza o to. może to zwyczajny hotel. ale to co nam ostatnio wciskają do głowy woła o pomstę do nieba. żadnej propagandy, ale chwilami można się załamać. mnie tam kiedyś kolega opowiadał, że w Hamburgu jest taka ulica, gdzie Panie prezentują na wystawach swoje wdzięki. Sorry bo nigdy nie byłem. nie wypowiadam się o moralności. podobno to zdrowe.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-28 13:20:23 (6 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: wiecie -z poznawczego konsensusu. nie wiem jak to jest być z prostytutką. że niby co. jakieś to niesmaczne. no weźcie. żebyście nie robili w domu - niejaki znany brytyjski aktor odbył szybki stosunek z prostytutką Devine. Pomińmy jej personalia a chodziło o samego Hugh Granta. OK. Nieco go poniosło Rozpisałem się :) Przepraszam.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-11-28 13:33:59 (6 miesięcy temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-24 20:30:30 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-25 16:46:31 (5 miesięcy temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-25 17:18:06 (5 miesięcy temu)
76 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Czarne - obiekty i wydarzenia
Lista ulic w dzielnicy Czarne
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet