| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - ul. Bielska
Więcej (90)
Obiekty w okolicy
Most - ul. Bielska
86
m
Cieszyn
Kładka - ul. Bielska
102
m
Cieszyn
Fabryka Automatyki "Fach" S.A.
136
m
Cieszyn
Kładka - ul. Ustrońska
158
m
Cieszyn
Stary most
263
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Przejście

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ponownie przesadzilem z kofeiną i widze światlo na końcu tunelu....☺☺☺
2020-04-18 16:33:01 (6 lat temu)
Dobrze widzisz, bo tam stoi rower i świeci lampka
2020-04-18 18:33:24 (6 lat temu)
Lokalizacja na mapie ?
2020-04-18 18:34:36 (6 lat temu)
Lokalizacja jest dobrze opisana przy pierwszym zdjęciu. Nie moja wina że nie mam możliwości dodania tego na mapie wg współrzędnych GPS.
2020-04-18 18:56:26 (6 lat temu)
Dokładniej to to przejście zlokalizowane jest pomiędzy mostem nad Bobrówką i wiaduktem kolejowym. Dzisiaj już nie jest wykorzystywane.
2020-04-18 19:02:36 (6 lat temu)
Dodałem znacznik ale wyświetla się tylko na mapie klasycznej. Nie widzę miniatury zdjęcia na mapie fotograficznej.
2020-04-18 20:19:52 (6 lat temu)
Stenek
 
No rewelacja. Jakem stary cieszyniok , tak piyrszy roz widzym tyn tunel!!!
Widzym, żech sie za kluka zbyt mało smykoł po mieście. Ciekawe, czy Marian wie o tym tunelku, co Maryjan?
2020-04-18 20:22:54 (6 lat temu)
Tam kiedyś była chyba też kładka przez Bobrówkę. Przy takiej opcji można by poprowadzić fajną bezkolizyjną ścieżkę rowerową, tj Czarnym Chodnikiem, przez kładkę i ten tunel a dalej poszerzając ścieżkę wzdłuż torów do stacji Mnisztwo.
2020-04-18 21:01:11 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do tatranclimber: To byl źart, zawsze jest trzeba widzieć światlo na końcu tunelu ☺☺☺
2020-04-18 19:47:16 (6 lat temu)
do tatranclimber: Zpróbuj terz dodać znacznik ☺☺☺
2020-04-18 19:38:32 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Najpierw musi się przelogować ;-)
2020-04-18 19:44:29 (6 lat temu)
do ZPKSoft: No ☺☺☺ najpierw....wiecie jak to ze mną jest, kofeina..ide sobie zrobić kawe....
2020-04-18 19:46:15 (6 lat temu)
labeo7
 
do vetinari: Pod warunkiem, że nie są to światła pociągu ;)
2020-04-18 21:05:08 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do tatranclimber: Na mapie fotograficznej zobaczysz jutro.
2020-04-18 20:21:18 (6 lat temu)
Stenek
 
do tatranclimber: Super pomysł. Tak myślałem, po co tam ongiś zrobiono to przejście i powodów jest pewnie wiele:
- cel strategiczny, wręcz militarny ;-) ;-)
- cel komunikacyjny
- cel ułatwiający służbom kolejowym konserwację mostu i jego przyczółków
- ???
Wyobrażam sobie, że tamtędy przez ów tunel przechodzili mieszkańcy idący na pociąg lub z pociągu, na pole lub z pola, itp.
2020-04-18 21:17:32 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet