| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Mosty i kładki
Więcej (82)
Obiekty w okolicy
Wiadukt kolejowy (Grobla Kozanowska)
108
m
Wrocław
Warsztaty samochodowe
161
m
Wrocław
Popowicka 2
227
m
Wrocław
Popowicka 3
230
m
Wrocław
Popowicka 1
245
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
czarek
 
+1 głosów:1
Pare dni przed katastrofą płynąłem tą motorówką
2023-10-04 11:53:39 (2 lata temu)
Odkrywamy Sieradz
 
+2 głosów:2
W środku kadru za wielką kratownicą dwuprzęsłową widać jeszcze spód konstrukcji dwóch oryginalnych przęseł siatkowych z 1856 roku, o rozpiętości po 100 stóp (31,39 m) każde. Dopiero później (prawdopodobnie w 1922 r.) te dwa przęsła zostały zlikwidowane, a przy tej okazji rozebrano też pośredni filar i wybudowano tu jedno długie przęsło zamiast dwóch krótszych.
2024-05-05 13:21:02 (2 lata temu)
Licho
 
Ledwie skończony, a już jakieś śmiecie go pomazały :-(
2015-02-08 11:50:06 (11 lat temu)
do Licho: To było do przewidzenia. Następny w okolicy do zdewastowania będzie wiadukt na Popowickiej.
2015-02-08 12:08:18 (11 lat temu)
† ☻
 
+1 głosów:1
Pragnę wspomnieć, że Kern Fischer Wiese to nazwa nazistowska nadana w połowie lat 30, plac nazywał się Brückenaue
2016-10-28 21:41:55 (9 lat temu)
Pewnie Osobowicki kolejowy - miał identyczną balustradę.
2018-02-03 12:16:44 (8 lat temu)
Licho
 
Może to kolejowy na linii poznańskiej?
2018-02-03 10:05:18 (8 lat temu)
do Licho: To wygląda mi na estakadę przy Osobowickiej. Wydaje się, że z lewej w oddali widać fragment tej budowli
2018-02-03 11:53:42 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: Między przęsłami słabo widać latarnie
2018-02-03 11:55:48 (8 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Powinno być tu przejście dla pieszych, brakuje go w tym miejscu.
2020-11-01 15:40:19 (5 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
2023-03-28 19:11:03 (3 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Troche zamale jak zdjięcie wspówczesne, szkoda.... p.s. obecnie mamy standart od 1500px jako minimum....
2024-02-07 17:23:33 (2 lata temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
2025-05-13 00:10:30 (rok temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Do 1905 r.- zdjęcie wystęuje na pocztówce z "długim adresem"
2025-05-15 21:20:46 (rok temu)
labeo7
 
do Neo[EZN]: Rzeczywiście, dzięki za korektę.
2025-05-13 00:13:59 (rok temu)
Pokaż na mapie
31 Dyskusji (ostatnia rok temu)
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2012
2012
-
2013
2012
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet