| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Propaganda PRL-u

Pochody pierwszomajowe

Przedmioty

OBIEKTY - Propaganda PRL-u

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Propaganda PRL-u

4 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...4748następna
To może być narożna kamienica Kiełbaśnicza 7a-Św Mikołaja. Widok od strony kościoła
2021-01-24 15:13:58 (5 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2025-11-09 22:33:41 (7 miesięcy temu)
Myślę że to w tym miejscu Tylko fotka obrócona.
2025-11-09 22:44:07 (7 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
2021-01-24 15:39:05 (5 lat temu)
Krzyś_
 
do ZPKSoft: Ale Kiełbaśnicza 7a ma znacznie mniejsze przerwy między otworami okiennymi.
2021-12-18 16:31:38 (4 lata temu)
max
 
2021-12-18 20:29:50 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do max: Tam jest za wąsko na takie zgromadzenie.
2021-12-18 20:50:19 (4 lata temu)
max
 
do ZPKSoft: Stąd znak zapytania :)
Wtedy też było za wąsko?
2021-12-18 20:58:05 (4 lata temu)
do ZPKSoft: W ówczesnej prasie w artykułach komunikacyjnych nie znalazłem żadnej informacji o trasie, tylko podane są co najwyżej numery linii tramwajowych na trasie których wystąpią utrudnienia no ale tych linii podanych jest sporo :) Podejrzewam że to jakaś główna ulica, Piłsudskiego, Kazimierza Wielkiego, Świdnicka, ciężko powiedzieć... ale widać prawdopodobnie północną elewację kamienicy a może i nawet dwóch kamienic bo te 3 piony okien po prawej to może być osobna kamienica.
2021-12-18 23:14:50 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do max: Tak, bo kamienice po drugiej stronie ulicy nie poległy. Ponadto to co mamy z prawej ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2021-12-18 21:05:14 (4 lata temu)
max
 
2021-12-18 21:37:37 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do max: Średnio pasuje.
2021-12-18 21:50:20 (4 lata temu)
max
 
do ZPKSoft: Fakt.
2021-12-18 22:01:21 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do Dürgoy Marcin : Fotka nie jest odwrócona - napis z lewej " .... 1 Maja", raczej wykluczam wskazane miejsce.
2025-11-10 09:17:57 (7 miesięcy temu)
adi_62
 
+1 głosów:1
2021-07-01 11:24:32 (4 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Przypisałam do "Wydarzenia".
2025-11-02 07:13:01 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+2 głosów:2
W prawym górnym rogu przedstawiciele ochrony pochodu ;)
2025-10-26 06:55:01 (8 miesięcy temu)
yani
 
+2 głosów:2
do da signa:
I sznur samochodów ciężarowych, ustawionych tak, aby nikt nie uciekł po podpisaniu listy obecności na pochodzie.
2025-10-26 09:08:03 (8 miesięcy temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
Na budynku hasło VII Zjazdu PZPR z 1975r
2025-10-31 10:00:37 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Woj11: Jednak obok, po lewej, logo X Zjazdu PZPR - czyli rok 1986
2025-10-31 11:02:25 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
Biorąc pod uwagę szerokie nogawki spodni to okolice po) owy lat 70-tych
2025-10-31 07:44:31 (7 miesięcy temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Woj11: Oprawy latarni też wskazują na nieco późniejszy okres.
2025-10-31 09:10:00 (7 miesięcy temu)
Krzyś_
 
2025-10-31 21:23:24 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Tu lata 70-te
2025-10-31 07:47:46 (7 miesięcy temu)
4elza
 
do Woj11: Cała seria jest (jak sądzę) z tego samego dnia, przypisanie wpisałam tu gdzie wiedziałam, a datowanie na "Bolka oko", trzeba to ustalić, 1975-1979 może być?
2025-10-31 07:54:54 (7 miesięcy temu)
Krzyś_
 
2025-10-31 21:14:42 (7 miesięcy temu)
Krzyś_
 
do Krzyś_: To też w tym miejscu:
2025-10-31 21:16:14 (7 miesięcy temu)
4elza
 
Boisko chyba przy Gimnazjum Chrobrego...
2025-10-31 07:58:46 (7 miesięcy temu)
Jazzek
 
+3 głosów:3
Ta para z prawej, czy to już nie wygląd początku lat 70-tych?
2025-10-31 09:05:42 (7 miesięcy temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
do 4elza: Tu podana lokalizacja:
2025-11-03 12:57:34 (7 miesięcy temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
2025-11-03 12:58:42 (7 miesięcy temu)
480 Dyskusji (ostatnia 7 miesięcy temu)
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Zdjęcie udostępnione przez Muzeum Miejskie "Sztygarka" w Dąbrowie Górniczej.
Ogólny widok na wtedy obecna Fabrike Sprzętu Elektrogrzejnego "Termika". Zdjęćie pochodzi z prywatnych zbiorów p.Wiesława H.Radwańskiego.
1945
-
1947
1945
-
1948
1948
-
1950
1948
-
1953
1948
-
1953
1947
-
1955
1947
-
1955
1950
-
1955
1950
-
1956
1950
-
1956
Propaganda PRL-u - obiekty i wydarzenia
Propaganda PRL-u w powiatach:
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet