| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
atom
 
Ja też tam dziś fotografowałem, ale z poziomu ziemi. Sądząc po cieniu, nawet o tej samej porze :-)
2022-02-13 21:24:41 (4 lata temu)
do atom: W tym czasie widziałem tylko dwie osoby z psem które podeszły pod budowę (widać je na zdjęciu - w cieniu).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupełnienie
2022-02-13 21:35:20 (4 lata temu)
atom
 
do Columba livia: Byłem tam ok. 14:00.
2022-02-13 21:38:57 (4 lata temu)
Columba livia
 
+1 głosów:1
do atom: To ja trochę później - 14:40 - 14:50.
2022-02-13 22:36:58 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Trafią.
2022-05-04 11:06:54 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
Mężczyzna odwrócony plecami - R.B., mój przewodnik po powojennym Wrocławiu
2022-05-05 17:56:11 (4 lata temu)
jens
 
+1 głosów:1
Wow, tyle ton betonu stoi na tylko takich patykach :O
2022-05-08 18:07:27 (4 lata temu)
atom
 
O, byłem tam dzisiaj. Chyba niebawem zamkną przejście.
2022-05-08 18:28:52 (4 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do jens: Muszą go dokładać z dwóch stron w miarę po równo, nieźle trzeba to mieć wszystko wyliczone :)
2022-05-08 19:59:06 (4 lata temu)
do atom: Na wypadek powtórki z Koszalina?
2022-05-08 19:13:32 (4 lata temu)
atom
 
do Jarosław Dubowski: A co tam się wydarzyło?
2022-05-08 19:24:56 (4 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
2022-05-08 19:43:01 (4 lata temu)
do atom: Nieplanowane wyburzenie.
2022-05-08 20:15:37 (4 lata temu)
Licho
 
Kilkudziesięciu?
2022-06-17 23:22:45 (4 lata temu)
do Licho: Możliwe że nawet ponad 100 -
2022-06-17 23:41:40 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Ponad, ponad. Na planie z zaznaczonymi planowanymi drogami jeszcze sprzed tego konkursu jest. Rok 1920, a wydawało mi się, że ta mapa jeszcze starsza jest.
(my chyba razem byliśmy na tej wystawie starych planów miasta w Ratuszu 23 lata temu?)
2022-06-17 23:56:16 (4 lata temu)
do Licho: Tę wystawę przegapiłem ale po niej chyba został opublikowany album z planami (które z kolei mi zeskanowałeś - to były dla mnie ogromne skarby bo do tego czasu niewiele wiedziałem o tym jaki był przebieg ulic przed 1945 rokiem - tylko z kiepskiego ksero planu z 1937 roku który dostałem od sąsiada - te skany mam do dziś :).
2022-06-18 13:27:35 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Nie, ja ich nie skanowałem, trochę mi się w skanerze nie mieszczą :-)
2022-06-18 13:30:57 (4 lata temu)
do Licho: Skanowaliśmy je w kawałkach na skanerze A4 - to skany z Twojego skanera - :)
2022-06-18 13:40:06 (4 lata temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Jestem raczej pewien, że nie z mojego.
2022-06-18 13:57:26 (4 lata temu)
Sama konstrukcja betonowa bo jeszcze oprócz tego będzie sporo do zrobienia.
2022-06-25 21:14:14 (4 lata temu)
do Neo[EZN]: Tak, zgadza się, o to mi chodziło ;)
2022-06-26 12:13:57 (4 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Ło matko Marku! - chciałem wykrzyknąć, ale się powstrzymałem.
To jest unikatowe ujęcie. Szacun.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2022-07-24 20:45:25 (3 lata temu)
Licho
 
+1 głosów:1
To (co teraz budują) się nazywa kapy chodnikowe.
2022-10-04 13:16:17 (3 lata temu)
atom
 
do Licho: Dzięki, nie znam fachowego nazewnictwa.
2022-10-04 13:20:32 (3 lata temu)
Dobry pomysł z galeryjkami. Oby tylko komuś nie przyszło do głowy zrobić tutaj ekran dźwiękoszczelny tak jak na prawie wszystkich wybudowanych w ostatnich latach mostach we Wrocławiu i w okolicy...
2023-08-27 13:51:56 (2 lata temu)
do Neo[EZN]: Mnie irytują te podpórki umocowane, być może, na kołki rozporowe.
Jest to niepokojące, bo w 2012 w mojej dzielnicy jeden ze stukilogramowych "ozdobników" runął na chodnik.
Nie wiesz, co się stało z moimi zdjęciami z tego wypadku?

Dzisiaj musiałem dodać ponownie2 zdjęcia, które dodałem w 2016 r. a które zniknęły z tego obiektu powyżej

Pod nimi były ciekawe komenty.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2023-08-27 16:56:50 (2 lata temu)
mooz
 
do Neo[EZN]: Na wizualizacjach są ekrany, ale sądząc po śrubach wystających z chodnika może ograniczą się tylko do barierek.
2023-08-27 18:22:31 (2 lata temu)
do Neo[EZN]: Dziękuję. Tu jest coś dziwnego, że kamienice przy Pułaskiego mają adresy Komuny Paryskiej. Warto zerknąć na znaczniki. Dlatego nie można tego znaleźć
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2023-08-27 19:23:25 (2 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Tutaj jest to zdjęcie z wypadku
2023-08-27 19:16:31 (2 lata temu)
do mooz: No to bardzo kiepsko że są na wizualizacjach - oby jednak z nich zrezygnowali. Nie rozumiem dlaczego są budowane na mostach - po to żeby czasem kierowca nie obrócił głowy w prawo albo w lewo o 30 stopni na pół sekundy? Czy może po to żeby robaki w trawie miały spokój?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2023-08-27 19:17:25 (2 lata temu)
mooz
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Z ekranami jest jeszcze jeden problem, graficiarze. Co można zobaczyć na ekranach obwodnicy w Łanach. Tymi białymi podporami zapewne też nie długo się zajmą. Na niektórych wizualizacjach jest tylko jeden chodnik, na żadnej nie ma balkoników. Widać projekt ewoluuje więc może ekrany też odpuszczą.
2023-08-27 20:22:12 (2 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Dodałem kilka znaczników. Willa dyrektora chłodni w opłakanym stanie.
2023-09-21 09:59:11 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
16 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2022
2022
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet