|
|
|
|
0km 216m |
|
|
1km 050m |
|
|
3km 992m |
|
|
6km 291m |
|
|
9km 180m |
|
|
13km 436m |
|
Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:
- Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
- Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
- Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł
Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)
zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
|
a%3A1%3A%7Bs%3A1%3A%22m%22%3Ba%3A3%3A%7Bi%3A0%3BN%3Bi%3A1%3BN%3Bi%3A2%3Bb%3A1%3B%7D%7D
|
wczytywanie danych...
|
|
|
|
|
Linia stanowiła przedłużenie linii z Cieszyna do Zebrzydowic, która łączyła Cieszyn z dawną Koleją Północną, a tym samym z Górnym Śląskiem. Plany jej budowy powstały już w roku 1925, ale ze względu na brak funduszy prace opóźniły się i ostatecznie odcinek Zebrzydowice - Moszczenica oddano do użytku 16 listopada 1935 roku.
Wiosną 1945 roku nasyp torowiska stanowił linię frontu niemiecko-sowieckiego, a sama linia znacznie ucierpiała podczas zaciętych walk.
W okresie PRLu linia została zelektryfikowana (prace zakończono 29 listopada 1985 roku).
W roku 1997 zawieszono przewozy pasażerskie, a w 1999 towarowe, aby w roku 2000 zdemontować elektryczną sieć trakcyjną i praktycznie rozebrać linię do marca 2005 roku.
Na podstawie ?s=170
więcej 
|
proszę czekać...
Linia kolejowa nr 170 Jastrzębie Zdrój Moszczenica – Zebrzydowice - obiekty i wydarzenia  |
|
|
|