| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie)
301a
321
322

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie)

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...45678910...1314następna
czesil
 
Już po częściowej rozbiórce.
2018-11-03 15:57:34 (7 lat temu)
O co chodzi z tymi wiszącymi kłódkami.
2018-11-03 20:46:15 (7 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
do Bronisław Miech: Zapewne kłódki i łańcuchy są własnością właścicieli rowerów - przyjeżdża rowerem na stację, przypina rower do wiaty i może udać się w dalszą podróż pociągiem (nie musi wozić za każdym razem łańcucha i kłódki ze sobą do domu ).
2018-11-04 14:32:10 (7 lat temu)
do legion: Dzięki za wyjaśnienie.
2018-11-04 15:28:30 (7 lat temu)
do legion: Kiedyś takie klatky dla rowerów byly wsiedzie, nie tylko na przystankach, ale i fabrykach w okolicy....bylo aź niesamowite ile ludzi dalo rade kdzieś pojechać rowerem bez scieźek rowerowych...☺☺☺
2018-11-05 07:17:00 (7 lat temu)
czesil
 
To samo ujęcie mamy na tej pocztówce
2018-11-06 12:41:59 (7 lat temu)
do czesil: Wiem, tylko źe tutaj jest bez tej ramky, wiec chyba pozostawie oby dwa. To jest mojim zdaniem reprintem z lat 20 tych tej poprzedniej.
2018-11-06 16:58:21 (7 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
O! jest jeszcze stary hydrant.
2018-11-12 16:43:37 (7 lat temu)
do czesil: Co się z nim stało?
2018-11-12 16:59:07 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do da signa: Poszedl do krajiny wiecznych dyźurów poźarowych i byl podczas remontu i przebudowy przejścza zamieniony za nowy....
2018-11-12 17:59:31 (7 lat temu)
grzegorzem
 
+1 głosów:1
Piękne!
2018-12-07 19:50:42 (7 lat temu)
Andrzej G
 
+2 głosów:2
A w tych budynkach po lewej stronie, za drogą to pamiętam jakieś ponad 20 lat temu jak zaaoptarywałem się w wszelkiego rodzaju "trunki" z procentami ;-)
2018-12-07 19:57:01 (7 lat temu)
cm
 
+3 głosów:3
Fotopiesek schodowy.
2018-12-07 08:19:09 (7 lat temu)
pawulon
 
+4 głosów:4
W pierwszej chwili myślałem że to skocznia narciarska, Veti siedzi na belce i zaraz odda skok. A to wszystko w imię Fotopolski ;-)
2018-12-07 09:46:34 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: I wykona skok na pociąg, "złoty" pociąg ;-)
2018-12-07 09:58:38 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Wogóle mi przy dodawaniu mi sie takie spojrzenie nie kojarzylo z skokiem z skoczni, ale coś w tym jest. Ja bylem zauroczony innym wydokiem ☺☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺☺☺
2018-12-07 18:34:32 (7 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: To tak przy okazji ;-) Byle by nie zabrał go do tej swojej kopalni ;-)
2018-12-07 10:06:20 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
2018-12-07 18:33:10 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do pawulon: Wiedzac kdzie sie znajduje "zloty pociag" .... to bym napewno minimalnie zrezygnowal z chodzenia do pracy w ramach nadgodzin.... i tak mi moja kopalnie za rok zamkna....potym sie stanie fotopolanem zawodowcem ☺☺☺
2018-12-07 18:37:59 (7 lat temu)
Widoczna przejedziajaca jednoska motorowa 814 w kierunku do Cieszyna.
2019-02-23 20:33:25 (7 lat temu)
Wiecej na temat jednosky motorowej

niestety, nieznalazlem nic w jezyku polskim
2019-02-23 20:41:57 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: To jest ten pociąg na którego polowałeś miesiąc czasu, kupiłeś nowy aparat ; - ) - fajny ten pociąg no i pogoda Ci dopisała.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2019-02-23 20:52:13 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: 3 klasa, teraz mamy tylko 1 i 2.
2019-02-23 21:27:06 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Dziekuje...Miesiac czasu wiedzialem ze dziśaj ma jechać przez Těšín....Aparat kupilem dla radochy i pociechy, pogoda idealna..tylko zapomnialem rekawice w domu i byl mróz...
Tym cackiem jedzilem do swojej cioteczky na wakacjie...ale nie tutaj, ale w zachodnich Czechach...drewniane lawky...zapach nafty i spalin...i pan maszynista byl bohaterem bo mluwil brzydko i palil papierosy które śmierdziali wiecej jak spaliny tej jednosky....i pani konduktorka byla samy usmiech..w pociagu jeźdili tz. "čundráci" trempowie s kytarami....
2019-02-23 21:07:14 (7 lat temu)
do vetinari: Nie rozumie tych trzech ostatnich wyrazów w pociągu jeździli tz " ?????"
2019-02-23 21:45:28 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-04-30 13:02:20 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Drewniane sedzenia i palenie pozwolone, ogrzewanie albo przez silnik diselowy...albo pecek blaszany na pokladzie ☺Klimatizacija caloroczna...
2019-02-23 21:40:58 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina :
Myślalem źe w Polsce jest teź takky ruch.......
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zmiana ☺
2019-02-23 21:51:22 (7 lat temu)
do Tommy tricker: Wlaśnie wedlók tej marionetky dostal ta nazwe. Chyba dla tego źe jest drewniany i kolorowy.
2019-04-30 16:41:56 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-04-30 17:26:32 (7 lat temu)
do Tommy tricker: No wlaśnie, na te ruchome i ogromne oczy tej marionetky zapomnialem ☺☺☺
2019-04-30 17:45:35 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-04-30 19:18:24 (7 lat temu)
do Tommy tricker: Ta marionetka Hurvínek, razem z swojim drewnianym ojcem Spejblem, koleźanka Máničkou i pieskem Žerykem wstapila do dzieciństwa wiele generaciji. Swoja droga, jutro ma 93 "urodziny"
2019-05-01 06:51:22 (7 lat temu)
Na zdjieciu sa widoczne dwie perelky historyczne, jednoska elektryczna 451/051 tz "Žabotlam" Gebaźaby albo Mordaropuchy

Jednoska byla dopiero w 2018r. wycowana z linii kolejowych.
i po prawej nieistniajacy zbiornik gazu, w Hawierzowie, zlikwidowany na poczatku lat 90tych XXwieku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2019-03-10 18:18:41 (7 lat temu)
vigo
 
2019-03-10 19:58:27 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-03-10 19:18:41 (7 lat temu)
do Tommy tricker: Byly to czasy, kiedy ludzie podruźowaly prawie tylko i wylacznie albo autobusami albo pociagami, samochodów nie bylo. Obecnie jest ta jednoska zastapiona nowa, dwupietrowa jednoska. Ostatnie lata ta jednoska jedzila tylko po liniach naokolo Pragy.
2019-03-10 19:26:59 (7 lat temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-03-11 13:29:42 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Ale perelka, tutaj wiecj pasiji sie laczy, zabudowa, samochód, wagony, mundury ☺☺☺...zdjiecie zrobiono na staciji towarowej.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2019-04-08 10:58:43 (7 lat temu)
lapis.me
 
+1 głosów:1
I ciekawe czyj to był samochód...
2019-04-09 00:17:27 (7 lat temu)
do lapis.me: Mnie by raczej interesowalo, jak i kdzie skończyl swoja droge....☺☺☺
2019-04-09 07:14:40 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
132 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Linie kolejowe w województwie śląskim (Zaolzie) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet