| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wąskotorowe

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345678
Linia prowadziła do warsztatów przy ul. Brzezińskiej.
2009-10-19 22:36:36 (16 lat temu)
Do warsztatów jak również do Piekar Śląskich i dalej przez Buchacz do Suchej Góry
2009-11-10 22:09:47 (16 lat temu)
ŁAPA
 
jakość zdjęcia może nie najlepsza, ale napis ekstra:)
2009-10-20 18:22:44 (16 lat temu)
Wiadukt nie istnieje, a tramwaj też już tą ulicą nie jeździ...
2010-01-17 23:36:45 (16 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Faktycznie aż takie kiepskie było obłożenie na ósemce? Obejrzałem parę filmów tej linii i widziałem, że czasem trochę ludzi stało bo nie było miejsc siedzących.
2010-01-18 00:12:57 (16 lat temu)
Coś mi się obiło o uszy, że mają odbudować tę trasę - prawda to?
2010-09-17 16:34:12 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Podobno plany takie są, ale czy uda się je zrealizować czas pokaże ;)
2010-09-17 16:35:06 (15 lat temu)
Jest nawet na burcie napisane - Bxhpi - czyli wagon osobowy (przechodni) bez silnika.
2011-03-07 23:32:14 (15 lat temu)
pawulon
 
2011-03-07 23:45:01 (15 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: A tu jest to co go ciągnie
2011-03-07 23:48:09 (15 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: A Bxhpi to inaczej A208P
2011-03-07 23:53:45 (15 lat temu)
Pokaż na mapie
75 Dyskusji (ostatnia 15 lat temu)
Wąskotorowe - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet