| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (13)
Obiekty w okolicy
Stysia 16
18
m
Wrocław
Stysia 20
19
m
Wrocław
Stacja energetyczna
23
m
Wrocław
Kaplica św. Karola
33
m
Wrocław
Kościół św. Ignacego Loyoli
57
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stysia 18

Dawniej: St. Carolusstift, Hotel Asystenta AE Klasztor
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Julo
 
Skan ze slajdu, ostrość słaba (bo tak naprawdę to jest drugoplanowy fragment kadru, w którym na pierwszym planie znajdują się osoby - fragment ramienia jednej z nich widoczny przy lewej krawędzi zdjęcia), kolorki wściekłe - ale już nie korygowałem...
2012-09-19 18:32:35 (13 lat temu)
esski
 
+5 głosów:5
Ostatnie z serii jakie dzis otrzymałem i wrzuciłem, GDZIE?
2013-10-09 00:03:24 (12 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
Skąd ten widok? z wiaduktu? z poziomu ulicy? Fotka wykonana zapewne z okien jadącego pojazdu.
2013-10-09 00:09:51 (12 lat temu)
† Festung
 
+4 głosów:4
No Eskimos, walnąłeś mocną fotę.
2013-10-09 00:32:59 (12 lat temu)
Cristoforo
 
+3 głosów:3
do esski : Ulica Stysia. W centrum nr 18 i 20.
2013-10-09 00:05:47 (12 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do Cristoforo: O jak szybko... TNX
2013-10-09 00:07:41 (12 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:3
do esski : Gdzieś z pl. Rozjezdnego. Na pierwszym planie widać nasyp kolejowy. Fotograf znajdował się dość wysoko - co widać po drzewie i po tym, że normalnie z poziomu ulicy widać byłoby tylko dachy na Stysia. Fotka musiała zostać wykonana z jakiejś nieistniejącej już dziś kamienicy.
2013-10-09 00:19:19 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Cristoforo: A ja się nie zgadzam z Cristoforo, choć to się zdarza bardzo rzadko (pierwszy raz? ;)
Na pierwszym planie widać drzewa i krzaki - na zdjęciu są w ruchu - to efekt tego, że fotograf przemieszczał się w chwili wykonywania zdjęcia. Nie mógł jechać jednak ulicą Pszenną albo Jęczmienną bo przez nasyp nie miałbym takiego widoku. Fotograf jechał pociągiem a to co wydaje się być nasypem to hałda gruzu - zwróćcie uwagę na to, że nie ma poziomego wierzchołka - po lewej stronie jest już niższa a nasyp musiałby być prosty.

Zatem to jest widok z linii kolejowej - można zrobić zdjęcie porównawcze ale za miesiąc bo póki co widok przesłonią drzewa.
2013-10-09 08:36:20 (12 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Zgadza się, na Stysia była taka góra gruzu. Jest zdjęcie, wiadomo gdzie.
2013-10-09 11:47:59 (12 lat temu)
Cristoforo
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ano zgadza się! :) Faktycznie była tam taka hałda. Masz zupełną rację - to widok z pociągu.
2013-10-09 16:12:44 (12 lat temu)
do Cristoforo: Zrobię porównanie w listopadzie - będzie łatwiej bo znamy jeden wymiar.
2013-10-09 19:52:17 (12 lat temu)
mamik
 
2015-05-19 10:06:44 (11 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Idzie do przebudowy i nadbudowy. Inwestorem jest firma Farmexim.
2017-09-19 16:04:58 (8 lat temu)
mar
 
do mamik: W artykule zdjęcie Neona.
2015-05-19 12:34:01 (11 lat temu)
Licho
 
do mar: Nawet dwa.
2015-05-19 12:59:50 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do mar: Czyli tak jak trzeba :) Dobrze, że się moje fotki mogą do czegoś przydać a i mamy bardzo ładną reklamę.
2015-05-19 19:53:31 (11 lat temu)
do Licho: Oj, się będzie działo, wyżej niż kościół i kamienica ! ? :(
2017-09-20 08:18:49 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet