| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie)
301a
321
322

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie)

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...67891011121314następna
vetinari
 
+1 głosów:1
Poprawilem date, i dodalem budynek poczty.
2018-02-27 18:46:45 (8 lat temu)
fantom
 
do vetinari: Dzięki.
2018-02-27 18:57:16 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Jak dla mnie OK! A w ogóle to śliczna pocztówka. I notabene to właśnie tu rozpoczęła się II wś. I to przed 1 września.
Więcej na ten temat tu:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupełnienie
2018-03-04 21:42:36 (8 lat temu)
augiasz
 
Przypisałem do obiektu - dzięki!
2018-03-07 09:14:07 (8 lat temu)
vstrone
 
+2 głosów:2
do czesil: Pocztówka też mi się podoba. Dzięki! Zaolzia dopiero się uczę, bo nie znam prawie wcale - jestem na etapie przedszkolnym ;-)
2018-03-04 21:49:28 (8 lat temu)
czesil
 
+2 głosów:2
do vstrone: Na etapie przedszkolnym :-))) Gdyby każdy wiedział co Ty to świat wyglądałby inaczej!
2018-03-04 21:59:18 (8 lat temu)
vstrone
 
+2 głosów:2
do czesil: Dziękuję Ci bardzo za tak miłe słowa :-)))
2018-03-04 22:07:27 (8 lat temu)
vstrone
 
do augiasz: Dzięki również!
2018-03-07 20:00:31 (8 lat temu)
czesil
 
Budynek dworca był chyba trzykrotnie rozbudowywany.
2018-03-15 21:36:34 (8 lat temu)
augiasz
 
do czesil: Tak jest - to widok przed pierwszą rozbudową.
2018-03-16 06:41:58 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Po lewej tzw. szwele, czyli podkłady kolejowe.
2018-03-24 11:15:34 (8 lat temu)
augiasz
 
+2 głosów:2
Ten krótszy po lewej pojedzie na rynek do Starego Bogumina, a skład po prawej do Hruszowa.
2018-03-25 07:35:26 (8 lat temu)
Powstal maly problem. Na zdjieciu jest widok na przejscie podziemne podczas modernizacii linii kolejowej Český Těšín-Dětmarovice. Cześcz tej modernizacii ale sie odbywa na Zaolziu. Mojim zdaniem fachowci od koleji powinni powolutku na Zaolziu powinni powolutku pozakladacz obiekty linii kolejowych-Cieszyn-Frydek Jablónków-bogumin i Trziniec-Ostrawa Kunczice. Dziekuje, zwlaścza Augiszaowi na kturego licze.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Zmiana komentarza
2018-05-12 20:37:29 (8 lat temu)
augiasz
 
+2 głosów:2
do vetinari: Zrobi się :)
2018-05-12 21:27:01 (8 lat temu)
do augiasz: Super, bo juź nie raz nad tym uwaźalem, ale...nie ma jak to robi fachowiec. Mam juź pare zdjiec z tej modernizacii, naprz dziśaj z dworca kolejowego w Karwinej, niemluwiac o archiwnych zdjieciach. No, niebede Ci prześkadzal, masz teraz sporo roboty przed soba :-)
2018-05-12 21:30:54 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Parowóz 464 202 (Rosnička-Rzekotka) wybudowana w 1956 r. w Pilznie. Waga 112 t, max predkoścz 90km/godzine. Obecnie jest majatkiem Narodowego Muzea Technicznego w Pradze.
2018-06-08 07:18:31 (8 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
To tutaj podczas ostatniego zlotu Fotopolanie jedli pożegnalny obiad.
2018-06-14 20:36:35 (8 lat temu)
Nie tylko instalaciji ekranów, brakuje most, brakuja tory. Zwlaścza brakujacy most w kierunku na karwina sprawial w niedziele naszej grupie sporo klopotów . Milo czytacz te slowa o spotkaniu, fajnie bylo....
2018-06-15 06:54:54 (8 lat temu)
Bronisław Miech
 
+1 głosów:1
do vstrone: Był tak dobry obiad, że przyjechaliśmy z żoną jeszcze ras na obiad a dron sobie robił zdjęcia.Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu FP
2018-06-14 20:54:27 (8 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do Bronisław Miech: To prawda, np. zupa czosnkowa była smaczniejsza i tańsza niż w Ustroniu, a porcja większa. Pozdrowienia dla Ciebie i Żony!
2018-06-14 20:59:38 (8 lat temu)
do Bronisław Miech: Jedna uczestniczke zlotu macie obecnie w Ustroniu, jutro bedzie napewno na rynku w stroju cieszyńskim...
2018-06-15 06:56:05 (8 lat temu)
Bronisław Miech
 
+1 głosów:1
do vstrone: Dziękuję.
2018-06-14 21:12:05 (8 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
Ładny pociąg.
2018-06-29 22:27:23 (7 lat temu)
do Mikrob: Bardzo fajny i wygodny. Ale ma minusy-klimatizacjia...podczas upalów w dolnej cieści wagonu wieje prosto na nerky i na pietrze ludzie o o troche normalnym wrostu (tak jak ja) wala glowa w konstrukcie dla bagaźy. Wiec ja siadam w szrodkowej sieści wagonu miedzy pietrami i tam jest najlepiej.
Wiecej
2018-06-29 23:10:00 (7 lat temu)
augiasz
 
+1 głosów:1
2018-06-30 07:38:43 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do augiasz: Jeścze lepszy opis...Nie ma jak to robota fachowca...:-) Dziekuje, nastepnym razem bede pamietal...
2018-06-30 09:23:38 (7 lat temu)
augiasz
 
do vetinari: Polecam się :)
2018-06-30 20:04:12 (7 lat temu)
Dodalem podobiekt Optimalizaciji liniji komunikacyjnej Czeski Cieszyn-Dziećmarowice. Powoli sie zbieraja zdjiecia z tego remontu, i obiecywany podobiekt nadal brakowal.
2018-08-26 12:49:10 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
132 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet