| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Powstańców Śląskich

2006 - Przebudowa ulic Powstańców Śląskich, Swobodnej, Komandorskie...

Niezrealizowany projekt budowy pawilonu handlowego

2007
2008

2007-2008 przebudowa skrzyżowań ul.Powstańców Śl. z Hallera i Jastr...

2010
2011

2010-2011 - Przebudowa skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich - Wielk...

2011

2011 - Przebudowa skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich - Wielka (et...

2016

2016 - przebudowa przedwojennej ścieżki rowerowej

2022

2022 – Wymiana rozjazdów koło zajezdni „Borek”

2024

2024 - Remont torowiska tramwajowego

2025

2025 - Remont ulicy Powstańców Śląskich

OBIEKTY - ul. Powstańców Śląskich
Więcej (155)
Obiekty w okolicy
Powstańców Śląskich 222
23
m
Wrocław
Pętla tramwajowo-autobusowa "Krzyk...
53
m
Wrocław
Zespół Szkół nr 4
89
m
Wrocław
Szalet ("nowy")
96
m
Wrocław
Polmozbyt
118
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Z powietrza :)
2023-06-11 22:03:41 (3 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Z powietrrza to trochę inny widok niż z ziemi.
2023-06-12 19:31:49 (3 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Licho: W całości się nie da z ziemi, ale można spróbować stanąć przy ogrodzeniu i zrobić zdjęcia fragmentami np. każdą elewację osobno tak, jak ja próbowałem w przypadku domu ze zdjęcia . Zawsze to więcej niż nic.
2023-06-12 20:11:13 (3 lata temu)
mamik
 
do Licho: Wystarczy do listopada poczekać.
2023-06-12 20:24:14 (3 lata temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do blaggio.: No ale to właśnie już jedna elewacja tak do bani wygląda, a to jest ta najmniej zasłonięta. Od frontu na dokładkę jest nawieszane kamer od cholery.
2023-06-12 23:59:36 (3 lata temu)
do mamik: To też jest jakiś sposób ;-)
2023-06-12 22:55:35 (3 lata temu)
do mamik: Będzie lepiej ale sporo badyli zostanie.
2023-06-12 23:40:58 (3 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Ano, bez liści nie jest dużo lepiej bo gałęzi dużo.
W sumie mógłbym jeszcze rybim okiem spróbować, ale nie wiem jak to wyjdzie… Choć jeszcze jeden pomysł mam nowy…
2023-06-12 23:58:28 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet