| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (0)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Opolskie - zdjęcia niezidentyfikowane

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345następna
To ja
 
+1 głosów:1
Sądząc po ubiorach to raczej lata 1950-60
2018-03-07 23:54:31 (8 lat temu)
Ja bym obstawił Szumirad.
2018-03-08 21:04:48 (8 lat temu)
foxi
 
2023-01-12 20:23:51 (3 lata temu)
beznik
 
Ten w środku wygląda jak Mietek Moczar.
2024-04-27 11:55:35 (2 lata temu)
foxi
 
do To ja: Trochę poprawiłem datowanie, potok być może Budkowiczanka.
2018-03-08 07:49:45 (8 lat temu)
foxi
 
2019-01-09 17:21:44 (7 lat temu)
foxi
 
Może tu znajdziemy oryginale formaty i opisy
2019-01-09 17:32:34 (7 lat temu)
foxi
 
Obstawiam Dworzec PKP ale też może to być inna monumentalna budowla Opola lub okolic
2019-01-09 17:39:11 (7 lat temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
Tu więcej widać:

Uzupełnienie: już podmienione na to z powyższego linku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzup.
2024-02-28 21:10:42 (2 lata temu)
do foxi: To oczywiste.
2019-01-09 17:25:48 (7 lat temu)
ylooC
 
do foxi: Dworzec raczej nie, bo ta płaskorzeźba nie pojawia się nigdzie na zdjęciach dworca (o ile mam dobre oko). Poza tym, ewidentnie od strony ulicy jest płot... a dworzec "za płotem" to raczej nie. Może szkoła jakaś albo szpital?
2024-02-28 21:55:58 (2 lata temu)
foxi
 
do ylooC: Skoro Krzyś uzupełnił ten kadr o lewą jego część, dworzec to nie jest i to jest fakt. Szukamy wiec dalej może klasztor w Czarnowąsach lub inny podobny obiekt na Śląsku zapewne ;-) Jest duże prawdopodobieństwo, ze to kwestia kilku dni.
2024-02-29 13:31:51 (2 lata temu)
Jeżeli ktoś uzna, że nie na FP, to do kosza.
2019-08-27 14:03:41 (6 lat temu)
Polscy powstańcy na nasypie kolejowym pod Rosenbergiem (Olesno) na Górnym Śląsku w 1921 r. Oryginalny tekst na odwrocie zdjęcia, opublikowany w 1931 r., brzmi: "10 lat temu polskie powstanie na Górnym Śląsku. Polska pozycja na nasypie kolejowym w Lesie (Goroschauer) koło Olesna.
2023-11-22 00:59:57 (2 lata temu)
wieza Kosciola podobna jak w Szydlowicach kolo Brzegu,
2020-06-12 21:40:33 (6 lat temu)
Byc może Koperniki ale może być także Rudnik k. Raciborza.
2020-08-08 14:26:50 (5 lat temu)
Może Trzeboszowice?
2025-09-22 16:27:04 (9 miesięcy temu)
Petrus
 
do da signa: Nie, inne okno na wieży - widać dwa z przodu, a być może nawet trzy z boku
2025-09-22 21:39:08 (9 miesięcy temu)
foxi
 
Może być wszędzie, ale stawiam na Czarnowąsy ;-)
2021-04-04 13:24:55 (5 lat temu)
foxi
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-04-04 13:26:53 (5 lat temu)
Petrus
 
Zastrzegając, że nie jest to na pewno to miejsce (droga zbyt blisko płotu), ale zabudowa typowa do tamtych okolic
2026-04-19 20:44:58 (2 miesiące temu)
foxi
 
do Petrus: Tu też podobnie -
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2026-04-20 08:09:34 (2 miesiące temu)
Petrus
 
2023-11-22 21:24:53 (2 lata temu)
Clipo66
 
Nie ma tam takiej bramy.
2024-03-23 11:32:00 (2 lata temu)
do Clipo66: Ja nie znalazłem. Zdjęcie jest razem ze zdjęciami kościoła i cmentarza.
2024-03-23 11:53:29 (2 lata temu)
Widać nazwisko i numer telefonu. Może ktoś potrafi wyszukać?
2025-09-22 16:37:33 (9 miesięcy temu)
Petrus
 
"u Góry św. Anny" i patrząc na wzgórze widoczne daleko w tle to może być spora okolica, Niwki, Lichynia itp.
2025-04-14 20:53:19 (rok temu)
Ewqa100
 
do Petrus: Przenoszę zdjęcie do niezidentyfikowanych z opolskiego.
2025-04-15 05:46:11 (rok temu)
Gandalfie pomóż :) Ponieważ oni mają tam zdjęcia z całego województwa, to nie będzie Opole.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2025-07-05 10:25:08 (11 miesięcy temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do Desperado: Chyba nie dam rady ;-)
2025-07-08 18:11:03 (11 miesięcy temu)
do Gandalf: Mimo wszystko dziękuję :) Opole to nie jest :)
2025-07-10 11:04:18 (11 miesięcy temu)
Gandalf
 
do Desperado: Przejrzałem pozostałe zdjęcia z tej uroczystości, i próbowałem znaleźć w województwie + powiat raciborski, ale za dużo tego :(
2025-07-10 19:26:26 (11 miesięcy temu)
49 Dyskusji (ostatnia 2 miesiące temu)
Fabryka amunicji zniszczona podczas III powstania śląskiego. Na odwrocie korespondencja datowana na 11 czerwca 1921 r..
Gospodarstwo w okolicach Opola.
4
1915-1925
1910
-
1925
1910
-
1925
1921
-
1921
1921
-
1922
1921
-
1922
1920
-
1930
1920
-
1930
1920
-
1930
1920
-
1930
1920
-
1930
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet