| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - ul. Bielska
Więcej (90)
Obiekty w okolicy
Bielska 36a-36b
41
m
Cieszyn
Korfantego 45
45
m
Cieszyn
Bielska 36
49
m
Cieszyn
Bielska 41
55
m
Cieszyn
Korfantego 43
61
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Bielska 45

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wow, ale fajne! Bardzo znajomy widok! :-)) ale co tam robi te 25 lat Polski Ludowej? Bo tego nie pomnę, a widzę, że zainstalowane na dłużej, skoro po prawie dekadzie od 25-lecia PRL dalej tam stoi.
2019-01-15 08:42:53 (7 lat temu)
do lapis.me: Aha, ja myślalem źe PRL powstala w 1952 r. od tego wlaśnie lyczylem datowanie. Wiec chyba jest coś nie tak ?
2019-01-15 11:52:51 (7 lat temu)
do vetinari: 1969 rok- nasze komunistyczne rządy liczyły od 22 Lipca 1944 roku, tj. od wydrukowanego w Moskwie i rozlepianego na murach i płotach "Manifestu PKWN", zapowiadającego rządy z ramienia Moskwy przez jej kolaborantów ze Związku Patriotów Polskich, założonego w Moskwie przez parszywą kreaturę Wandę Wasilewską, notabene do chrztu trzymał ją Marszałek J. Piłsudski.
2019-01-15 12:00:02 (7 lat temu)
lapis.me
 
+1 głosów:1
do vetinari: Franto, jest jednak prośba o zmianę datowania na 1969-1972.
2019-01-16 12:47:09 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Dobra, to inaczej to w którym roku obchodzono 25 lecie PRL ?
2019-01-15 12:07:42 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do vetinari: 22 Lipca 1969 roku, takie "banery" mogły jeszcze stać powiedzmy do 1970 roku.
2019-01-15 12:09:44 (7 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Dobra, pozostawie wiec ta date...dziekuje .
2019-01-15 12:14:38 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do vetinari: Proponuje jednak zmienić- na daremne moje pisanie- przedział 1969-1972, w 1977 to ja już jestem tak stary, ale jako dziecko nie pamiętam żeby były, .pamiętam- "Głosujemy na Front Jedności Narodu", ale nie "25 lat Polski Ludowej", nie było już ich w przestrzeni publicznej.
2019-01-15 12:20:42 (7 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do vetinari: Takich archaicznych (z lat 50.) dystrybutorów paliwa w 1977 r. nie uświadczył już nawet w najbardziej "zapadłej dziurze", a co dopiero w Cieszynie.
2019-01-15 20:30:50 (7 lat temu)
do blaggio.: W Cieszynie można uświadczyć wszystko! ;-)
2019-01-16 12:45:25 (7 lat temu)
do lapis.me: Zrobione. przyznaje źe w tym przypadku mam troche klopot. Dziekuje ☺
2019-01-16 16:16:14 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet