| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wąskotorowe

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678następna
Czy tory w krzaczorach się uratowały czy raczej zostały "zagospodarowane" ?
2011-10-15 22:39:55 (14 lat temu)
Paweł Witon (pawelw1)
 
+1 głosów:1
do jurekpogodno: Linia jest prawie w całości rozebrana. W Gliwicach tory zachowały się chyba tylko na przejazdach kolejowych. Mogę się mylić, ale nie wiem czy i przypadkiem na przejazdach nie były już zdemontowane. W każdym bądź razie to co widać na zdjęciu zostało odnowione/odbudowane kilka lat temu przy okazji odnowy terenu po KWK Gliwice.
2011-11-20 18:55:38 (14 lat temu)
Widziałem film mojego znajomego - z 1991 roku, który kręcił całą trasę - od Gliwic do Rud. Wszystko się zmieniło nie dopoznania.
2014-06-10 12:29:04 (12 lat temu)
Widziałem film mojego znajomego - z 1991 roku, który kręcił całą trasę - od Gliwic do Rud. Wszystko się zmieniło nie dopoznania.
2014-06-10 12:29:04 (12 lat temu)
O, chyba się nawet na zdjęcie załapałem, znaczy Mariuszowi popsułem kadr ;)
2014-07-23 11:50:44 (11 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: A Tyś to który?
2014-07-23 12:07:22 (11 lat temu)
do pawulon: Ten w kadrze... ;))))
2014-07-23 12:08:56 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): W dolnej czy górnej lokomotywie?
2014-07-23 12:50:39 (11 lat temu)
pawulon
 
do Dariusz Milka: U góry jest dwóch.
2014-07-23 13:19:20 (11 lat temu)
do pawulon: Maszynistów?
2014-07-23 13:30:34 (11 lat temu)
pawulon
 
do Dariusz Milka: Ludzików. Nikt nie powiedział że Jarek musi być maszynistą.
2014-07-23 13:43:44 (11 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do pawulon: W niebieskim brankardzie u góry;)
2014-07-23 13:54:50 (11 lat temu)
do pawulon: Nie powiedział ale ja pytałem o lokomotywy, podejrzewając go sprawstwo kierownicze.
2014-07-23 14:04:50 (11 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Czyli dobrze że nie zasugerowałem się tym co napisał Darek ;)
2014-07-23 14:05:31 (11 lat temu)
pawulon
 
do Dariusz Milka: Aż tak ciężki zarzut?
2014-07-23 14:07:54 (11 lat temu)
do pawulon: A wygląda taka lokomotywa na lekką???
2014-07-23 14:26:56 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Dariusz Milka: No tak, co racja to racja. Znaczy się lekko nie będzie.
2014-07-23 14:59:39 (11 lat temu)
Stenek
 
do Jarosław Dubowski: W brankardzie przewozi się pocztę, toś kolego pocztowcem jest?
2014-07-23 20:19:24 (11 lat temu)
Stenek
 
Podoba mi się to, że spotkały się tutaj na zdjęciu chyba niemal identyczne spalinowozy. Sytuacja dość rzadko spotykana dla zwykłego przechodnia, mnie się jeszcze nie trafiła
2014-07-23 20:21:38 (11 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
donio wrzucaj trochę mniejsze formaty..
2013-02-16 09:29:17 (13 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Przyłączam, się do prośby Mikroba.
2013-02-16 10:30:07 (13 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Zestaw obowiązkowy: klapki i brzuszek
2013-02-16 10:50:16 (13 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do bonczek_hydroforgroup: Przypomniałeś mi, że muszę kupić nowe klapki.
2013-02-16 10:51:09 (13 lat temu)
następne zdjęcia będą mniejsze pozdrawia Dominik
2013-02-18 06:46:53 (13 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Tory prawie jak w kolejce kopalnianej choć szyny znacznie grubsze ;)
2013-06-08 22:16:16 (13 lat temu)
To akurat jest most po wąskotorówce, przypisałem do linii
2013-10-25 23:49:39 (12 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Posterunek odgałęźny to inaczej nastawnia umiejscowiona poza stacją w miejscu krzyżowania się szlaków, bocznic, mijanek.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2013-10-25 22:52:05 (12 lat temu)
Warsztaty Górnośląskich Kolei Wąskotorowych przy ul. Brzezińskiej
2014-05-25 19:49:15 (12 lat temu)
do Mariusz Senderowski: Przypisane
2014-05-25 21:06:23 (12 lat temu)
Parowozownia przy ul. Reja
2014-05-25 19:48:33 (12 lat temu)
Lokomotywa jest wąskotorowa (785mm). przypisanie radzę zmienić - to jest stacja Bytom Karb Wąskotorowy, kawałek elektrowni widać w oddali.
2014-05-25 19:55:00 (12 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Przypisane
2014-05-25 21:05:55 (12 lat temu)
Tak wąskotorówka Bytom - Miasteczko Śląskie
2014-07-22 21:39:01 (11 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : A przystanek nazywa się Sucha Góra.
2014-07-22 21:43:21 (11 lat temu)
Nie jestem pewny co do przystanku ,Sucha Góra lub Stroszek
2014-07-22 21:44:49 (11 lat temu)
Dziękuje Wam bardzo za informację
2014-07-22 22:05:31 (11 lat temu)
Parowóz "składak" nie nadaje się do jazdy.
2014-08-13 15:33:28 (11 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: Budzi jednak zainteresowanie zwiedzających ;)
2014-08-13 15:34:52 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
75 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Wąskotorowe - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet