| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (16)
Obiekty w okolicy
Ciastkarnia "Społem" PSS "Konsum R...
33
m
Cieszyn
Trafostacja BBC 22200
37
m
Cieszyn
3 Maja 6
40
m
Cieszyn
3 Maja 4
55
m
Cieszyn
Cegielnia Fritza Fulda
68
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

3 Maja 7

Architekt: Jerzy Grycz (5 realizacji)
Zbudowano: 1935-1936
Dawniej: Willa własna Jerzego Grycza
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czesil
 
Wdarłeś się na prywatną posesję?
2015-12-31 09:20:36 (10 lat temu)
do czesil: Czesławie - słowa, słowa- ich właściwy dobór... Chociaż wiem, że to celowa, żartobliwa przekora. W każdym razie mam nadzieję :-)
2015-12-31 09:47:26 (10 lat temu)
stoik
 
do grzegorzem: czasami przecinek robi różnicę. semantyka. i ortografia.
2016-01-01 11:44:39 (10 lat temu)
stoik
 
Nie lubię być złośliwy - ale co na ten temat nasi wszystkowiedzący komentatorzy ? Jak zdjątko za słabe to poprawię. Nuże... Zabieram się w kamasze i pędzę. Tu bym wymienił kilka osób znanych z konstruktywnych komentarzy, ale się powstrzymam :) Co Wasze bystre oczy wypatrzyły na zdjęciu, poza tym że jest do niczego. Z tym sam się zgodzę. Padało. Musiałem chronić aparat, ale jednak zrobiłem zdjęcia z mostu. Stać Was na takie poświęcenie ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-05-29 13:28:56 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+5 głosów:5
do stoik: Czyje oczy wypatrzyły, że zdjęcie jest do niczego?. Nie ma tu żadnego komentarza krytykującego Twoje zdjęcie, masz jedną ocenę 6 . Nie rozumiem o co Ci chodzi.
2021-05-29 14:50:05 (5 lat temu)
stoik
 
do piotr brzezina : na starość jakiś zgorzkniały się robię. i nie wiem czy nie potraktować tego gestem Czesława. ale zdjęcia zostawię. zwłaszcza z ostatniego etapu rozbiórki :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-05-29 15:03:55 (5 lat temu)
stoik
 
do stoik: jak można psuć jedną z bardziej ciekawych willi plastikiem - to jest pytanie samo w sobie. nie wiadomo do czego autor jeszcze dojdzie, po raz kolejny mówię, że w Cieszynku nie ma czegoś takiego jak konserwacja zabytków. aczkolwiek twierdzi się, że jest,. sam widziałeś, że konserwacja jest u nas w tragicznym stanie, Piotrze :) off topic. ostatnio czytałem taki wywiad w Gazecie Ratuszowej. jakieś dziewczę od zabytków. nie można jej odmówić urody ani inteligencji. z tym, że w tym wypadku stawiałbym raczej na urodę. i całkowity brak wpływu na cokolwiek.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: topic
2021-05-29 15:53:44 (5 lat temu)
tatranclimber
 
+2 głosów:2
do stoik: Wojtek po co się tak przejmujesz? Ja choć często nie komentuję to zaglądam i chętnie czytam co kto ma ciekawego do przekazania.
2021-05-29 16:41:34 (5 lat temu)
stoik
 
do tatranclimber: Nie przejmuję się.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-05-29 21:23:33 (5 lat temu)
stoik
 
ładny przykład przedwojennej cieszyńskiej moderny. nieco zaniedbany, ale ostatnio jakby wraca do życia.
2025-05-05 21:51:57 (rok temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet