| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Krakowska

2008-2009 - przebudowa ulicy Krakowskiej

Poszukiwanie Kamienia Stulecia

2021

Przebudowa torowiska, odcinek: Wilcza-Park Wschodni

OBIEKTY - ul. Krakowska
Więcej (95)
Obiekty w okolicy
Centrum Handlowe "Family Point"
91
m
Wrocław
Słup ogłoszeniowy
162
m
Wrocław
Krasnale „Wrati i Slawi”
221
m
Wrocław
Krakowska 98
226
m
Wrocław
Nastawnia WGB
232
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Wacku, dzięki za info - akurat tam wybieraliśmy się w tym tygodniu :(
2016-11-14 09:07:10 (9 lat temu)
Praktiker zamyka sklepy niemal w calej EU.
2016-11-14 11:50:24 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
Francuzi będą rozbudowywali budynek.
2017-04-08 14:26:29 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Ciągle ktoś zajeżdża i dziwi się, że nie było rzetelnej informacji. Wczoraj na parkingu naliczyłem kilkanaście samochodów. Podobno Niemcy nie mieli wykupionego gruntu i po wygaśnięciu dzierżawy miasto sprzedało teren jakiejś francuskiej firmie, chyba tej samej branży.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-11-14 09:13:35 (9 lat temu)
Licho
 
do Wacław Grabkowski: Tak, będzie kolejny Leroy Merlin. A działka ma wieczyste użytkowanie.
2016-11-14 11:46:01 (9 lat temu)
do Licho: Dzięki za info.
2016-11-15 19:25:09 (9 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do cracusiac: Z Praktikerem jest skomplikowana sprawa. Niemiecki Praktiker 3 lata temu zbankrutował. Ale polskie sklepy zostały wtedy kupione przez krajowego inwestora i są całkiem osobną firmą.
2016-11-14 12:24:12 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Licho: W styczniu tego roku otwarto polskiego Praktikera w Nowym Sączu, czyli polska firma jakoś działa. Może chcą działać tylko w mniejszych miastach ?
2016-11-14 15:14:10 (9 lat temu)
Licho
 
Jestem pod wrażeniem – odsłonięto reklamę Sconto, którego tu nie ma już od wielu lat :-)
2017-04-15 20:44:17 (9 lat temu)
do Licho: Faktycznie, nawet nie zwróciłem na to uwagi :)
2017-04-15 20:49:39 (9 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Czas pandemii 2020. Odwiedziłem dzisiaj ów francuski sklep przy Krakowskiej.
Wpuszczają po 20 osób. Ludzie przemieszczają się zachowując bezpieczną odległość. W przedsionku klienci skrupulatnie korzystają z płynów dezynfekcyjnych. Po zrobieniu zakupów wózki są odkażane przez starszego pana.
Kupiłem co trzeba i odjechałem samochodem ze świadomością, że nic nie złapałem.
2020-03-19 20:02:14 (6 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Wracałem dzisiaj z pracy wyjątkowo o 16:30 - nie wiedziałem że o tej porze są tak wielkie korki i to w dniu z całkiem ładną pogodą. Miałem wrażenie że pół Wrocławia kończy pracę o jednej porze bo godzinę później jest już zupełnie inaczej. Podziwiam wielu Wrocławian za cierpliwość - ja bym ją już dawno stracił (gdybym musiał pracować od 8 do 16) i przesiadł się na tramwaj albo rower :)
2018-09-26 20:58:33 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Specjalnie sfociłem z tymi samochodami, bo w latach 60. ganiałem w to miejsce pojeździć na wózkach i żadne auto mi w tym nie przeszkadzało. Tam, gdzie teraz jest Leroy było wielkie składowisko tartego drewna, desek.
Oczywiście, tam gdzie żółta ciężarówka, zainstalowali w poł. lat 80. telefon ogólnodostępny. Stał tam piękny budynek z dobrze wypalonej cegły.
2018-09-26 21:42:48 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Słuchaj, gorsza jazda w drugą stronę. Jeżeli jedziesz na Opole, musisz już przy Wilczej wybrać pas, lewy albo prawy. Wybieram lewy, więc cierpliwie się przesuwam w korku, widząc cwaniaczków, którzy wybrali szybszy pas, prawy. Kiedy zbliżam się do końca dawnego cmentarza Bernardynów, nagle ulica się zwęża i cwaniaczki z prawej wbijają się na mój pas. Przepuszczam jednego, drugiego, ale już trzeciego... nie.
Ale, ale czwarty cwaniaczek odkręca szybę i wali do mnie, że jestem jakiś do tyłu, bo nie wiem co to wpuszczanie na suwak :)
2018-09-26 21:54:53 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 6 lat temu)
Przebudowa hali b. Praktikera.
Przebudowa Praktikera. Będzie tu nowy sklep francuskiej firmy.
2013
-
2013
2013
-
2016
2016
-
2017
2016
-
2017
2017
-
2017
2018
-
2019
2018
-
2019
2019
-
2019
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet