| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie)
301a
321
322

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie)

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...1314następna
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Trabant 500 - w Polsce to najwcześniej lato 63 (import Trabantów od jesieni 62).
2024-07-12 23:31:35 (rok temu)
pawulon
 
2009-06-30 23:27:28 (16 lat temu)
do pawulon: Tia. Pewnie zrobione w tym samym okresie - widać też (po zegarze) że fotografowie upatrzyli sobie tą samą porę dnia ;)
2009-06-30 23:43:35 (16 lat temu)
pawulon
 
Może ten zegar był całe lata zepsuty i dlatego pokazywał taką samą godzinę ;)
2009-06-30 23:59:03 (16 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
Jak wynika z innych zdjęć, najpóźniej 1932.
2020-05-14 18:44:20 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Podobny obraz na parkingu.
2024-07-02 17:14:49 (rok temu)
Dana
 
+4 głosów:4
Podmiana
2025-01-06 20:36:24 (rok temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
Fotopiesek :)
2017-12-19 21:12:53 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Marek W : Biedny...aleź sie naczekal :-)
2017-12-19 21:14:44 (8 lat temu)
Czy napewno warto taką fotkę wstawiać na FP?.
2017-12-19 22:05:14 (8 lat temu)
esski
 
do † marian11: Wrzuć swoje, porównamy czy warto...
2017-12-19 22:07:53 (8 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do † marian11: To jest jedno z mojich pierwszych zdjieć na fotopolska..moźe jest nieostre, ale chyba..go zostawie....I jak znajdzie w swojich zbioorach to zprubuje poprawicz, ale obawiam sie...źe juź nie mam..mialem to zdjiecie na pendrawie..i...jakoś....
2017-12-19 22:11:26 (8 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do vetinari: Zawsze możesz awaryjnie ściągnąć to zdjęcie z FP i poprawić i potem podmienić. :) Fakt, że rozdzielczość mniejsza od oryginału, ale zawsze to jakieś wyjście.
2017-12-20 07:59:53 (8 lat temu)
do paulus60: Tego niewzioelm pod uwage... Coś tam pokombinowalem. Mam nadzieje źe teraz jest lepiej. Marian mial racjie, ale kaźdy poczatek jest trudny. Robiac te pierwsze zdjiecia na fotopolska bylem jeścze pod napedem natchnienia, i brakowalo mi wtedy jeścze sporo doświadczeń. Tych pare pieknych lat na fotopolska sa dobra szkola. Nieraz to tu pisalem, to wasze zdjiecia mnie najwiecej nauczili co i jak. Dziekuje.
2017-12-20 09:41:31 (8 lat temu)
augiasz
 
+2 głosów:2
do † marian11: Warto - dokumentuje stan przed remontem i w zasadzie niczego jej nie brakuje.
2017-12-20 14:39:50 (8 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
często korzystam z tego skrótu. nie wiem, czy to jest na jakimś zdjęciu, ale niegdyś widniał tam napis o treści "Czeski Cieszyn żąda dostępu do morza". Co może być zaskoczeniem, Czesi posiadali morską flotę złożoną z kilkudziesięciu statków. Ostatnio jeden z nich, a mianowicie masowiec o nazwie Trzyniec został poddany złomowaniu gdzieś w Holandii. Jednostka została zbudowana w Szczecinie i była jak na owe czasy bardzo nowoczesna. Teraz pasjonaci z miasta Trzyniec chcą ocalić jak najwięcej oryginalnego wyposażenia z tego zasłużonego statku. Za GZC :)
2025-03-05 22:12:55 (rok temu)
stoik
 
do stoik: Stenek ostatnio rzadko się pojawia. Sorry że chwilami za dużo piszę. Pociągnąwszy wątek morski - pierwszy powojenny polski pełnomorski okręt handlowy nazywał się Sołdek. A obecnie jest okrętem - muzeum. O detalach informuje Wikipedia - Stenku. Przy okazji serdecznie Cię pozdrawiam. Ja dla utrzymania życia muszę się ratować farmacją. Ale po 50 roku życia to idzie przyjąć.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-03-06 16:29:09 (rok temu)
Generał František Hrabčík (drugi z prawej)
2024-11-21 19:29:40 (rok temu)
Generał Tadeusz Malinowski, w centrum kadru.
2024-11-21 19:28:17 (rok temu)
Podmiana na lepszy skan
2024-01-29 23:37:37 (2 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Lekko zwracam uwage na widoczne liery na bramce, ČSD. Československé státní dráhy, Czechosłowacka kolej państwowa.
2024-02-29 09:59:59 (2 lata temu)
stoik
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:15:24 (2 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:17:53 (2 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:24:45 (2 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:42:18 (2 lata temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2024-03-12 18:43:36 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Trzecia niedziela adwentowa, więc dziśaj nam na naszym wirtualnym więńcu adwentowym świecą trzy światelka....☺
2024-12-15 17:52:14 (rok temu)
Pokaż na mapie
132 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet