| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Kościuszki Tadeusza, gen.

2016 - Budowa ścieżki rowerowej

Wymiana rur ciepłowniczych

135
137

2009-2012 - budowa budynków mieszkalnych

2024

Przebudowa chodników, sieci wodociągowej i remont kanalizacji

OBIEKTY - ul. Kościuszki Tadeusza, gen.
1
11
2
Więcej (153)
Obiekty w okolicy
Osiedle „Nowa Manufaktura”
14
m
Wrocław
Kościuszki 116-118
25
m
Wrocław
Pułaskiego 34
26
m
Wrocław
Pułaskiego 30-32
35
m
Wrocław
Pułaskiego 55
54
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
legion
 
+1 głosów:1
Daleko od sklepu nie odszedł :-) prześpi się i wróci !
2015-12-08 13:47:15 (10 lat temu)
Te kioski chyba idą do rozbiórki.
2015-12-08 20:26:34 (10 lat temu)
Wozek dla Tereski
2015-12-09 16:47:40 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Bronisław Wildstein, znany ze szczerości) opowiadał ostatnio o swoim pobycie we Francji. Kiedy urodziła mu się córka, popił z kolegami i wrócił do domu późno w nocy. Zdołał dotrzeć pod drzwi swojego mieszkania, ale już zamka nie otworzył. Zasnął na wycieraczce. Rano stanęła nad nim zdumiona i przerażona sąsiadka Francuzka.
- Panie Bronisławie, co się stało!!!
- Urodziła mi się córka, a w Polsce jest taki zwyczaj, aby przez pierwszą noc czuwać przed drzwiami, po to by do domu nie weszły złe duchy.
2015-12-09 20:21:25 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do legion: A moźna jest tylko zmeczony po pracy-pracowal w nocy i zostal jećze na rano....czasami sie tak zdarza..to potem ledwo dojdzieś do domu.... :-)
2015-12-09 16:47:18 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Będę miał na uwadze.
2015-12-08 21:28:37 (10 lat temu)
do vetinari: Tak, masz rację, tak było.
2015-12-09 17:52:03 (10 lat temu)
do vetinari: może i tak sklep czynny 24h :)
2015-12-09 20:56:12 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Dobreeee, bystry facet :-)
2015-12-09 20:30:34 (10 lat temu)
WW
 
do Wacław Grabkowski: Może i znany ze szczerości, ale z sąsiadką nie był szczery.
2015-12-09 23:25:21 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Ten mural już mamy ?
2015-12-08 12:43:44 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zacząłem szukać w muralach i patrz co znalazłem

skwer z 1997 r.
2015-12-08 17:18:03 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: O, nieeee, pomyłka, odpisuję.
2015-12-08 17:21:10 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Ale blisko :)
2015-12-08 18:55:56 (10 lat temu)
Licho
 
Wedle (wiekowej skądinąd) koncepcji ma być tu urządzony plac na obraz i podobieńswto pl. Kościuszki – ale jak nietrudno zauważyć dużo jeszcze wody w Odrze upłynie, zanim zacznie go chociaż trochę przypominać. Nawet nazwę ma już dawno zaproponowaną :-)
2015-12-08 11:51:08 (10 lat temu)
vorwerk
 
Jaką ?
2015-12-08 14:15:35 (10 lat temu)
Licho
 
do vorwerk: Miałby to być Plac Pułaskiego.
Spotkałem się też z używaniem przez ludność nazwy „Plac Amerykański”.
2015-12-08 14:28:07 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Tu gdzie widać "piwo" w l. 90. funkcjonował punkt gastronomiczny chyba z rurkami z bitą śmietaną i zapiekankami.
2021-12-31 17:55:50 (4 lata temu)
Anneob
 
Z czasem i tu się zmieniało. Jak i wszędzie. My pamiętamy tu np. tzw. ciuchland i ‘’dziki currency conversion’’
2021-12-31 18:46:46 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do Anneob: Ciuchland był w części po prawej, od ulicy Kościuszki.
2021-12-31 20:03:20 (4 lata temu)
do Anneob: Dopisałem do skweru.
Ta sama ławeczka dwa lata później

2022-01-04 09:42:37 (4 lata temu)
Ismena
 
do Anneob: A "Las Vegas" zostało warzywniakiem ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korr
2024-08-26 00:56:19 (rok temu)
Anneob
 
do ZPKSoft: W pewnym okresie istniał także ''od frontu''. W lokalu z napisem lub obok. Dla pań i dzieci :)
2022-01-02 14:46:58 (4 lata temu)
Anneob
 
do Wacław Grabkowski: Dzięki :))
2022-01-04 18:24:37 (4 lata temu)
Anneob
 
do Ismena: Nie ma już ‘’was legas’’. Może i dobrze. Ale manufaktura…
2024-08-26 12:27:56 (rok temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet