| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Most kolejowy Obłaziec
63
m
Wisła
Stacja kolejowa Wisła Obłaziec
70
m
Wisła
Przystanek osobowy Wisła Obłaziec
150
m
Tartak - hala
152
m
Wisła
Tartak - willa
210
m
Wisła

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Most drogowy na Wiśle

Zbudowano: 1928

Pierwotnie wybudowany jako żelbetowy most łukowy w roku 1928. Obecny most jest konstrukcją powojenną.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hellrid
 
+2 głosów:2
Zdjęcie będzie ciężko zlokalizować po moście - wszystkie mosty-barierki na rzece Wiśle w Wiśle ;) są przerobione. Ważna uwaga jest tylko jedna: zdjęcie jest robione "pod prąd" Wisły. Jeśli już to stawiałbym to miejsce (łuk rzeki się mniej więcej zgadza, jest próg, modelka się nie dopasowała :D):



2013-10-03 22:12:24 (12 lat temu)
Dla czystej ciekawości po czym poznałeś ze jest ,, pod prąd"?
2013-10-03 22:21:47 (12 lat temu)
Do Hellrid - Dzięki.
2013-10-03 22:59:04 (12 lat temu)
stoik
 
...na moście w Avignon : ) istotnie - trudne do rozpoznania.
2013-10-04 22:15:02 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Hellrid: Możliwe. Kąt mostu się co prawda nie zgadza, ale przed wojną był owszem niemal prostopadły do rzeki.
2013-10-04 17:17:43 (12 lat temu)
tedchom
 
do Hellrid: Myślę, że jedyny most który pasowałby do nachylenia po lewej stronie i płaskiego terenu po prawej to główny most dokładnie ten który podałeś Hellrid, obecnie pod hotelem Gołębiewski. Nawet rzeczony próg wodny by pasował. Niestety jedynie co nie pasuje obecnie to kąt pod jakim jest zbudowany obecnie most. Jednak mam wrażenie że gdzieś widziałem foto na którym ten most był właśnie pod takim kątem ;)
2016-02-28 01:13:30 (10 lat temu)
Hellrid
 
do piotr brzezina : Ponad środkiem zdjęcia jest próg wodny. Piękny avatar.
2013-10-03 22:33:19 (12 lat temu)
do stoik: Na moje oko jest to most murowany, nie drewniany jak wiekszosc mostow w tym rejonie.
2014-12-03 16:18:25 (11 lat temu)
Bronisław Miech
 
+1 głosów:1
do tedchom: Zdjęcie jest zrobione na moście koło hotelu Gołębiewski. Wisła ul. Ustrońska 29,08,1934r.
2018-07-01 19:36:17 (7 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
To jest Wisła Obłaziec, a nie Dziechcinka.
2017-08-13 18:50:43 (8 lat temu)
augiasz
 
do vstrone: Dzięki za czujność :)
2017-08-13 18:58:00 (8 lat temu)
czesil
 
Ładna konstrukcja.
2017-09-04 21:27:10 (8 lat temu)
vstrone
 
Z podpisu pod zdjęciem wynika, że mostek kolejowy zbudowany był o kilka lat wcześniej niż samo przedłużenie linii kolejowej.
2017-09-04 22:38:37 (8 lat temu)
Stenek
 
do czesil: Czesiu, doczkej yny, aż ściepióm to rusztowani, to dziepro bydzie krasa :))))
2017-09-04 22:02:56 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet