| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie)
301a
321
322

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie)

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...1314następna
Dana
 
Podmiana na większy skan.
2019-12-15 10:58:40 (6 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
Podmieniłem na nieco większe i wyraźniejsze :) + zmiana źródła.
2019-10-15 10:15:15 (6 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Dla Maćka to pewnie będzie błahostka.
2018-07-12 15:39:36 (7 lat temu)
Podmiana. Zdjęcie jest chyba rozpoznane a tkwi w niezidentyfikowanych.
2020-02-18 13:58:32 (6 lat temu)
augiasz
 
do czesil: Nastawnia od strony Cieszyna na starej stacji w Karwinie (obecnie stacja towarowa Karviná-Doly). Torowisko istnieje do dziś.
2018-07-12 16:49:21 (7 lat temu)
Na plakatach reklamowych wiszacych an peronie widać wyraźnie datę. Zmieniam datowanie na 1939.
2019-05-27 19:34:34 (7 lat temu)
Juź go nie ma ☺
2020-01-02 18:06:33 (6 lat temu)
Stenek
 
Może to jest po prostu Reper? (Reper – trwale stabilizowany znak geodezyjny osnowy wysokościowej o określonej rzędnej wysokościowej w przyjętym układzie odniesienia)
2020-02-28 22:12:51 (6 lat temu)
do Stenek: To niejest zwykly reper, Takych sie u nas uź nieuźywa, i powiem śczerze, ja go widzialem tylko na tym budynku.
2020-02-29 13:48:42 (6 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: JAk nie reper, to co?? Odczytaj te wyrazy z tego elementu, to coś ułatwi i pomoże
2020-02-29 16:18:45 (6 lat temu)
do Stenek: Wg mnie: Vyskova znacka - CS Voj(ensky) Zemep(isny) Ustav.
2020-02-29 16:27:35 (6 lat temu)
do Stenek: Wlaśnie, Ty sfocileś reper uźywany po II.w.św. ja na tym zdjięciu pokazuje reper, których sie chyba malo uratowalo. Pierwszy raz ten rodzaj repera zobaczylem na swoje oczy.
2020-02-29 22:42:53 (6 lat temu)
Stenek
 
do ritterswalder: No właśnie. Taką vyskovą znacke sfociłem w Czeskim Cieszynie tu, ale wygląda inaczej:
2020-02-29 21:08:23 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do vetinari: Czyli to chyba z czasów Pierwszej Republiki.
2020-02-29 23:03:37 (6 lat temu)
do ritterswalder: Tak, to jest rodzaj repera uźywanego w Pierwszej Republice.
2020-02-29 23:09:33 (6 lat temu)
Stenek
 
Veti, czy to prawda, że czeskie vlaky jeżdżą bardzo punktualnie??
2020-02-28 22:08:08 (6 lat temu)
do Stenek: Obecnie tak, ale w tej chwili nie ma remontów na kolejach. Powiem tak, w ześlym roku, na polaczeniu trzwającym 20 min. mial mój pociag do pracy i 15min zpóźnienia.
2020-02-29 13:45:47 (6 lat temu)
W Łące pszczyńskiej torów nie było, parowóz taki bardziej austriackiego typu chyba. Może to gdzieś w stronę Czechowic Dziedzic, Bielska...
2020-03-04 15:40:56 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Moja hipoteza - Łąki czyli obecne Louky nad Olzą.
2020-03-04 15:43:18 (6 lat temu)
Dana
 
do ritterswalder: Może coś jeszcze wyczytasz -
2020-03-04 15:47:44 (6 lat temu)
do ritterswalder: Ponownie....gratulacjia....i szacunek ☺☺☺
2020-03-04 16:49:19 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+3 głosów:3
do Dana : Fotograf z Trzyńca więc to chyba to. W tekście korespondencji autor opisuje że już 5 tygodni przebywa w kraju wroga i m.in. konwojował transport jeńców do Niemiec.
2020-03-04 15:50:54 (6 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Jak zwykle dobre wskazanie, obiekt już był, dzięki :)
2020-03-04 16:06:41 (6 lat temu)
do Dana : Dziekujemy ☺☺☺
2020-03-04 16:49:36 (6 lat temu)
Stenek
 
Dziś już historyczne zdjęcie, bo chyba wejście do tego tunelu zmodernizowano?. Nie wiem, czy ten hydrant tam nadal stoi?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2020-05-11 12:25:46 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Stenek: Hydrantu juź niema.
2020-05-12 06:47:19 (6 lat temu)
stoik
 
do vetinari: Hydrantu nie ma przy Demellochu, bo fizycznie go zlikwidowali kilka lat temu. Taki mamy szacunek do pamiątek przeszłości :)
2020-05-14 22:34:29 (6 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2020-06-11 21:55:16 (6 lat temu)
Proszę o pomoc w identyfikacji.
2020-06-11 21:57:09 (6 lat temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
2020-06-13 13:17:27 (6 lat temu)
do Krzyś_: Dzięki !!!
2020-06-13 13:20:37 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
132 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet