| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wąskotorowe

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
augiasz
 
Da się to wyprostować?
2011-03-11 13:16:24 (15 lat temu)
mamik
 
2011-03-08 21:18:58 (15 lat temu)
Pług śnieżny? :)
2011-03-08 21:53:38 (15 lat temu)
augiasz
 
To jest Tw53-2566, rok produkcji 1954, Fabryka Lokomotyw im. Feliksa Dzierżyńskiego, Chrzanów
2011-03-09 20:23:33 (15 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Skrót Pw niektórzy zgryźliwie rozwijaja jako Popiel Wielki ;)
2011-03-10 21:59:24 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Dobre :))
2011-03-10 22:07:30 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: A to oczywiście \"ku czci\" Tadeusza Popiela za którego rządów w Skansenie stworzono ten dziwoląg z dwu unikatowych parowozów: ostatniego czynnego Tw53 skojarzonego z tendrem od Px48.
2011-03-10 22:39:44 (15 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Miało chyba być Pw53 a nie Tw53. U nas jest TW... ale 40 ;))
2011-03-10 23:07:45 (15 lat temu)
do pawulon: Nie pomyliłem się - Pw53 powstał z Tw53 i Px48.
2011-03-11 19:54:45 (15 lat temu)
Ciekawostka: . Parowóz po prawej to ten sam Las49 przed remontem. Zresztą jak kogoś to interesuje, to więcej znajdzie tutaj: :)
2011-08-27 18:39:49 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Fotopiesek.
2011-08-26 13:21:20 (14 lat temu)
Robert, takie rzeczy się poprawia klikając edytuj, a nie usuń :)
2011-10-16 17:00:35 (14 lat temu)
Mikrob
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): Sie nauczy... :-). Nemo daj głos, zeby zostało, to nie potrzeba będzie usuwać. Chyba, że zamieścil już drugie.
2011-10-16 17:03:03 (14 lat temu)
O Guderian zaczął sam zdjęcia wrzucać :)
2012-02-18 17:14:59 (14 lat temu)
Mam chorobowe i już mnie trafia,więc postanowiłem spróbować.Co do jakości ,to są skany skanów :),oryginały przepadły.
2012-02-18 17:23:08 (14 lat temu)
mag
 
Przeniosłem do właściwego obiektu. Tam było już to:
2012-08-18 16:33:51 (13 lat temu)
Mariusz może ty będziesz wiedział co to za typ lokomotywy , bo za ten numer (typ) nie jestem pewien ?
2012-09-25 16:54:40 (13 lat temu)
Dziękuję
2012-09-25 19:22:14 (13 lat temu)
augiasz
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Nie istnieje lokomotywa "Tx53", a na zdjęciu jest Tw53, nie wykluczone, że o numerze 2563
2012-09-25 18:34:01 (13 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Tojest dworzec wąskotorówki w Bytomiu.
2012-09-25 19:00:02 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
75 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Wąskotorowe - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet