| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Stacja kolejowa Wisła Obłaziec
8
m
Wisła
Most drogowy na Wiśle
63
m
Wisła
Tartak - hala
104
m
Wisła
Przystanek osobowy Wisła Obłaziec
132
m
Tartak - willa
169
m
Wisła

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Artykuł na temat mostu: http://kolejcieszyn.pl/index.php?s=wislamosty

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czesil
 
Ładna konstrukcja.
2017-09-04 21:27:10 (8 lat temu)
vstrone
 
Z podpisu pod zdjęciem wynika, że mostek kolejowy zbudowany był o kilka lat wcześniej niż samo przedłużenie linii kolejowej.
2017-09-04 22:38:37 (8 lat temu)
Stenek
 
do czesil: Czesiu, doczkej yny, aż ściepióm to rusztowani, to dziepro bydzie krasa :))))
2017-09-04 22:02:56 (8 lat temu)
czesil
 
Rozbiórka?
2017-12-09 20:10:34 (8 lat temu)
Szkoda, pamiętam te mosty jak jechało się koleją z Goleszowa do Wisły Głębce.
2017-12-10 08:43:10 (8 lat temu)
do czesil: Czy ktoś jeszcze pstrykną jakąś fotkę tego mostu kolejowego.
2017-12-09 20:26:42 (8 lat temu)
do czesil: Tak. Dziś już jest nowy o podobnej konstrukcji i wyglądzie. Różni się tym, że stary miał konstrukcję nitowaną, a nowy jest spawany. Szlak kolejowy od Obłaźca do Wisły - Głębce nie jest jeszcze przejezdny.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcde
2017-12-10 08:18:16 (8 lat temu)
augiasz
 
do Bronisław Miech: Mamy - będzie nawet artykuł na KŚC :)
2017-12-09 23:15:01 (8 lat temu)
augiasz
 
do Bronisław Miech: Oto i obiecany materiał:
2017-12-31 18:21:17 (8 lat temu)
augiasz
 
do paulus60: A tutaj powód ich rozbiórki i konieczności budowy nowych - wieloletnie zaniedbania:
2017-12-10 08:53:41 (8 lat temu)
do cracusiac: Przeczytałeś mój post powyżej? Obydwa mosty będą w całości zrekonstruowane. Ten ze zdjęcia powyżej już istnieje w nowej wersji, niczym nie różniącej się pod względem wyglądu, następny też będzie wkrótce otwarty. Wczoraj była próba zamykania i otwierania szlabanów na przejeździe kolejowym w Wiśle - Obłaźcu, tuż przed tym mostem, tak więc, ponowne otwarcie szlaku już wkrótce.
Bronisław już odwiedził to miejsce:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: linki
2017-12-10 14:42:26 (8 lat temu)
czesil
 
Ładnie się prezentuje!
2017-12-10 19:24:44 (8 lat temu)
A u nas w Jelonce jest podobny most kratownicowy
2017-12-10 19:55:55 (8 lat temu)

Jeżeli stary most wytrzymał ok.70-lat to ten do setki napewno dociągnie.
2017-12-10 23:50:09 (8 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
Świetnie Bronku, że tam pojechałeś!
2017-12-11 09:52:42 (8 lat temu)
do paulus60: Zauważyłem że jest bardzo duże zainteresowane mostami i koleją zawsze jak przyjechałem robić zdjęcia to ktoś pstrykał fotki ale nikt nie wrzuca.
2017-12-14 20:28:53 (8 lat temu)
czesil
 
do Bronisław Miech: Wiesz, nie każdy fotograf działa na FP.
2017-12-14 20:42:11 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do czesil: Trzeba poprosić "dobrą zmianę" to przegłosują to ustawą którejś pięknej nocy ;-)
2017-12-14 20:46:52 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do pawulon: :-)
2017-12-14 20:52:34 (8 lat temu)
Bronisław Miech
 
+1 głosów:1
Zastanawiam się, czy komuś udało się, zdobyć fragment starej konstrukcji mostu kolejowego na pamiątkę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2019-03-13 19:50:16 (7 lat temu)
Szkoda.Taki mały fragment z nytem byłby fajną pamiątkom.
2019-03-15 21:59:31 (7 lat temu)
do Bronisław Miech: Wszystko zostało przetopione, tylko zostały zdjęcia.
2019-03-15 20:25:55 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet