| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Podwale
2010

2010 - Remont torowiska tramwajowego na ulicy Podwale

2012

2012 - Przebudowa Podwala

2016

2016 - Remont Podwala

2019

2019 - Remont torowiska tramwajowego

2019
2020

2019-2020 - Przebudowa Podwala przy placu Orląt Lwowskich

2019
2020

2019-2020 – Budowa dróg rowerowych na Podwalu, Dworcowej i Krasińsk...

2022

2022 - Remont torowiska tramwajowego na Podwalu

2025

2025 - Remont torowiska tramwajowego

2919

2019 - Budowa łuku tramwajowego Sądowa – Podwale

OBIEKTY - ul. Podwale
Więcej (77)
Obiekty w okolicy
Podwale 78
13
m
Wrocław
Krasnale „Polonek i Germanek”
26
m
Wrocław
Podwale 80
30
m
Wrocław
Konsulat Generalny Republiki Feder...
35
m
Wrocław
Podwale 79a
46
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
skrzypa
 
+2 głosów:2
Nawet ambasador polubił na mojej fejsowej stronce :-)
2016-04-23 12:33:53 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do skrzypa: Rozwijaj kontakt to może kiedyś nas wpuści z aparatami do swojej siedziby :)
2016-04-23 17:13:32 (10 lat temu)
vigo
 
do skrzypa: Ambasador czy Konsul Generalny ?
2016-04-23 17:19:57 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Nie dalej jak kilka miesięcy temu był dzień otwarty w konsulacie, można było fotografować do woli, ale jakoś nikt nie był zainteresowany.
2016-04-23 18:14:23 (10 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
2016-04-25 20:58:36 (10 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
do vigo: Ups oczywiście że konsul :-)
2016-04-25 13:29:09 (10 lat temu)
do Licho: Było dać znać to bym na pewno poszedł (chyba że ktoś pisał a przegapiłem komunikat).
2016-04-23 18:19:37 (10 lat temu)
Licho
 
2016-04-23 18:22:08 (10 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: A czy będzie w najbliższych, nadchodzących dniach jakieś fotowejście.. tak we wrocku jak i okolicach? Osobiście miałbym wielką przyjemność spędzić czas w jakimś na codzień niedoostępnym miejscu. Jutro o tej porze stapac ponownie będę po rodzimej ziemi.. Ponownie także zaglądne na Podlasie.
2016-04-23 18:39:56 (10 lat temu)
do esski : A jakiego typu miejsce masz na myśli? Coś w trakcie budowy czy jakiś zakład albo wnętrze obiektu?
2016-04-23 18:41:08 (10 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Neo... cokolwiek... tak abym miał coś, czego na codzien focić nie każdy może.. Od 40 lat marzy mi się wejście na ratuszową wieże.. może być wroclavia.. może być cokolwiek... urząd.. ..świątynia, podziemia.. i takie tam podobne
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: 0987654321
2016-04-23 18:44:16 (10 lat temu)
mir242
 
+1 głosów:1
Fotopiesek ;)
2019-01-17 17:56:09 (7 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
Podoba mi się ta fotka ;)
2019-01-17 18:03:37 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vigo: :-)
2019-01-17 20:42:20 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet