| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Pomniki Jana Pawła II
Więcej (269)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pomniki Jana Pawła II

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678910następna
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Rozmiar: 5152px x 3864px dla takiego zdjęcia to trochę przesada
2021-06-12 09:33:05 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
Rozmiar: 5152px x 3864px dla takiego zdjęcia to trochę przesada
2021-06-12 09:33:31 (5 lat temu)
do piotr brzezina : Taka była wola jego autorki. Może i przesada, ale tak zostało wykonane. Moim zdaniem, niezależnie od tego co się fotografuje, im większe zdjęcie tym lepiej. Każdy sobie je zeskaluje tak, jak mu będzie potrzebne. Lepiej wykorzystać zdjęcie, które w oryginale ma 5152px, niż powiększyć do 5152 zdjęcie, które ma 1000px. Ze zmniejszaniem dużych zdjęć problemów nie ma, za to z powiększaniem małych już jest. Ale jeśli według Pana lepiej będzie jak to (i to drugie, do którego Pan też to napisał) będzie lepsze mniejsze, to mogę zmniejszyć. Tylko jaka by według Pana była odpowiednia wielkość?
2021-06-12 22:25:26 (5 lat temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
do Nowomiastowicz: Nie widzę sensu w takich kadrach - dzielenie pomnika na kawałki (było to już w przypadku innego użytkownika i pomników Piłsudskiego).
2021-06-12 23:36:16 (5 lat temu)
do Nowomiastowicz: Max 2000.
2021-06-13 00:07:22 (5 lat temu)
do Nowomiastowicz: :-) :-). Odpowiedź co do wielkości zdjęcia masz poniżej od kol. Desperado
2021-06-13 08:08:31 (5 lat temu)
Nowomiastowicz
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Zmniejszyłem oba. Teraz mają 2000 x 1500.
2021-06-13 08:26:37 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Nowomiastowicz: To nie chodzi tylko o te dwa zdjęcia takich jest multum. Nie zapomnij że ten portal jest prywaty i za sprzęt my nie płacimy (serwety, dyski itd ) więc szanuj to. Jak by tak wszyscy dodawali to fotopolski już by nie było bo właściciel idzie w bankrut.
2021-06-13 08:56:35 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Pałac Arcybiskupi - Kuria Metropolitalna
2021-07-18 11:51:49 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Dziedziniec pałacu arcybiskupiego .
2021-07-18 11:53:16 (4 lata temu)
Pomnik trzeba też przypisać do placu Teatralnego w Sieradzu. A właściwie do ul. Dominikańskiej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uuzp.
2021-08-08 20:03:08 (4 lata temu)
czarek
 
+1 głosów:1
Jeszcze jeden potworek
2021-08-09 14:53:59 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do da signa: Już jest, trzeba pomagać nowym użytkownikom.
2021-08-08 20:06:03 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Właśnie to próbuję zrobić. Ale wg. nie ma placu Teatralnego.
2021-08-08 20:09:59 (4 lata temu)
REMEKA
 
do ZPKSoft: Dzięki za pomoc.
2021-08-08 20:58:02 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do da signa: A to . Chyba jednak jest ten plac.
2021-08-08 20:13:18 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Zagadka. Na żadnej mapie go nie znalazłam. Może to taka nazwa zwyczajowa.
2021-08-08 20:15:11 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Tutaj jest w tekście napisane z małych liter " na placu teatralnym" .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korek
2021-08-08 20:18:32 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Też tak myślę, ale na google jest "parking na pl. Teatralnym".
2021-08-08 20:19:18 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Widziałam to. Myślę ze to nazwa własna parkingu.
2021-08-08 20:20:01 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Dobrze by było aby wypowiedział się jakiś regionalista i ew. dokonał korekty.
2021-08-08 20:21:08 (4 lata temu)
do ZPKSoft: Ja jestem za zmianą na ul. Dominikańską, ale faktycznie, poczekajmy.
2021-08-08 20:22:22 (4 lata temu)
maj
 
do da signa: Nie szkodzi a właściwie wskazane przypisać do Dominikańskiej bo przy niej pomnik stoi i pozostawić przypisanie do placu bo w powszednim użyciu pod takim wskazaniem występuje choć formalnie i urzędowo na dzień dzisiejszy takiego placu nie ma.
2021-08-08 20:33:50 (4 lata temu)
REMEKA
 
+1 głosów:1
do da signa: Tak dla wytłumaczenia... Pewnie macie rację i sam wahałem się co w opisie podać. Nazwa "plac teatralny" odnosi się do budynku w dali widniejący, który mimo, że nie było tu nigdy stałej sceny teatralnej i tak przez miejscowych jest nazywany Teatrem Miejskim. O tym wyczytać można na stroanch Sieradzkiego Centrum Kultury do którego ów budynek należy.
2021-08-08 21:03:37 (4 lata temu)
do maj: Jasne :)
2021-08-08 20:44:13 (4 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Ratunku....niedam rady doeditować.....zdjęcie jest przypisane do samych pomników....i ja niewiem kdzie to jest....dziękuję....
2021-08-08 21:01:44 (4 lata temu)
W miejscowości szukasz obiektu, Jeśli już ktoś go założył to masz sprawę ułatwioną , bo tylko dodajesz tam zdjęcie.
2021-08-08 21:21:01 (4 lata temu)
Jeśli nie to musisz sam założyć. pomnik Jana Pawła II będzie podbiektem kościoła .
2021-08-08 21:22:51 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przypuszczam, że to tutaj. Może kolega REMEKA się wypowie.
2021-08-08 21:13:03 (4 lata temu)
REMEKA
 
do vetinari: Ok - help....
. to może co mam zrobić aby poprawić. Robię coś nie tak jak widać a nie bardzo wiem, gdzie to robić.
2021-08-08 21:14:30 (4 lata temu)
REMEKA
 
do da signa: Tak
2021-08-08 21:15:04 (4 lata temu)
REMEKA
 
do da signa: mam prośbę.... to gdzie mam wstawiać fotki, aby wszystko ogarniać. Dzisiaj wstawiałem: pomniki pod hasłem "pomniki" a trzecie pod nazwą miejscowości. Może jakaś podpórka?
2021-08-08 21:18:00 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do REMEKA: Już tłumacze.
2021-08-08 21:16:33 (4 lata temu)
do REMEKA: Pomniki Jana Pawła to obiekt do którego przypisane są wszystkie pomnik z całej Polski. Oprócz tego każdy ( podobnie jak inne obiekty, czyli budynki, mosty itp) należy umieścić tam, gdzie jest zlokalizowany.
2021-08-08 21:18:33 (4 lata temu)
do REMEKA: ☺☺☺ Rzym teź niezbudowano za tydzień...juź Ci grono fotopolańskie spieszy na pomoc i ratunek ☺☺☺ Moje porady techniczne by Ci wiele niepomogly, robie je po swojemu, po "czesku".... i napewno lepiej zrozumiś porade co i jak od rodowitego Polaka.... szerokiej drogy na portalu...wierz mi, warto
2021-08-08 21:20:40 (4 lata temu)
do REMEKA: Najpierw wyszukaj miejscowość . Tutaj :
2021-08-08 21:19:35 (4 lata temu)
REMEKA
 
do vetinari: Jasne i dzięki :)
2021-08-08 21:22:06 (4 lata temu)
REMEKA
 
do da signa: ... a jeśli nie ma obiektu lub samej miejscowości?
2021-08-08 21:24:28 (4 lata temu)
do REMEKA: Pooglądaj sobie te porady techniczne....


Zdjięcia przypisujemy do obiektów które się znajdują przy ulicach które sie znajdują w miastach. twoje zdjięcie jest dodane do obiektu, który jest ogólnopolski... Ale nik uczony z nieba niespadl....☺☺☺
2021-08-08 21:28:14 (4 lata temu)
do da signa: Kolega jest pierwszy dzień na portalu, zaloź mu ten pomnik Danuszu i dopni to zdjięcie, zgóry dziękuje... ☺☺☺
2021-08-08 21:24:34 (4 lata temu)
do da signa: Spróbuj sam założyć. Na górze są opcje do wyboru. wybierz dodaj podobiekt . otworzy ci się nowe okno. Jak będą problemy to pytaj.
2021-08-08 21:24:52 (4 lata temu)
do vetinari: Jasne, ze mogę założyć, ale lepiej wytłumaczyć. Szybciej się nauczy :)
2021-08-08 21:25:34 (4 lata temu)
do da signa: I ma uprawnienia ???
2021-08-08 21:28:29 (4 lata temu)
maj
 
do da signa: Wskazane przypisać bezpośrednio do ulicy Kościelnej i dodatkowo do kościoła
2021-08-08 21:29:55 (4 lata temu)
REMEKA
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jasne :) filmiki oglądałem lecz jak widać nie zapamiętałem wszystkiego..... ok jutro spróbuję z kolejną fotką. Póki co dzięki za pomoc
2021-08-08 21:32:19 (4 lata temu)
do maj: Stoi na terenie przykościelnym, to chyba nie.
2021-08-08 21:32:25 (4 lata temu)
do REMEKA: Idealnie by bylo, jak bys w razie problemu napisal uwage pod zdjięciem, wtedy szybciej się znajdzie pomocną ręka. Portal jest zbudowany na wspólnej pracy i pomocy. Staramy się o dokladne editowanie obiektów, ale tak jak pisalem, nik uczony z nieba niespadl...więc kiedy jest problem, wspólnie pomagamy. Zreśtą sam widziś jak odrazu ruszyla pomoc i ile ludzie uczestniczy w diskusii ☺☺☺
2021-08-08 21:38:36 (4 lata temu)
REMEKA
 
do da signa: Jeszcze zapytam... Dodałem dzisiaj fotkę do miejscowości Sokolniki Wielkie w gm. Kaźmierz pow. Szamotuły. Nikt tego jeszcze nie robił a w miejscowości nie ma nazw ulic. Co zatem robimy?
2021-08-08 21:42:25 (4 lata temu)
maj
 
do da signa: Stoi też przy ulicy Kościelnej. Będziesz szukać p ulicy schowa się w kościele
2021-08-08 21:44:02 (4 lata temu)
REMEKA
 
do vetinari: Pewnie i z tego się cieszę, że znaleźli się dobrodzieje :) Myślałem, ze dzisiaj wybrane losowo fotki wstawię i będzie dobrze jednak jak się nauczyłem zrobiłem to nie z tej "pozycji" na stronce. Pisuję co nieco więc i z zadaniem pytań tez nie będzie problemów.
2021-08-08 21:46:03 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do REMEKA: Jeżeli w miejscowości nie ma ulic to obiekt tworzysz bezpośrednio z poziomu miejscowości. Jeśli są ulice a nie ma ich naszej bazie to wtedy napisz a ktoś założy potrzebną ulicę i wtedy dodasz swój obiekt lub samo zdjęcie. W opisanym przypadku dodałeś prawidłowo do samej miejscowości bez tworzenia obiektu. A tak ogólnie to witamy w naszych szeregach i życzymy powodzenia we wspólnym tworzeniu zasobów portalu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2021-08-08 21:47:01 (4 lata temu)
REMEKA
 
do ZPKSoft: Ok cieszę się że jest dobrze.
2021-08-08 21:53:12 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Założyłam obiekt pomnika Jana Pawła i zrobiłam korektę przypisania zdjęcia.
2021-08-15 06:56:30 (4 lata temu)
Jakoś naniosłam te znaczniki. Nie wiem tylko gdzie jest ta stacja.
2021-08-18 16:45:12 (4 lata temu)
REMEKA
 
do da signa: Zaraz za "stawkie: :) w dalszym narożniku skweru tuż przy ulicy JP II. może błędnie nazwałem - u nas tak się nazywa tak taka stację na słupach. Nie jest to żaden budynek.
2021-08-18 17:33:05 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do REMEKA: Takich na słupach raczej nie dokumentujemy. Poczekamy , co powiedzą inni. Ja proponuje usunąć ten obiekt.
2021-08-18 17:56:29 (4 lata temu)
REMEKA
 
do da signa: Nie widzę problemu - skoro nie dokumentuje się tu tych obiektów. Oczywiście najpierw sobie sprawdziłem na mapach elektro-energetycznych: czy się nie pomyliłem z umiejscowieniem. Czy reszta przyporządkowań jest dobrze zrobiona?
2021-08-18 18:35:03 (4 lata temu)
do REMEKA: Obiekt stacja transformatorowa usunięty.
2021-08-18 18:46:34 (4 lata temu)
cracusiac
 
+3 głosów:3
Takiego to jeszcze w zbiorach pomnikowych nie było.
2021-08-31 18:47:10 (4 lata temu)
atom
 
2021-08-31 19:22:07 (4 lata temu)
do atom: Juź tam jest, ale tylko sam obiekt.
2021-08-31 19:30:08 (4 lata temu)
atom
 
+1 głosów:1
do vetinari: Aha.
2021-08-31 19:34:02 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Obiekt pomnika dodałam też do zbioru pomników JP II.
2021-10-13 22:32:10 (4 lata temu)
atom
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dzięki, nie zdążyłem :-)
2021-10-13 22:46:57 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Można się przestraszyć...
2021-11-29 10:01:19 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Jezu....
2021-11-29 12:56:17 (4 lata temu)
yani
 
+3 głosów:3
Pokaż na mapie
96 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Pomniki Jana Pawła II - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 STR.4 STR.5 STR.6 STR.7 STR.8 następna
Pomniki Jana Pawła II w powiatach:
Wszystkie powiaty augustowski bełchatowski będziński bialski Biała Podlaska białobrzeski Białystok Bielsk Podlaski bieszczadzki biłgorajski bocheński brzeski brzeziński buski bydgoski bytowski Chełm choszczeński cieszyński Częstochowa dębicki drawski dzierżoniowski Elbląg ełcki garwoliński Gdańsk głogowski głubczycki gorzowski gostyniński gostyński górowski grajewski grodziski grójecki gryficki gryfiński inowrocławski jasielski Jaworzno Jelenia Góra jędrzejowski Kalisz kamieński Katowice Kielce kielecki kłodzki kolneński kołobrzeski koniński Koszalin koszaliński kościański kozienicki krakowski Kraków krośnieński krotoszyński legionowski legnicki leski leżajski lęborski lidzbarski lubelski Lublin lubliniecki lwówecki łęczyński łowicki łódzki wschodni Łódź łukowski miechowski mielecki mikołowski milicki miński mławski moniecki mrągowski myśliborski nowodworski nowosądecki nowosolski nowotarski Nowy Sącz nyski obornicki olecki oleśnicki olsztyński oławski opatowski opoczyński Opole opolski ostrołęcki Ostrołęka ostrowski ostródzki otwocki pajęczański piaseczyński Piekary Śląskie pilski piski Płock płocki płoński poddębicki policki Poznań proszowicki prudnicki pruszkowski przemyski Przemyśl przeworski przysuski pszczyński puławski pułtuski pyrzycki Radom radomski radomszczański rawicki rawski ropczycko-sędziszowski Rybnik rycki Rzeszów sanocki siedlecki siemiatycki sieradzki skarżyski sochaczewski sokołowski stalowowolski stargardzki staszowski strzelecki strzeliński Suwałki szamotulski Szczecin szczecinecki szydłowiecki śremski świdnicki świdnicki świdwiński Świnoujście Tarnobrzeg tarnobrzeski tarnogórski Tarnów tczewski tomaszowski Toruń trzebnicki tucholski turecki wadowicki Warszawa warszawski zachodni wągrowiecki wejherowski węgrowski wielicki wieluński włoszczowski wodzisławski wolsztyński wołomiński wołowski Wrocław wrocławski wrzesiński wschowski wysokomazowiecki zambrowski Zamość zawierciański ząbkowicki zduńskowolski złotoryjski żagański żarski żniński żuromiński żyrardowski żywiecki
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet