| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wąskotorowe

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
vetinari
 
+4 głosów:4
Jak bym kierowal takym parowozem...teź bym mial takka mine ☺☺☺
2019-10-21 10:27:17 (6 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
Ukazał się drugi tom Górnośląskie Koleje Wąskotorowe Krzysztofa Soidy. Piękne wydanie.
2021-01-06 12:49:50 (5 lat temu)
huling
 
Ten wiadukt jest błędnie przypisany do mapy. To jest ul. Konopnickiej, ale przy samym Ficinusie, na takim ostrym zakręcie drogi. W tej chwili ten układ mocno się zmienia, bo powstaje tam nowa droga po śladzie wąskotorówki pomiędzy Starą Katowicką, a Konopnickiej. To jest to miejsce jeszcze przed zmianami:
2021-04-22 21:38:14 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Nie na Śląsku - to jest wodociąg z Maczek do Sosnowca. Po lewej linia kolejowa Maczki-Kazimierz, dołem biegnie wąskotorówka z kopalni Kazimierz do kopalni Juliusz. Widok w kierunku wschodnim w stronę obecnego Balatonu. Miejsce to jest położone w lesie ok. 300 m od ulicy Wileńskiej.
2021-03-12 10:03:36 (5 lat temu)
rdx0
 
do ritterswalder: Nic dodać nic ująć .
2021-03-12 10:32:29 (5 lat temu)
rdx0
 
do ritterswalder: może tylko data "1930-08-15 Wybudowanie ujęcia w Maczkach."
2021-03-12 10:39:33 (5 lat temu)
do ritterswalder: Ja wiem, że to nie Śląsk ale do jakiego województwa chcesz podpiąć?
2021-03-12 11:32:36 (5 lat temu)
4elza
 
do ritterswalder: Może być?
2021-03-12 11:39:44 (5 lat temu)
rdx0
 
do ritterswalder: na prawo od najbliższego słupa widać w drzewach budynki starej cegielni . Od niej też szla wąskotorówka i łączyła się z widoczną za obecnym Balatonem w kierunku na Kazimierz.
2021-03-12 12:03:21 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Kogo upamiętnia ten mural ?
2021-04-04 18:52:56 (5 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Sam jestem ciekawy , nic nie znalazłem w Internecie. Przed chwilą napisałem do jednego z "kibiców" Piasta Gliwice, mam nadzieję że się coś dowiem.
2021-04-04 19:02:16 (5 lat temu)
do fantom: Dzięki, masz dar szybkiego szukania, ale jak się wie gdzie i jak szukać to pełny sukces. Jak myślisz wypisać w opisie jego dane z tego nekrologu?
2021-04-04 19:21:17 (5 lat temu)
fantom
 
do piotr brzezina : Myślę że można.
2021-04-04 19:23:36 (5 lat temu)
do fantom: Dzięki.
2021-04-04 19:29:02 (5 lat temu)
Petrus
 
+1 głosów:1
To będzie raczej Stanica
stawiam na widok od stacji w kier. N-W
2021-10-30 18:13:47 (4 lata temu)
do Petrus: Przeniosę. Stempel był ze skansenu w Rudach.
2021-10-30 18:20:47 (4 lata temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Tarnowskie Góry. Najlepiej przypisać do tego:
2021-12-28 23:35:47 (4 lata temu)
do ritterswalder: O właśnie.
2021-12-28 23:38:04 (4 lata temu)
To akurat Tarnowskie Góry a nie Bytom.
2021-12-28 23:33:42 (4 lata temu)
legion
 
+2 głosów:2
A na niebie ...
2022-08-26 21:02:34 (3 lata temu)
do legion: Lotnisko jest w pobliżu
2022-08-27 15:44:38 (3 lata temu)
legion
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : I wszystko jasne :)))
2022-08-28 10:04:25 (3 lata temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Stacja kolejowa Bytom Karb Wąskotorowy
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Błąd link
2023-09-05 17:55:59 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
75 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Wąskotorowe - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet