| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Pomniki Jana Pawła II
Więcej (269)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pomniki Jana Pawła II

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678910następna
Hellrid
 
Ryzykowne zdjęcie :D.
2015-03-17 18:40:28 (11 lat temu)
,, Pomnik ufundowany na pamiątkę 1000-lecia Diecezji Wrocławskiej,, a Coca-Cola ufundowała zdjęcie?
2015-03-17 18:50:58 (11 lat temu)
Hanna Janiszewska
 
+1 głosów:1
Artysta i sidingiem dom obłożył? Niewiarygodne.
2013-10-28 12:00:15 (12 lat temu)
Ło Jezu.
2013-10-28 12:13:34 (12 lat temu)
marian101
 
+1 głosów:1
A jeszcze środkowy element płotu.
2013-10-28 12:14:43 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Ostoja polskości, orłem po oczach:).
2013-10-28 12:19:23 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
O, i Tadeusz dołączył do grona Fotopolan robiących nocne zdjęcia.
2013-12-28 23:04:10 (12 lat temu)
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Próbuję:)
2013-12-28 23:05:25 (12 lat temu)
ciekawe, juz DRUGI raz wlepiam poprawnie ustawione zdjecie /przynajmniej w moim archiwum/ a tutaj jest odwrocone na lewo...
2014-04-27 19:08:25 (12 lat temu)
do cracusiac: jak ktos potrafi to poprawic to bardzo prosze...
2014-04-27 19:09:30 (12 lat temu)
do cracusiac: Takie cuda potrafią się dziać jak w obraz jest poziomy, a informacja o orientacji jest tylko w EXIF.
2014-04-27 19:11:59 (12 lat temu)
mamik
 
do cracusiac: Gotowe.
2014-04-27 19:16:07 (12 lat temu)
do Marek Potocki: to co moge zrobic? U mnie jak napisalem obraz jest poprawny, a wychodzi przekrecony.
2014-04-27 19:17:37 (12 lat temu)
do mamik: dzieki za poprawienie!
2014-04-27 19:20:16 (12 lat temu)
do cracusiac: Zwykle pomaga opcja "zapisz jako" i wysyłanie kopii problematycznego zdjęcia.
2014-04-27 19:22:46 (12 lat temu)
do cracusiac: Jedno jest pewne - to nie wina skryptów na stronie bo nie ma niczego takiego zaprogramowanego.
2014-04-27 19:23:37 (12 lat temu)
do Marek Potocki: sprawdze przy nastepnym razie!
2014-04-27 19:34:23 (12 lat temu)
Hellrid
 
do cracusiac: W Dusznikach jest lepszy, bo złoty.
2014-04-27 20:26:26 (12 lat temu)
do Hellrid: Jak w kościele pd. ducha św. We Wrocławiu. Jak go wstawili w formie surowej (drewno), był naprawdę fajny. Potem został polichromolony :/
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2014-04-27 20:28:32 (12 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
JPII z nogami antypuszki odbitymi w tablicy.
2014-05-13 18:04:27 (12 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do fantom: Ciekawostką jest, że cokół z krzyżem jest pozostałością po pomniku "Iwan"
2014-05-13 18:31:40 (12 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: I bardzo dobrze, oszczędność materiału jest. Chociaż ja na miejscu JPII bym się obraził za taki numer.
2014-05-13 18:36:04 (12 lat temu)
Albo mi się wydaje, albo głównym obiektem na zdjęciu jest ta lampa. Widać, że podjęto tu próbę złapania wielu srok za ogon.
2014-10-02 13:15:20 (11 lat temu)
do Gamebitt: Jak zwykle, masz rację.. Ale zdjęcie samego pomnika już było a ja dołożyłam dodatkowe, pokazujące również otoczenie..
2014-10-02 13:50:05 (11 lat temu)
do Gamebitt: Mam jeszcze inne zdjęcie, na którym pomnik jest bardziej wyeksponowany i widać całą plebanię, ale jest problem z usunięciem daty z kostki brukowej.. Podobnie jak kiedyś..
2014-10-02 13:58:14 (11 lat temu)
Czy prześwit w bryle pomnika ma kształt rzepy, czy buraka cukrowego ?
2014-10-04 21:47:05 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Mariusz Brzeziński: Typowy kształt buraka cukrowego :)
2014-10-04 22:02:20 (11 lat temu)
Stenek
 
do Mariusz Brzeziński: Władcy, widoczni lepiej od frontu pomnika, ustawieni zostali na tle rozdartego krzyża, będącego symbolem licznych wojen i walk pomiędzy narodami. Rozdzielone części krzyża łączy u szczytu gołąb przedstawiony z gałązką oliwną w dziobie – symbol pokoju.
2014-10-04 22:05:14 (11 lat temu)
mag
 
Poprawiłem... dzięki.
2015-02-20 10:43:12 (11 lat temu)
To jest zdjęcie artystyczne, jak byś zrobił zdjęcie od strony latarni byłoby więcej szczegółów. Fotopolska jest stroną dokumentalną, im więcej szczegółów wyraźnych tym lepiej. Tu też jest trochę artyzmu ale przy figurze jest dużo widocznych szczegółów.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-04-19 10:10:36 (11 lat temu)
s_mile
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Inne zdjęcie tego pomnika nasz nowy kolega również wrzucił, a to jest wystarczająco "dokumentalne".
A że przy okazji ciekawe i ładne? Chyba tym lepiej.
Mnie w każdym razie bardzo się podoba.
2015-04-19 11:00:50 (11 lat temu)
skrzypa
 
+2 głosów:2
do s_mile: Mnie również . Piotrek przesadzasz :-)
2015-04-19 11:35:31 (11 lat temu)
do skrzypa: W czym ja przesadziłem - nie napisałem ze mi się nie podoba, ani je nie usuwam, odniosłem się tylko do tego żeby zdjęcia miały więcej widocznych wyraźnych szczegółów Ty to nazywasz przesadą
2015-04-19 11:45:56 (11 lat temu)
skrzypa
 
do piotr brzezina : Jest zdjęcie zrobione w dzień ze wszystkimi szczegółami jakie można sobie na zdjęciu wymarzyć, więc Łukasz mógł sobie pozwolić z drugim zdjęciem na trochę artyzmu i proszę nie denerwuj się z tym przesadzaniem to był żart, nie wyczułeś sarkazmu ? Pozdrawiam
2015-04-19 11:52:03 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Moim zdaniem takie zdjęcia są jak najbardziej mile widziane - artystyczne i dokumentalne.
2015-04-19 11:54:27 (11 lat temu)
do s_mile: Czy ja napisałem ze mi się zdjęcie nie podoba? Co byś napisał jak by było tylko to jedno zdjęcie bez widocznych szczegółów? Pisałem do skrzypy ,,że chodziło mi tylko o to żeby zdjęcia miały więcej widocznych wyraźnych szczegółów,, Nie zawsze można takie zdjęcie wykonać ( albo lampa albo słońce albo inne przeszkody)
2015-04-19 11:55:52 (11 lat temu)
do skrzypa: Ok. pozdrawiam
2015-04-19 11:57:32 (11 lat temu)
Proponowalbym zalozenie osobnego dzialu "Pomniki JP2 w Polsce"
2015-08-05 17:46:00 (10 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-08-05 17:46:06 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do cracusiac: Kiedyś wypłynął już ten pomysł ale... nie przeszedł.
2015-08-05 18:20:20 (10 lat temu)
augiasz
 
do cracusiac: Pozwalam sobie uzupełniać autorów tychże pomników
2015-08-05 18:35:22 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do augiasz: Bardzo cenna inicjatywa.
2015-08-05 18:36:56 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
96 Dyskusji (ostatnia 10 lat temu)
Pomniki Jana Pawła II - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 STR.4 STR.5 STR.6 STR.7 STR.8 następna
Pomniki Jana Pawła II w powiatach:
Wszystkie powiaty augustowski bełchatowski będziński bialski Biała Podlaska białobrzeski Białystok Bielsk Podlaski bieszczadzki biłgorajski bocheński brzeski brzeziński buski bydgoski bytowski Chełm choszczeński cieszyński Częstochowa dębicki drawski dzierżoniowski Elbląg ełcki garwoliński Gdańsk głogowski głubczycki gorzowski gostyniński gostyński górowski grajewski grodziski grójecki gryficki gryfiński inowrocławski jasielski Jaworzno Jelenia Góra jędrzejowski Kalisz kamieński Katowice Kielce kielecki kłodzki kolneński kołobrzeski koniński Koszalin koszaliński kościański kozienicki krakowski Kraków krośnieński krotoszyński legionowski legnicki leski leżajski lęborski lidzbarski lubelski Lublin lubliniecki lwówecki łęczyński łowicki łódzki wschodni Łódź łukowski miechowski mielecki mikołowski milicki miński mławski moniecki mrągowski myśliborski nowodworski nowosądecki nowosolski nowotarski Nowy Sącz nyski obornicki olecki oleśnicki olsztyński oławski opatowski opoczyński Opole opolski ostrołęcki Ostrołęka ostrowski ostródzki otwocki pajęczański piaseczyński Piekary Śląskie pilski piski Płock płocki płoński poddębicki policki Poznań proszowicki prudnicki pruszkowski przemyski Przemyśl przeworski przysuski pszczyński puławski pułtuski pyrzycki Radom radomski radomszczański rawicki rawski ropczycko-sędziszowski Rybnik rycki Rzeszów sanocki siedlecki siemiatycki sieradzki skarżyski sochaczewski sokołowski stalowowolski stargardzki staszowski strzelecki strzeliński Suwałki szamotulski Szczecin szczecinecki szydłowiecki śremski świdnicki świdnicki świdwiński Świnoujście Tarnobrzeg tarnobrzeski tarnogórski Tarnów tczewski tomaszowski Toruń trzebnicki tucholski turecki wadowicki Warszawa warszawski zachodni wągrowiecki wejherowski węgrowski wielicki wieluński włoszczowski wodzisławski wolsztyński wołomiński wołowski Wrocław wrocławski wrzesiński wschowski wysokomazowiecki zambrowski Zamość zawierciański ząbkowicki zduńskowolski złotoryjski żagański żarski żniński żuromiński żyrardowski żywiecki
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet