| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wąskotorowe

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345678następna
rafsta
 
+1 głosów:1
Ten piękny budynek po lewej (zielono -biały) , także już nie istnieje, po roku 2000-nym został wyburzony i zbudowano tam restauracje.
2025-05-18 16:18:28 (rok temu)
Fantastyczne aczkolwiek bardzo smutne zdjęcie! Ta linia przechodziła przez Gliwice?
2010-01-16 18:52:39 (16 lat temu)
Tak, przez Miechowice, Biskupice, Maciejów. Istnieje film VHS z przejazdu ta linią w roku chyba 1996 Lxd2+Bxhpi+Bxhpi. Dojachano wtedy z Bytomia tylko do Nieborowic, dalej w kierunku Rud tory były już rozkradzione.
2010-01-16 19:06:33 (16 lat temu)
do Mariusz Senderowski: ... to mogła być atrakcją turystyczną regionu choć pewnie nikt nie dałby rady upilnować tego gdyby tory miały leżeć i czekać na lepsze czasy więc GKW "zabezpieczyły" swoją własność nim ktoś się nią wcześniej zainteresował. A szkoda... łatwo jest zlikwidować ale odbudowa jest wręcz niemożliwa.
2010-01-16 19:12:23 (16 lat temu)
Marek Stańczyk
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Lini wąskotorowe - gdyby dziś mogły kursować - były by najszybszym środkiem transportu. Żadne tam ulice czy tramwaje - komunikacja między miastami była by najszybsza w ten sposób. Niestety - często tory przechodziły przez drogę, więc szlabany by musiały być..
ps. Lokomotywa została w ub. roku całkowicie odnowiona i wyremontowana.
2014-01-12 23:18:56 (12 lat temu)
do Marek Stańczyk: Lokomotywa ze zdjęcia (Lxd2-352 - silnik Maybach) została częściowo wyremontowana kilka lat temu, a w zeszłym roku naprawę główną przeszła Lxd2-374 z silnikiem Henschla.
2014-01-13 18:48:03 (12 lat temu)
elot360
 
Czy przypadkiem ten obiekt do którego przypisane jest powyższe zdjęcie (b406241) oraz sąsiedni obiekt to nie są przypadkiem te same miejsca, oba mają znaczniki na mapie ale w dwóch nieco różnych miejscach?
2025-06-22 15:22:49 (rok temu)
pawulon
 
Świetne zdjęcie tylko mógł byś powiększyć je do 900pix, dodać kontrast i lekko wyostrzyć. Sprawdziłem, wygląda o niebo lepiej :)
2010-02-06 22:04:44 (16 lat temu)
pawulon
 
Aha, obetnij jeszcze tą ramkę po prawej :)
2010-02-06 22:06:11 (16 lat temu)
A jak się podmienia zdjęcia, bo nie widzę takiej opcji w edycji?
2010-02-07 10:21:37 (16 lat temu)
Dzięki. Zdjęcie podmienione
2010-02-07 10:55:00 (16 lat temu)
super fota.
2010-02-10 00:06:52 (16 lat temu)
Zdjęcie z czasów gdy dymiacy komin był symbolem postępu ;)
2010-02-10 12:26:09 (16 lat temu)
pawulon
 
do Mariusz Senderowski: Wchodzisz w Edycję, klikasz \"Przeglądaj\", wybierasz zdjęcie do podmiany, zaznaczasz je. Pojawi się w Edycji link do niego, wtedy klikasz \"Submit\" i gotowe. Tak jak byś dodawał nowe. Jak masz jakieś pytania, problemy itp. pisz śmiało, na pewno Ci ktoś z nas pomoże :)
2010-02-07 10:38:06 (16 lat temu)
pawulon
 
do Mariusz Senderowski: Super :)
2010-02-07 12:19:12 (16 lat temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do elot360: Oczywiście chodzi o tę sama stację. Ta zalinkowana jest do likwidacji. Ale które oznaczenie miejsca jest dobre, nie wiadomo. Znacznik tego obiektu na zdjęciu postawiono po prostu w miejscu, które widać na zdjęciu, powiedzmy tam, gdzie stoi słup między torami. Z kilometrażu wypadałoby tylko nieco dalej, gdzie stoi jakaś budka Bahnwärtera. Wiadukt w oddali był na ul. Elektrownia > , ale już go nie ma.
2025-06-22 19:21:15 (rok temu)
Schomberg
 
+2 głosów:2
Obiekt już nieistnieje.
2026-01-26 17:04:22 (5 miesięcy temu)
do Schomberg: Dzięki
2026-01-26 17:51:28 (5 miesięcy temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Krzyżowa znajduje się w tle, to jest boczna Chorzowska (Tak jak się zresztą znajduje w opisie obiektu)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dopisek
2024-08-21 14:31:01 (rok temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Widać więcej niż jeden tor czyli można przypisać do stacji kolejowej.
2021-04-30 12:50:26 (5 lat temu)
4elza
 
Wymiana, inne źródło, uściślenie przypisania.
2025-03-29 06:42:53 (rok temu)
do ritterswalder: Ale nie wąskotorowa ? Innej nie mamy na FP. Choć wielkość lokomotywy i wagonów nie wyklucza chyba wąskotorowej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2021-04-30 13:09:45 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do Desperado: Oczywiście że wąskotorowa.
2021-04-30 16:20:15 (5 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Miasteczko Śląskie widok ul. Gałczyńskiego
2023-09-11 20:34:43 (2 lata temu)
elot360
 
2024-10-09 20:19:08 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do elot360: Przypisane
2024-10-09 20:54:27 (rok temu)
Zdjęcia (różne daty), tego mostu dodaje już po raz któryś i za każdym razem znikają. Zauważyłem ze ostatnio bardzo dużo zdjęć się ulatnia. Pisałem już parę razy o tym że znikają zdjęcia i obiekty. Nikogo to nie interesuje.
2025-03-04 20:19:39 (rok temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Parę razy prosiliśmy abyś wskazał konkretnie z jakich obiektów czyje zdjęcia "zniknęły" z jakiego okresu...
2025-03-04 20:21:06 (rok temu)
do ylooC: Miedzy innymi pisałem kiedyś do max o rzeźni w Zabrzu Przypomniało mi się że dodawałem w tym samym czasie co mosty obok
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2025-03-04 20:26:37 (rok temu)
do ylooC: Mnie interesują, moje zdjęcia a z jakiego okresu, co jeszcze mam pamiętać.
2025-03-04 20:28:43 (rok temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do ylooC: Uważam, że przeginasz. Piotr dobrze ci odpowiedział.
Złamałeś w imię swojego ego zasadę: Błędy strofować, osoby szanować.
2025-03-06 16:32:40 (rok temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : To co ja mam Ci powiedzieć, mam pamiętać każde zdjęcie jakie użytkownicy dodają. Notować w kajecie ? Zapisuj numery zdjęć które dodajesz, a jak znikną przywołaj je. W ten sposób dojdziesz swoich racji. A tak to znowu zaczynasz swoje tańce nad nieuczciwością FP
2025-03-04 20:32:03 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do ylooC: Przepraszam że się odezwałem, pytając o moje zdjęcia. Dzięki za odpowiedź szczególnie za ostatnie zdanie " A tak znowu zaczynasz swoje tańce nad nieuczciwością FP" Zawsze obrócicie kota ogonem. Żegnam.
2025-03-04 20:36:41 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Dzięki za odpowiedź szczególnie za ostatnie słowo "Żegnam" .... to już gdzieś słyszałem .....
2025-03-04 20:38:12 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do ylooC: Muszę odpisać, że "Żegnam" to nie dotyczy Fp :-). Nie tak szybko się mnie pozbędziecie.
2025-03-04 20:47:16 (rok temu)
elot360
 
Oj, to raczej daleko za stacją wąskotorową :P
2025-05-17 23:11:36 (rok temu)
2025-05-18 07:53:57 (rok temu)
elot360
 
do piotr brzezina : Po prostu obiekt linii kolejowej i dopisać obiekt miasta na terenie którego wykonano zdjęcie. Ulicy tu nie widać więc jej obiekt (Do którego byłoby już przypisane miasto) byłoby niewskazane. Podobnie jak zrobiłem tu: albo jak zrobiłem tutaj:
2025-05-19 00:32:09 (rok temu)
do elot360: Prośba, czy jesteś w stanie to poprawić ? jak tak to dzięki a jak nie to też dzięki :-)
2025-05-19 06:36:02 (rok temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Jestem w stanie, poprawiłem, potwierdź proszę że wprowadzone przeze mnie zmiany w opisie Tobie odpowiadają
2025-05-19 13:13:21 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do elot360: Bardzo dziękuje.
2025-05-19 20:02:22 (rok temu)
Czy to ?
2025-06-18 11:00:39 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Małż.
2025-06-18 19:11:59 (rok temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Ten pojazd to WLs40 (Wąskotorowa Lokomotywa spalinowa)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2025-06-19 21:06:55 (rok temu)
Pokaż na mapie
75 Dyskusji (ostatnia 5 miesięcy temu)
Wąskotorowe - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet