| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
Spis historyczny
dodano: 2005-08-24, autor: bonczek_hydroforgroup
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
labeo7
 
+1 głosów:1
Podmiana.
2014-05-26 22:10:00 (12 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Podmiana.
2014-12-25 23:44:52 (11 lat temu)
esski
 
No co jak co, ale jak na wrocławiaka wrzucającego zdjęcie tak obfoconej świątyni - nie przystoi takie datowanie.
2014-01-26 21:53:46 (12 lat temu)
Bardo rzadki widok na zabudowę ulicy św. Ducha.
2014-10-20 23:57:07 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Aż z ciekawości obejrzę na telewizorze 3D.
2015-11-21 19:04:51 (10 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Ale jak? jakieś stereo okulary jak w kinie?
2015-11-21 19:06:29 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Napisz jaki wyszedł efekt. Mam trochę takich stereoskopowych klisz i płytek - może warto będzie.
2015-11-21 21:20:23 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do esski : Chyba każdy telewizor może odczytać 3D składając obraz z jednej z trzech metod - linie parzyste jedno oko, nieparzyste drugie albo obraz podzielony w poziomie - góra jedno oko, dół - drugie albo podzielony w pionie - lewa jedno oko, prawa drugie - przy tej metodzie wystarczy przygotować te fotkę tak, żeby była równo podzielona w połowie - to obszar od 0 do 960 px w poziomie powinien mieć obraz dla jednego oka, obszar od 961 do 1080 px powinien mieć obraz dla prawego oka - podłączasz TV do komputera, włączasz 3D, zakładasz okulary i masz obraz 3D.
2015-11-21 21:06:51 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Marek Kuliński: Za chwilę sprawdzę, jeżeli ktoś ma telewizor 3D to może wrzucić na niego to zdjęcie i zobaczyć
2015-11-21 21:35:49 (10 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Widok w 3D jest rewelacyjny, miałem wrażenie że widzę to na żywo, tylko kolory nie te ;-)
2015-11-21 22:08:53 (10 lat temu)
esski
 
do pawulon: A teraz jak krowie na rowie.. krok po kroku... jak żeś to waść uczynić raczył? sam nie wiem czy będę mial możliwość obejrzenia tego w telewizorze...
2015-11-21 22:22:02 (10 lat temu)
do pawulon: Faktycznie fajnie to wygląda - zwłaszcza nabrzeże i statki :)
2015-11-21 22:40:13 (10 lat temu)
Marek Kuliński
 
+1 głosów:1
do pawulon: Wyobraź sobie że jesteś daltonistą i po problemie ;)
2015-11-21 23:15:47 (10 lat temu)
pawulon
 
do esski : Właśnie w telewizorze, mój ma funkcję 3D, więc założyłem okularki i podziwiałem obrazek ;-))
2015-11-21 22:37:27 (10 lat temu)
esski
 
do pawulon: ha... muszę zerknąć do manuala... może jest tam coś takiego...
2015-11-21 22:38:14 (10 lat temu)
Widok z mostu Tumskiego?
2016-02-07 20:14:23 (10 lat temu)
vigo
 
+2 głosów:2
Podmiana na skan z oryginału
2016-02-21 14:53:32 (10 lat temu)
vigo
 
do Neo[EZN]: Tak wygląda
2016-02-07 20:28:51 (10 lat temu)
vigo
 
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: Podmiana zdjęcia
2019-03-03 21:32:12 (7 lat temu)
Dana
 
Jeśli to nadmiar, mogę usunąć.
2022-05-27 08:28:45 (4 lata temu)
Niejestem pewien czy przypisalem do poprawnego obiektu, węc proszę miejscowych o przypadkową poprawe przypisania...dziękuję..
2023-04-11 09:01:08 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Fragment bulwaru Dunikowskiego z przystanią parowców i widokiem na Bibliotekę na Piasku oraz kościół Najświętszej Marii Panny.
Przystań parowców przy bulwarze Dunikowskiego.
1890
-
1900
1895-1901
1890
-
1901
1895
-
1903
1895
-
1903
1899
-
1900
1900
-
1908
1900
-
1910
1900
-
1910
1900
-
1910
1900
-
1910
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet