| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - ul. Kościuszki Tadeusza, gen.

2016 - Budowa ścieżki rowerowej

Wymiana rur ciepłowniczych

135
137

2009-2012 - budowa budynków mieszkalnych

2024

Przebudowa chodników, sieci wodociągowej i remont kanalizacji

OBIEKTY - ul. Kościuszki Tadeusza, gen.
1
11
2
Więcej (153)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Gospoda "Daheim"
75
m
Wrocław
Dąbrowskiego 33
89
m
Wrocław
Kniaziewicza 9
119
m
Wrocław
Restauracja "Tempo"
131
m
Wrocław
Dworcowa 36 - Konstytucji 3 Maja 9
141
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pawilon handlowy "Longinus"

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2013
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Longinus też zniknie :(
2011-05-02 19:30:25 (15 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Nie moja parafia, ale bywałam w tym sklepie, bo w latach 80. było tam stoisko, o ile pamiętam, ze sztuczną biżuterią firmy Jablonex. Lubię koraliki, jak sroka, mam ich całe pudło:).
2011-05-02 19:39:01 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do Danuta B.: A ja pamiętam sklep rybny, na zdjęciu pierwszy od lewej, gdzie w latach 88-90 można było kupić dobre konserwy.
2011-05-02 20:13:56 (15 lat temu)
skrzypa
 
Tak bywało się w samie jeszcze na początku lat 90-tych
2011-05-02 20:22:34 (15 lat temu)
do skrzypa: A teraz co ? Klocki socrealizmu idą pod spychadło ?Nie z takimi inwestor już dał radę,tylko musiał być silny i mocny.Taki coś jak : zastał Poltegor - zostawi nam SKAJA TAŁERA :)))
2011-05-03 02:34:35 (15 lat temu)
Przez okres dwudziestu lat mieszkałem w bloku przy gen.H.Dąbrowskiego (to ten którego widać fragment z balkonami po lewej stronie).Zakupy robiłem w sklepie spożywczym,który był bardzo dobrze zaopatrzony.Okresie siermiężnego socjalizmu można było kupić artykuły,których nie było nawet w delikatesach np.francuskie koniaki,wyborne szampany.Skąd kierownik sklepu (nazywany \"Konikiem\") miał takie zaopatrzenie nie wiadomo.W rybnym było zazwyczaj dobre zaopatrzenie w ryby świeże oraz konserwy.Na drugim końcu Longinusa od strony ul.Dworcowej był sklep mięsny,też dobrze zaopatrzony.
2011-05-03 08:41:22 (15 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Pod koniec lat 60. w tym sklepie sprzedawano rekiny. Cena była niewysoka, 5 zł/kg. Nie trwało to długo, bo nikt ich nie kupował. Przy okazji potwierdzam opinie kol. Władysława, że zaopatrzenie sklepów w tym pawilonie było niespotykanie dobre, jak na siermiężne czasy schyłkowego Gomułki.
2011-05-03 12:19:26 (15 lat temu)
skrzypa
 
Pawilon przeszedł już do historii
2011-11-17 18:53:07 (14 lat temu)
mamik
 
do skrzypa: Czyli rozebrany?
2011-11-17 19:03:58 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
W tym miejscu ma powstać nowy budynek mieszkalny. Wiecej informacji będzie po targach budowlanych w weekend.
2012-03-01 08:48:59 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
Wczoraj jeszcze stał.
2011-11-24 18:29:09 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
Dawno tu nie byłeś:)
2011-11-24 18:34:28 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Tomku, popraw opis na "nieczynny", bo pawilon istnieje.
2011-11-24 19:26:07 (14 lat temu)
Daru
 
+1 głosów:1
Dziś też stoi :)
2011-11-24 19:28:02 (14 lat temu)
skrzypa
 
+1 głosów:1
Kurcze na początku listopada jechałem tamtędy i byłem pewien że go nie ma
2011-11-24 20:09:35 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
Deweloper Inter-es otrzymał pozwolenie na budynek mieszkalno-usługowy w tym miejscu, szczegóły wkrótce
2012-04-05 15:22:09 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
Taka pożegnalna sesja zdjęciowa. Zostaną wspomnienia.
2012-06-05 22:28:52 (14 lat temu)
do ZPKSoft: Kto wie czy to jeszcze kilka lat nie postoi. A może wyremontują...? ... bo i tak niewiele da się na takim skrawku ziemi zrobić.
2012-06-05 22:30:03 (14 lat temu)
Siloy
 
do Neo[EZN]: Ciekawe czy ktoś wygrzebie w swoich zbiorach fotkę tych pawilonów jak tam jeszcze sklepy działały.
2012-06-05 22:32:07 (14 lat temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Da się blok postawić o nazwie "Osiedle Centrum" Przynajmniej taki jest plan
2012-06-06 07:44:40 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Jest niestaranne tak jak Zygmunt napisał ale wrzucam żeby był dokument - zdjęcie zrobione zza ogrodzenia, wysokiego, w telewizorze aparatu nic nie widziałem bo ostre słońce z tyłu, więc zrobione "w ciemno" - za kilka lat nabierze wartości.
2013-07-19 22:25:29 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: no skoro tak poprawię na 6, kiedyś, jak możliwość korekty oceny będzie dobrem ogólnie dostępnym.
2013-07-19 22:32:17 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do x xx: Planuję zrobić możliwość ponownego oddania głosu - zarówno na komentarz jak i na zdjęcie bo w końcu przecież każdy powinien móc zmieniać swoją ocenę - albo się pomylił albo zmienił zdanie itp...
2013-07-19 22:37:38 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: to dobry pomysł, a co z wyrocznią ?
to byłby wyścig jak na allegro, a nocna godzina 0,30 podkręcałaby emocje, jestem za :))))
2013-07-19 22:40:34 (12 lat temu)
do x xx: A jakie masz pomysły dotyczące wyroczni? :)
2013-07-19 22:57:28 (12 lat temu)
x xx
 
do Neo[EZN]: widzisz, wyrocznia jest dostępna dla "adminów" podobnie jak korekta ocen, albo udemokratycznić, dać możliwość do głosowania wszystkim współtworzącym portal, albo wytypować grono nieparzyste, cieszące się portalowym poważaniem i obiektywnością.

głosowanie na członków wyroczni mogło by być jawne, podobnie jak obecnie głosujemy pod zdjęciami, niekoniecznie musieli by być to "admini" raczej żony i mężowie zaufania, teraz zdjęcie wylatuje w nocy i tak naprawdę nie wiadomo kto wodę spuścił.
2013-07-19 23:06:25 (12 lat temu)
do x xx: Może zrobić inaczej - od którejś rangi w górę każdy miałby taką możliwość? Ranga to aktywność.
2013-07-19 23:16:01 (12 lat temu)
x xx
 
do Neo[EZN]: powiedzmy od 16, bo dziś mi się zrobił awans : )
2013-07-19 23:17:21 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do x xx: Jak od 16 to tylko parę osób będzie mogło głosować ;) Myślałem o np. randze 6-8.
2013-07-19 23:18:49 (12 lat temu)
x xx
 
do Neo[EZN]: czyli co adminom zostanie, jakie uprawnienia ?
2013-07-19 23:27:10 (12 lat temu)
do x xx: Sprawa prosta - będą mogli głosować w "wyroczni" ci, którzy mają rangę większą od np. 6-8 oraz admini.
2013-07-19 23:28:37 (12 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: to se poużywam :)
2013-07-19 23:39:51 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
do x xx: Nie dość że masz ciągoty do PRL to jeszcze jesteś rewolucjonista! Oj skończysz jak Waryński.
2013-07-20 10:04:27 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Ul. Kościuszki. W centrum nie istniejący już, pawilon handlowy Longinus.
Pawilon handlowy (Longinus) przeznaczony do wyburzenia.
1989
-
2011
1989
-
2011
2011
-
2012
2011
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2013
2012
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet