| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - ul. Bielska
Więcej (90)
Obiekty w okolicy
Bielska 58
23
m
Cieszyn
Bielska 58A
27
m
Cieszyn
Dwór Floriana Jilga
30
m
Cieszyn
Bielska 60
40
m
Cieszyn
Bielska 52
46
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Bielska 56

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
+2 głosów:2
Jakby tak odremontować ten domek, zrobić extra elewację, byłaby perełka!
2012-09-22 21:49:33 (13 lat temu)
stoik
 
do Stenek: może lepiej nie. teraz remont elewacji polega na obklejeniu styropianem.
2012-09-23 07:51:55 (13 lat temu)
Stenek
 
do stoik: Ależ skąd, to tylko zależy od pomysłu, koncepcji i portfela inwestora. DLa mnie oklejanie domu styropianem to jak ubranie na głowę plastikowego worka, a mur musi przecież oddychać, są inne, lepsze materiały niż styropian
2012-09-23 16:38:05 (13 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Stenek: cóż..... z tego co widzę tak to najczęściej wygląda. skutki bywają opłakane. ( co to robi w Siewierzu ? )
2012-09-23 16:43:52 (13 lat temu)
Stenek
 
do stoik: Każdą robotę, niezależnie od wybranej technologii można spaprać. Trzeba też dostosować rodzaj technologii ocieplania do charakteru danego obiektu itd. Mamy wolność, więc ludzie różnie wybierają, i osiągają różne skutki, często nie zamierzone (te negatywne niestety)
2012-09-23 19:34:22 (13 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Stenek: nie znam dobrych przykładów. ambitniejsi inwestorzy stosują detale z pianki. ale to jest oszustwo i autosugestia. acha - 1 dobry przykład rewitalizacji kamienicy, na naszym cieszyńskim gruncie - tu jestem pod wrażeniem -
2012-09-23 19:45:18 (13 lat temu)
Stenek
 
do stoik: No, czyli jak się chce, i wie jak, to można! Żeby tylko się zawsze tym inwestorom chciało chcieć ;-)
2012-09-23 19:57:05 (13 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do Stenek: jaka szkoda że to zachodni Cieszyn.... ale i u nas od pewnego czasu idzie ku dobremu. są całe systemy - Bolix, Atlas etc.... obywa się bez styropianizacji. np. ulica Sienkiewicza, żeby daleko nie szukać.
2012-09-23 20:02:25 (13 lat temu)
stoik
 
do stoik: ( w sumie to popadłem w sprzeczność, bo najpierw stwierdziłem że nie ma, a teraz że jest ; ) ale... zawsze lepiej twierdzić że szklanka jest do połowy pełna. tylko nie zawsze ten optymizm wychodzi tak spontanicznie ; )
2012-09-23 20:04:06 (13 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do stoik: I tak to drogi Stoiku czasami sami od siebie dowiadujemy się tego, co myślimy, choć przedtem myślelismy inaczej ;-) Świat jest piękny i pełen niespodzianek
2012-09-23 20:06:42 (13 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do Stenek: i dlatego tu jesteśmy... czasem mam takie nieśmiałe wrażenie że robię coś dobrego dla społeczeństwa. a nawet jak nie - to przynajmniej dla siebie ; )
2012-09-23 20:20:47 (13 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do stoik: Ja mam tak samo, choć nie zawsze wiem, czy moje "stare pieczki" czyli wspomnienia z dzieciństwa i rozmaite opisy dawnych lat komuś cokolwiek dają, ale póki czytać mnie będzie kol. Augiasz, to będę wspominał ;) Mnie samemu daje to wiele radości, bo gdyby nie FP i te tutaj najrozmaitsze zdjęcia i dyskusje, to bym sobie wogóle nie przypomniał szeregu spraw, które dzięki FP się we mnie odradzają (i czasem mnie samego zaskakują, skąd one nagle ze łba wylazły?) ;-)
2012-09-23 21:59:13 (13 lat temu)
stoik
 
+2 głosów:2
do Stenek: to masz tak jak ja ; )
2012-09-23 22:04:18 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
13
2012
2012
-
2022
2012
-
2022
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet