| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Podwale
2010

2010 - Remont torowiska tramwajowego na ulicy Podwale

2012

2012 - Przebudowa Podwala

2016

2016 - Remont Podwala

2019

2019 - Remont torowiska tramwajowego

2019
2020

2019-2020 - Przebudowa Podwala przy placu Orląt Lwowskich

2019
2020

2019-2020 – Budowa dróg rowerowych na Podwalu, Dworcowej i Krasińsk...

2022

2022 - Remont torowiska tramwajowego na Podwalu

2025

2025 - Remont torowiska tramwajowego

2919

2019 - Budowa łuku tramwajowego Sądowa – Podwale

OBIEKTY - ul. Podwale
Więcej (77)
Obiekty w okolicy
Podwale 6
14
m
Wrocław
2022 - Remont torowiska tramwajowe...
28
m
Wrocław
Podwale 5
29
m
Wrocław
Nikolai Stadtgraben 3
48
m
Wrocław
Biurowiec "Cuprum Novum"
44
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
30 czerwca wydano pozwolenie na "przebudowa i nadbudowa budynku usługowo-mieszkalnego"
2015-07-23 11:17:42 (10 lat temu)
do mamik: Podobno coś się już zaczęło dziać. Mają być wykonywane jakieś prace przy dachu. Z okna wystaje też zsyp do gruzu.
2015-10-17 18:30:48 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Podwale przy pl. Jana Pawła II, widoczna kamienica Podwale 7, do której przypisałem.
2017-02-07 14:00:12 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Dodałam też do murali.
2017-02-07 17:21:39 (9 lat temu)
do Licho: Bardzo dziękuję :)
2017-02-07 14:02:30 (9 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
To już nie są murale, tylko panele reklamowe. Kasa robi swoje.
2018-08-18 07:51:50 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Nie wolno wieszać płacht, to trzeba sobie jakoś radzić :-P
Wcześniejszy był jeszcze krócej.
2018-08-18 08:20:57 (7 lat temu)
do Licho: Już nie wolno wieszać płacht ? Jest na to jakieś odgórne zarządzenie ?
2018-08-21 10:42:09 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
2018-08-21 11:28:51 (7 lat temu)
do Licho: To na razie tylko plany, ale czy jest to ustawowo przyjęte ?
2018-08-21 11:45:27 (7 lat temu)
Licho
 
do YouPiter: Masz na tej stronie link do stosownej uchwały. Obowiązuje już dość długo.
2018-08-21 12:57:34 (7 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do YouPiter: Mylisz ustawę z uchwałą ;)
2018-08-21 14:05:51 (7 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do pawulon: OK, z aktem normatywnym :)
2018-08-22 12:01:06 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Namalowane ;-)
2021-12-08 15:35:50 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Dwójka? Ten sam tramwaj w połowie lat 60. -
2022-06-10 22:02:31 (4 lata temu)
atom
 
do Neo[EZN]: Karłowice-Tarnogaj, to chyba nie dwójka?
2022-06-10 22:43:05 (4 lata temu)
Licho
 
+2 głosów:2
do atom: No tak jakby piętnastka.
2022-06-10 23:08:41 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet