| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Pomniki Jana Pawła II
Więcej (269)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pomniki Jana Pawła II

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678910następna
mamik
 
+2 głosów:2
Eugeniusz M. oprócz budownictwa miał też inne zainteresowania w związku, z którymi jego postać została zasłonięta i podobno będzie zdemontowana
2019-05-14 11:27:04 (7 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
do mamik: Dokładnie..zaczęło się dziać..też w "architekturze" sakralnej
2019-05-14 11:41:04 (7 lat temu)
† Yanek
 
+3 głosów:3
Niecały rok temu, pewien menel odciął Reaganowi lewą rękę i sprzedał na "złomowcu". Jako że pomnik, choć powstały z datków zbieranych przez Stowarzyszenie "Godność", był pod opieką miasta to pierwotnie ZDiZ w Gdańsku ocenił naprawę szkody na ... 105 tys złotych!!! choć pomnik kosztował z projektem, odlaniem, transportem, montażem itp niecałe 220 tys.. Szybko się zreflektowano i wyceniono ponownie w zakresie 15-19 tys zaś ostatecznie gdy na powrót za naprawę wzięło się Stowarzyszenie, to wyszło niewiele ponad 10 tys. Tu także widać było czym jest inicjatywa społeczna i jak kształtują się tu koszty oparte na zaangażowaniu a jak to wychodzi kiedy kilka biurek w urzędzie w tym uczestniczy.
2014-09-02 16:26:29 (11 lat temu)
2020-11-05 09:02:17 (5 lat temu)
do † Yanek: Ciekawe jak wyglądał ten kosztorys na naprawę za 105 tys. złotych :)
2014-09-02 19:24:47 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Jeśli to jest "miniatura" to jak wygląda w skali 1:1 ? ;-)
2017-04-07 22:39:13 (9 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+3 głosów:3
Kto z Fotopolan, jako pierwszy odważy się wejść do tego parku ?
2017-04-07 23:34:29 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Mam pitanie, ale naprawde, bez źadnych intenciji, czy da sie wogule policzić ile pomników i rzeźeb ma juź w Polsce Jan Pawel II? Mojim zdaniem chyba juź w kaźdym mieśczie albo wiosce juź coś maja zbudowane.
2017-04-10 00:10:53 (9 lat temu)
pawulon
 
+5 głosów:5
Figura "Jan Paweł II w krzakach" ;-)
2017-10-15 19:30:32 (8 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Obecnie całkowicie zapomniana..
2020-09-23 09:50:17 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+6 głosów:6
do vetinari: Jak nie da się policzyć krasnali we Wrocławiu to co dopiero Janów Pawłów w Polsce.
2017-10-15 19:49:32 (8 lat temu)
s_mile
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Bingo! Świetne podsumowanie :-D
2017-10-15 19:50:37 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Chyba maś racjie...:-)
2017-10-15 19:56:50 (8 lat temu)
ala
 
2020-07-08 12:48:53 (5 lat temu)
czesil
 
Stanowczo za dużo tych pomników. Wszystkie na jedno kopyto.
2019-04-01 10:24:45 (7 lat temu)
troszkę zaczyna się ciasno robić od tych wszystkich upamiętnień i kapliczek na Ochodzitej
2019-04-01 14:59:19 (7 lat temu)
cracusiac
 
+3 głosów:3
do czesil: Swego czasu proponowałem stworzenie obiektu "Pomniki JPII".
2019-04-01 10:30:18 (7 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+3 głosów:3
do czesil: Kiedyś było dokładnie policzone łącznie z kamieniami i tablicami - Korea Północna pokonana!
2019-04-01 14:40:39 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do cracusiac: Przypominam sobie o tym Twoim pomyśle i jestem za tym z dwóch powodów. Jeden dlatego że jako człowiek i nasz święty zasłużył sobie na takie miejsce na fotopolsce a drugi mniej przyjemny jeżdżąc i fotografując jego pomniki zadaję sobie pytanie gdzie Ci rzeźbiarze (nieliczni) mieli oczy podczas wykonywania rzeźb Jana Pawła II. Dziwię się że społeczność parafialna zgadzała się na ustawienie takiego pomnika gdzie podobizna naszego papieża odbiega od rzeczywistości.
2019-04-01 13:40:07 (7 lat temu)
czesil
 
do piotr brzezina : Piotrze, ja myślę, że istnieje tylko jedna forma odlewnicza, z której powstały i powstają nadal te pomniki. To jest po prostu masówka!
Obiekt tego typu zawsze można założyć - wtórnie.
2019-04-01 14:33:25 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do czesil: Możliwe że masówka ale spotykam takie pomniki że sam jestem zły że tak wygląda Jan Paweł II. Ja osobiście nie zabieram się do zakładanie obiektu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2019-04-01 14:38:57 (7 lat temu)
vigo
 
do piotr brzezina : Kiedyś chciałem założyć obiekt "Fotopolskie pieski", ale zostałem przekonany, że to zły pomysł. Nikt nie miał nic do piesków, ale powstałby precedens. No bo jeśli są fotopieski, to dlaczego nie fotokotki, fotorowery ...itp,itd. Tak samo będzie z pomnikiem. Jeśli zrobimy obiekt "pomniki JP II", to dlaczego nie: pomniki Piłsudskiego, Kościuszki .... Dalej to nawet boję się pisać.
2019-04-01 15:01:22 (7 lat temu)
do vigo: Przekonałeś mnie o tych pomnikach, ale zapomniałeś o Kaczyńskim chyba że to jest te "boję się"
2019-04-01 15:06:01 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vigo: Na szczęście mamy naszą wyszukiwarkę, bardzo przydatną do znalezienia takich pomników, oczywiście o ile wyszukuje a nie oszukuje ;-)
2019-04-01 15:24:29 (7 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : "Boję się" rozpętać kolejną dyskusję poza tematyką strony ;-)
2019-04-01 15:10:08 (7 lat temu)
do vigo: Ja już zdjęcia pomników teko Pana dodałem i nikt nie napisał że to poza tematyką strony ;-)
2019-04-01 15:22:33 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Sam mam w "kolekcji" co najmniej kilkadziesiąt zdjęć pomników..
2019-04-01 15:52:36 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Wygląda jak wykonany z odpadów ;-)
2020-01-03 19:48:05 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Dobrze, że chociaż figury podpisane ;)
2020-01-03 20:12:22 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Bogusław52: Raczej byłyby nierozpoznawalne ;-)
2020-01-03 21:19:21 (6 lat temu)
Kto potrafi założyć ogólnopolski obiekt - Pomniki JP II. Może na FP powstanie w miarę aktualny licznik obiektów w kraju.
2020-07-31 14:00:49 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
2020-07-31 14:21:11 (5 lat temu)
do Neo[EZN]: Dzięki!
2020-07-31 15:16:08 (5 lat temu)
Dodalem do obiektu ☺
2020-09-13 18:38:27 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Pomnik nie jest przy cerkwi a przy kościele . Przenoszę.
2020-11-25 17:15:58 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
96 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Pomniki Jana Pawła II - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 STR.4 STR.5 STR.6 STR.7 STR.8 następna
Pomniki Jana Pawła II w powiatach:
Wszystkie powiaty augustowski bełchatowski będziński bialski Biała Podlaska białobrzeski Białystok Bielsk Podlaski bieszczadzki biłgorajski bocheński brzeski brzeziński buski bydgoski bytowski Chełm choszczeński cieszyński Częstochowa dębicki drawski dzierżoniowski Elbląg ełcki garwoliński Gdańsk głogowski głubczycki gorzowski gostyniński gostyński górowski grajewski grodziski grójecki gryficki gryfiński inowrocławski jasielski Jaworzno Jelenia Góra jędrzejowski Kalisz kamieński Katowice Kielce kielecki kłodzki kolneński kołobrzeski koniński Koszalin koszaliński kościański kozienicki krakowski Kraków krośnieński krotoszyński legionowski legnicki leski leżajski lęborski lidzbarski lubelski Lublin lubliniecki lwówecki łęczyński łowicki łódzki wschodni Łódź łukowski miechowski mielecki mikołowski milicki miński mławski moniecki mrągowski myśliborski nowodworski nowosądecki nowosolski nowotarski Nowy Sącz nyski obornicki olecki oleśnicki olsztyński oławski opatowski opoczyński Opole opolski ostrołęcki Ostrołęka ostrowski ostródzki otwocki pajęczański piaseczyński Piekary Śląskie pilski piski Płock płocki płoński poddębicki policki Poznań proszowicki prudnicki pruszkowski przemyski Przemyśl przeworski przysuski pszczyński puławski pułtuski pyrzycki Radom radomski radomszczański rawicki rawski ropczycko-sędziszowski Rybnik rycki Rzeszów sanocki siedlecki siemiatycki sieradzki skarżyski sochaczewski sokołowski stalowowolski stargardzki staszowski strzelecki strzeliński Suwałki szamotulski Szczecin szczecinecki szydłowiecki śremski świdnicki świdnicki świdwiński Świnoujście Tarnobrzeg tarnobrzeski tarnogórski Tarnów tczewski tomaszowski Toruń trzebnicki tucholski turecki wadowicki Warszawa warszawski zachodni wągrowiecki wejherowski węgrowski wielicki wieluński włoszczowski wodzisławski wolsztyński wołomiński wołowski Wrocław wrocławski wrzesiński wschowski wysokomazowiecki zambrowski Zamość zawierciański ząbkowicki zduńskowolski złotoryjski żagański żarski żniński żuromiński żyrardowski żywiecki
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet