| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Granica prusko-austriacka
XI
XVIII
XXI
XXII

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Granica prusko-austriacka

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 1918
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
Pako45
 
2012-08-16 11:28:07 (13 lat temu)
pawulon
 
do Pako45: To można potraktować jako inne, bo czarno-białe.
2012-08-16 11:30:35 (13 lat temu)
Pako45
 
OK
2012-08-16 11:36:11 (13 lat temu)
młody dziad
 
0 głosów:3
Widokówka z Jaworzna a jeszcze bezczelnie napiszą "sosnowiec ul. słodowa" phi
2014-01-03 08:01:40 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nieaktualne
2014-01-03 08:15:33 (12 lat temu)
TATO
 
+1 głosów:1
widać Kiepury jak się urodził
2013-04-07 10:21:05 (13 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
Ciekawe te jednostki pływające...
2013-04-07 11:09:01 (13 lat temu)
wito,
 
Posterunek powstańczy ?
2011-03-16 20:16:45 (15 lat temu)
WW
 
W latach 1920-21 to była już granica polska, a nie rosyjska.
2013-11-12 15:28:04 (12 lat temu)
Hellrid
 
do WW: I jest napisane: Drei-Laenden: Deustchland, Polen, Oestereich. Brzydki retusz.
2013-11-12 17:20:31 (12 lat temu)
Migry
 
+1 głosów:1
Mysłowice !
2013-12-08 23:04:22 (12 lat temu)
ŁAPA
 
+2 głosów:2
Na widokówce jest podpis mówiący o moście granicznym między Niemcami a Austrią. Granica taka w Chałupkach istniała do 1918 roku.
2011-11-24 09:40:57 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Ciekawostką duży urząd celny w zapomnianej dziś wsi Pogorzelica nad Wartą. Warto by się tam kiedyś wybrać.
2012-07-05 00:37:03 (13 lat temu)
Trochę lepsza wersja kartki wrzuconej wcześniej przez Pawła
2013-01-18 21:48:57 (13 lat temu)
mar
 
do Arkadiusz K. (Arro): pawulona poszło do kubełka.
2013-01-18 22:16:07 (13 lat temu)
do mar: Ufam, że Paweł mi to wybaczy ;) hihi
2013-01-18 22:28:09 (13 lat temu)
mar
 
do Arkadiusz K. (Arro): Oj,.... nie wiem.
2013-01-18 22:29:53 (13 lat temu)
do mar: Bądźmy dobrej myśli :)
2013-01-18 22:44:33 (13 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): Nigdy nie wybaczę :(
2013-01-18 22:55:19 (13 lat temu)
do pawulon: Może na wiosnę, jakby jakieś spotkanie się trafiło, popracujemy nad tym? ;) No, nie bądź Pawle taki... ;)
2013-01-18 22:57:04 (13 lat temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): ;))
2013-01-18 23:03:39 (13 lat temu)
augiasz
 
+3 głosów:3
Nareszcie zdjęcie współczesne - dzięki!
2013-04-14 08:22:32 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
75 Dyskusji (ostatnia 12 lat temu)
Granica prusko-austriacka - obiekty i wydarzenia
Granica prusko-austriacka w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet