| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Linie kolejowe w Polsce

3 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...45678910...13191320następna
verbensis
 
+1 głosów:1
Dworzec odbudowany - minimum 1941.
2026-05-18 19:32:26 (miesiąc temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Końcówka odbudowy --> 1941.
2026-05-18 19:34:40 (miesiąc temu)
rdx0
 
2026-05-18 22:44:18 (miesiąc temu)
4elza
 
Potrzebne są obydwa?, wprawdzie różnią się kolorystyką, ale zasadniczo to samo:
2026-05-22 06:45:31 (miesiąc temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Datowanie można nieco poprawić opierając się na zdjęciu Przy peronie po prawej stronie stoi już nowy budynek
2026-05-13 19:03:51 (miesiąc temu)
Ewqa100
 
do Dana : poprawiłam datowanie.
2026-05-19 09:20:12 (miesiąc temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do Ewqa100: Mniej więcej 1908-1912.
2026-05-19 10:40:24 (miesiąc temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : W poprzednim komentarzu chyba niezbyt jasno napisałam o co chodzi z tymi domkami po prawej. Dobrze, że zwróciłeś na to uwagę i podałeś właściwy zakres czasowy - poprawiam.
2026-05-19 12:36:26 (miesiąc temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Dworzec odbudowany - minimum 1941.
2026-05-18 19:33:30 (miesiąc temu)
Proszę o przeniesienie do miejsca "Galeria wschodnia".
2026-05-19 13:54:00 (miesiąc temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do TheMolkaPL: Załatwione.
2026-05-19 14:56:43 (miesiąc temu)
Michał Kazimierski
 
+2 głosów:2
Przy wjeździe do Bogatyni od strony Sieniawki.
2026-05-18 18:47:16 (miesiąc temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
W ciekawy sposób wzmocniony.
2026-05-18 19:30:00 (miesiąc temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Czy na terenie obiektu można było swobodnie robić zdjęcia? Pytam, bo w ogłoszeniu o nocy muzeów z PLK było napisane o "niekorzystaniu z telefonów komórkowych na terenie obiektów", dosłownie to intepretując jeśli ktoś przyszedł z aparatem to miał farta a jeśli ktoś był Tik Tokerem to miał pecha. W każdym razie, gdyby nie fakt że tego dnia byłem w zupełnie innym miejscu, ten zapis regulaminu mnie totalnie zniechęcił bo to wyglądało jak zaproszenie na "popatrzenie sobie" ale bez możliwości zrobienia sobie pamiątek. A jednocześnie widziałem w sieci że pojawiło się mnóstwo zdjęć z odświeżonego wnętrza nastawni i poczułem się trochę wprowadzony w błąd
2026-05-20 13:55:38 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Można było robić fotki ,wiele osób robiło fotki, nawet w internecie są, to już obiekt zabytkowy,nie użytkowany już od 2022 roku, a co najciekawsze urządzenia oryginalne z przed 1945 użytkowane do 2022 roku z modernizacjami.
2026-05-20 16:30:07 (miesiąc temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do elot360: Bardzo często ogłoszenia takich imprez zawierają klauzulę o zakazie fotografowania, a potem, na miejscu, okazuje się, że to nieprawda, albo że chodzi o coś zupełnie innego. W noc muzeów poszedłem na zwiedzanie Centrali PKP PLK. Zapisy, dowody osobiste, budynek strzeżony, monitoring, sokiści nie odstępujący nas na krok itp. i informacja, że przewodnik powie, gdzie można robić zdjęcia. Na miejscu okazało się, że to wszystko lipa, 2 chłopaków załapało się z partyzanta, a zakazem fotografowania chodziło tylko o to, że przewodnik nie chce potem siebie oglądać na youtubie :) Więc prośba, żeby go nie filmować. Można było focić wszędzie i wszystko, gdzie byliśmy. Z detalami. To samo w innych instytucjach, także w ubiegłych latach. W hucie, ministerstwie tym czy owym.
2026-05-20 14:12:42 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
2026-05-20 16:34:50 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Ten kapelusz bardziej mi do lat 60-tych pasuje, Dziewczyny?
2026-05-19 08:47:55 (miesiąc temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Woj11:
Autobus wskazuje najwcześniej na początek lat 60-tych.
Przypisanie do komunikacji miejskiej błędne - to autobus PKS, ewentualnie wycieczkowy.
2026-05-19 11:30:21 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Woj11: Racja, lata 60.
2026-05-19 18:39:56 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
13193 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Linie kolejowe w Polsce - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet