| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - ul. Bielska
Więcej (90)
Obiekty w okolicy
Bielska 50
17
m
Cieszyn
Bielska 46
20
m
Cieszyn
Bielska 52
35
m
Cieszyn
Dawna siedziba Ludowej Spółki Spo...
39
m
Cieszyn
Bielska 44A
53
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Bielska 48

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
O jaki piękny żółty kolor!! Drugą połówkę powinni zrobić na różowo. Normalnie brak mi słów na taki pomysły.
2012-09-28 10:45:50 (13 lat temu)
stoik
 
do 308_Banan: Samo życie. Nie wygląda to zbyt dobrze.
2012-09-28 14:36:49 (13 lat temu)
augiasz
 
do stoik: Nowa kolorystyka domu żołnierza też jest interesująca... Żółcień + tzw. "pistacja"
2012-09-28 15:44:57 (13 lat temu)
stoik
 
do augiasz: Musze zobaczyć. Jakoś ostatnio tam nie byłem : ) Ale pistacja - gwarantuje mocne doznania estetyczne.
2012-09-28 16:48:27 (13 lat temu)
stoik
 
do stoik: nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na napis "lakiery". może ta ozczo....bna żółć miała być reklamą sklepu.
2012-09-28 19:00:53 (13 lat temu)
Stenek
 
do stoik: Sklep z farbami musi się ludziom "rzucić" w oczy - i się faktycznie rzuca! Kolorowy marketing w akcji ...
2012-09-28 23:08:25 (13 lat temu)
Stenek
 
Rolo FP jest chyba pokazywanie architektury a nie skupianie się na pokazywaniu bazgrołów? Temu bazgrolantowi bym kazał na własny koszt odnowić wszystkie elewacje, które w Cieszynie zabazgrolił
2021-06-12 22:54:53 (5 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Stenek: Więc jak masz swoje zdjięcia tego obiektu, śmialo dodaj z swojim opisem. Opis opisuje obecny stan obiektu i problem Cieszyna.
2021-06-12 22:57:16 (5 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do vetinari: Problem z tymi "bazgrolantami" - urasta już do rangi poważnej afery. Nie na FP tylko tak ogólnie na Cieszynie. Bo zabazgralają wszystko co popadnie i pozostają bezkarni. Policja tradycyjnie nic nie wie. Ja mam jedno życzenie - żeby to przynajmniej ładne było. Bo jak na razie razi to moje wrodzone poczucie estetyki, że o pięknie nie wspomnę. Bo to nie ma nic wspólnego z graffiti.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-06-15 00:05:06 (5 lat temu)
do stoik: Wpadli
2021-06-15 07:04:36 (5 lat temu)
do tatranclimber: Tz. źe ich zľapano ?
2021-06-15 07:13:25 (5 lat temu)
tatranclimber
 
+3 głosów:3
2021-06-15 08:27:06 (5 lat temu)
stoik
 
do tatranclimber: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-06-15 14:13:36 (5 lat temu)
vigo
 
do stoik: Spokojnie, bazgranie to się zrobił sport narodowy i długo nie będzie trzeba czekać na następców. A policja złapała ich przez przypadek na "gorącym" uczynku ...
2021-06-15 15:12:22 (5 lat temu)
stoik
 
do vigo: ciekawe kto to odmaluje. pisze że do siedmiu lat. zapomnij. puszczą ich za małą szkodliwpść czynu. to że nasza służba penitencjarna nie wyrabia z takimi pacjentami,. to chyba nie muszę pisać.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-06-15 15:22:22 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet