| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Krakowska

2008-2009 - przebudowa ulicy Krakowskiej

Poszukiwanie Kamienia Stulecia

2021

Przebudowa torowiska, odcinek: Wilcza-Park Wschodni

OBIEKTY - ul. Krakowska
Więcej (95)
Obiekty w okolicy
Krakowska 94-96
35
m
Wrocław
Poradnia Psychologiczno-Pedagogicz...
61
m
Wrocław
Stacja transformatorowa
78
m
Wrocław
Hala
80
m
Wrocław
Krakowska 98
98
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
robertlaurent
 
+1 głosów:1
Marka Kondrata tam nie było ? :)
2015-03-20 20:21:01 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Informacja od pana Urbanka: "Mnie udało się dzięki uprzejmości właściciela zwiedzić ten obiekt. Okazuje się, że są to byłe piwnice fermentacyjne oraz leżakowe browaru Haase, na tym zdjęciu pewnie najstarsza ich część, zbudowana w 1864 roku", piwowar, Andrzej Urbanek.
2015-05-10 12:37:23 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
"Chłopak z gitarą byłby dla mnie parą ..." ;)
2015-03-20 19:56:38 (11 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: Słuchaliśmy chłopaków z Liverpoolu, mieliśmy przy Krakowskiej dziki klub, gdzie graliśmy w pokera i robiliśmy potańcówki. Ja umiałem trzymać gitarę, ale nic poza tym :)
2015-03-20 21:51:58 (11 lat temu)
Ostatnio z Agatą, robiąc zakupy w "Piotrze i Pawle" zastanawialiśmy się co to są te "Zaklęte Rewiry" :)
2015-03-21 10:16:03 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Urządzają przyjęcia weselne, itp.
2015-03-21 10:37:39 (11 lat temu)
... ciekawe że działa :)
2018-06-23 23:54:32 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Też mnie to zdziwiło, myślałem że jak 90% towarówek we Wrocławiu jest tylko stojącym, zapuszczonym od wielu lat "eksponatem". Ale dowiedziałem się że tym dźwigiem transportują jakieśtam rzeczy (głośniki itp.) które są używane podczas koncertów.
2018-06-24 11:06:58 (8 lat temu)
do Skwarkson1680: I staje na trzech piętrach? Jeden guzik jest do wezwania, drugi do jazdy na 1 piętro a trzeci na drugie?
2018-06-24 16:16:18 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Ten dźwig obsługuje tylko dwa piętra. To na samej górze, to nie przycisk, tylko kontrolka dyspozycji - zaświeca się, gdy winda jest w użytku.
Przyciski zaś są dwa - jeden służy do zesłania windy w górę, drugi zaś zwołuje windę na dół.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta.
2018-06-25 12:10:50 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Restauracja "Zaklęte Rewiry" na innych zdjęciach
2013
-
2013
2013
-
2013
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet