| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wąskotorowe

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
kodens79
 
+2 głosów:2
W miejscu wyburzonego obiektu powstała właśnie kładka dla pieszych.
Więcej info na
2019-01-23 11:25:15 (7 lat temu)
Choć to Star, na przodzie po stronie kierowcy dodawano znaczek JELCZ z uwagi na zabudowę produkowaną i montowaną w JZS.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2018-05-16 13:09:10 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do YouPiter: Zabudowę powiadasz... ;-)
2018-05-16 13:30:02 (8 lat temu)
cm
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Zabudowa jest do kabrioletów, a tu jest kabina zamknięta, i dlatego jest przez "ó" ;) To tak, jak z herbatą. Jeśli z cytryną, to wtedy piszemy przez "ch" :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2018-05-16 14:12:26 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do cm: Dobreeee, zanotuję sobie w głowie ten dowcipny i jakże sensowny argument ;-)
2018-05-16 14:26:47 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Ja nie padom, ino piszom. A tera prawilno ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-05-17 11:28:49 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do YouPiter: Tera ok ;-)
2018-05-17 11:41:11 (8 lat temu)
Dana
 
do Niewidzialna Rąka. To zdjęcie można dodatkowo przypisać do "Szkolna 2 - Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy", bo widać na nim dokładne położenie hotelu (z wieżyczką) będącego obecnie częścią tego Ośrodka.
2017-02-20 06:08:32 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dana : Dana, chyba lepszy będzie znacznik. Zobacz czy Ci tak pasuje.
2017-02-20 08:55:09 (9 lat temu)
Dana
 
do ZPKSoft: Pasuje :)
2017-02-20 09:20:57 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dana : To dobrze, bo przypisujemy do budynków dobrze widocznych a nie jedynie fragmentarycznie. Znacznik za to pomaga w orientacji w terenie a zdjęcie i tak jest w obiekcie "oznaczonego" budynku.
2017-02-20 09:54:10 (9 lat temu)
augiasz
 
+2 głosów:2
Ale klimat!
2017-11-14 18:15:58 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do augiasz: Muszę podjechać i zobaczyć jak to wygląda teraz .
2017-11-14 18:28:42 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : To mi tak wygląda jakby w tym miejscu było skrzyżowanie torów szlakowych na jednym poziomie, Ten semafor i drzwi wybudowane w ciągu torów idących zapewne w przebiegu DK78...Jak to było w czasach kiedy dyżurny ruchu dawał sygnał maszyniście "odjazd pociągu" ?
2017-11-14 19:10:55 (8 lat temu)
Niezwykłe zdjęcie!
2017-11-14 19:21:15 (8 lat temu)
Coś kiepsko wygląda budynek i austriackie wagony.
2016-07-24 13:22:33 (9 lat temu)
Pudelek
 
Obecnie obiekt ten jest już opuszczony i zrujnowany
2018-03-30 22:11:49 (8 lat temu)
To nie Dworcowa tylko most kolei wąskotorowej pomiędzy obecnymi ulicami Akademicką i Królewskiej Tamy. Tu widoczny (ale słabo):
2017-05-14 21:01:26 (9 lat temu)
McAron
 
Założyłem obiekt i przypisałem do niego. Dzięki.
2017-05-19 16:32:18 (9 lat temu)
To co lubię!
2018-03-27 23:41:53 (8 lat temu)
Mikrob
 
+3 głosów:3
Bardzo fajne zdjęcie. Tylko szkoda, że parowozik ma ucięty komin i trochę dołu.
2018-05-16 12:55:39 (8 lat temu)
Silverka
 
+3 głosów:3
do Mikrob: Dziękuję za uwagi :) Biorę do serca.
2018-05-16 13:11:29 (8 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Warsztaty kolei wąskotorowej widziane od Konopnickiej.
2019-08-16 21:10:44 (6 lat temu)
do ritterswalder: Dziękuję , teraz pasuje.
2019-08-16 21:22:50 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
75 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Wąskotorowe - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet