| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Ozimska
Więcej (123)
Obiekty w okolicy
Krakowska 31
24
m
Opole
Kawiarnio - cukiernia "Europa"
33
m
Opole
Kawiarnio-cukiernia Paula Gebela
40
m
Opole
Biurowiec "Europa"
45
m
Opole
Barbakan
46
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ozimska 2

Dawniej: Poczta
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Cristoforo
 
+2 głosów:2
2016-05-10 19:56:48 (10 lat temu)
zuf
 
Jakby psiak ale... hmm...
2010-10-06 13:49:09 (15 lat temu)
do zuf: Też mi to trochę na Psie Pole wyglądało...
2010-10-06 13:52:49 (15 lat temu)
Tomi_Opole
 
+3 głosów:3
Cristoforo - to dopiero początek :P
2014-01-20 23:19:42 (12 lat temu)
foxi
 
czapeczki z bliska policjantów lub żołnierzy na
2014-01-21 10:18:53 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-05-30 00:49:10 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-06-03 23:17:03 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-06-03 23:31:28 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-06-04 00:00:04 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-06-04 00:19:59 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-06-04 00:36:38 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-06-04 00:45:04 (12 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
do Tomi_Opole: Można się gapić godzinami :) Jeszcze, jeszcze! :P
2014-01-20 23:25:08 (12 lat temu)
Stenek
 
do Cristoforo: Potwierdzam! Też się wgapiam

Ten policjant w hełmie z antenką, wąsem i szablą jest postacią bardzo charakterystyczną. Dla żartu powiem, że taki ktoś rozbrojony z broni, zawsze może "dać z byka" - i wtedy rola obronna "antenki" będzie bardzo kluczowa ;-)
Na środku piękny kwiat czterech lamp
2014-05-23 09:27:27 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do foxi: Podmiana na lepsze z aukcji.
2014-05-23 00:11:42 (12 lat temu)
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-05-30 01:34:22 (12 lat temu)
Julo
 
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-05-30 08:03:20 (12 lat temu)
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-06-03 23:32:17 (12 lat temu)
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-06-03 23:35:12 (12 lat temu)
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nie na temat !
2014-06-04 00:05:45 (12 lat temu)
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-06-04 00:16:02 (12 lat temu)
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-06-04 00:25:25 (12 lat temu)
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-06-04 00:48:05 (12 lat temu)
do waldusiek: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-06-04 00:51:48 (12 lat temu)
foxi
 
2018-05-29 18:56:57 (8 lat temu)
Podmiana.
2020-11-06 20:38:14 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
2019-06-04 16:07:02 (7 lat temu)
Dana
 
do ZPKSoft: Trochę za późno zorientowałam się, że to już jest i to 2x , , ale chyba rzeczywiście ten powyższy skan jest lepszy. Niestety podmieniać nie potrafę. Zostawiam do decyzji Niewidzialnych Rąk.
2019-06-04 16:15:40 (7 lat temu)
Gandalf
 
do Dana : Lepsze jest wrogiem dobrego ;-), wysłałem oba poprzednie do wyroczni.
2019-06-04 16:22:23 (7 lat temu)
Dana
 
do Gandalf: Dzięki za porządki; nie czuję się zbyt komfortowo szczególnie wtedy, gdy osobiście pogłębiam bałagan.
2019-06-04 16:36:32 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Ulica Ozimska na początku XX wieku.
Saturator na ul. Ozimskiej przy skrzyżowaniu z pl. Wolności. Po lewej widoczny nieistniejący już dziś hotel "Bristol". Po prawej kamienica przy ul. Ozimskiej...
1875
-
1914
1875
-
1941
1920
-
1947
1987-1991
1945
-
2010
1987
-
2010
2011
-
2018
2011
-
2019
2018
-
2020
2020
-
2020
Ozimska 2 na innych zdjęciach
1817
-
1863
1817
-
1934
1930-1934
1928
-
1934
1930
-
1965
1936
-
1965
1990
-
1994
1990
-
1994
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet