| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Propaganda PRL-u

Pochody pierwszomajowe

Przedmioty

OBIEKTY - Propaganda PRL-u

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Propaganda PRL-u

4 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...567891011...4748następna
Piotr Niewiadomski
 
+1 głosów:1
To ul. Marszałkowska przy skrzyżowaniu z Alejami. Pod wykrzyknikiem na transparencie widać ścianę z napisami. To ta sam, co tutaj:
2013-03-20 23:04:18 (13 lat temu)
Piotr Niewiadomski
 
+2 głosów:2
Napis jest na kamienicy Chmielna 43.
2013-03-20 23:05:31 (13 lat temu)
Aktualne i dziśaj!!!!
2015-05-04 18:39:02 (11 lat temu)
Jazzek
 
Na transparencie w tle wspomniany Sejm Ustawodawczy, więc rok 1947.
2024-10-24 12:54:39 (rok temu)
yani
 
do Jazzek:
Raczej to zapowiedź wyborów. Po co mieli by się reklamować post factum?
2024-10-24 15:11:11 (rok temu)
Jazzek
 
do yani: Cos rozkojarzony jestem :(
2024-10-24 15:21:42 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Jazzek:
Spoko, przy okazji sprawdziłem w jakim miesiącu te wybory były... :)
2024-10-24 15:38:24 (rok temu)
Jazzek
 
Skoro sąsiednie zdjęcia ze Świętokrzyskiej, to może i to też.
2024-10-23 12:26:10 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
Marszałkowska róg Alej, widok na południe.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2021-12-02 20:08:21 (4 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do yani: To w centrum to Siła i Światło? Znacznik bym postawił.
2024-10-24 12:56:01 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Jazzek:
Już jest.
2024-10-24 12:59:30 (rok temu)
4elza
 
2024-10-11 05:56:48 (rok temu)
yani
 
Aleje Jerozolimskie, przypisałem.
Gorsze w koszu.
2024-10-11 12:18:04 (rok temu)
cm
 
Tu jest teraz NOT chyba?
2024-10-16 12:36:22 (rok temu)
cm
 
Czy to jest miejsce, gdzie obecnie stoi Tęcza?
2024-10-16 12:34:44 (rok temu)
cm
 
Co to za miejsce? Nie umiem rozpoznać budynków w tle.
2024-10-16 12:32:30 (rok temu)
cm
 
+1 głosów:1
Dobrze by było te zdjęcia przypisać też do samej ulicy Sienkiewicza.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2024-10-09 12:42:29 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do cm: Proszę równieża o usunięcie zbędnej ramki (to zadanie wrzućcy ) - z góry dziękuję
2024-10-09 13:18:09 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Dotyczy to wszystkich 30 zdjęć jakie dzisiaj wrzuciłeś. Proszę posprzątaj ten śmietnik który zafundowałeś wrzucając te niechlujne zdjęcia...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2024-10-09 15:55:44 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Dzienny limit dodawania zdjęć kol. Robert Cze, ma 1 ... dopóki nie usunie wszystkich ramek ze zdjęć dzisiaj wrzuconych. Po uporządkowaniu tych fotografii limit zostanie przywrócony. Do usunięcia ramki niepotrzebne, oraz do dodania przypisania do konkretnych ulic/ obiektów jeśli są znane.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2024-10-09 15:57:37 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Jeśli nie wiesz jak to poprawić. Wchodzisz w fotografię, pobierasz ją (jeśli nie masz jej na dysku u siebie), przycinasz w dowolnym programie graficznym, jeśli trzeba prostujesz zdjęcie i zapisujesz. Następnie wciskasz "edytuj" na górze ekranu, w okienku edycji wybierasz przycisk "Browse" przy polu "Podmiana zdjęcia" wybierasz plik zawierający poprawioną fotografię, zapisujesz i po wciśnięciu Ctrl + F5 powinna nowa wersja bez ramki już wyświetlać się na stronie. Sporo czasu Ci to zajmie, ale jak to mówią "Masz ciało coś chciało" ....
2024-10-09 16:06:21 (rok temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
Reakcji kol. Roberta brak, limit 1 zdjęcia utrzymany.
2024-10-10 21:40:21 (rok temu)
do ylooC: Usunę dzisiaj - czekam na serwisanta do piecyka gazowego, to się wyrobię (chyba wcześniej od Gazownika :)
2024-10-16 09:29:01 (rok temu)
cm
 
Czy jesteśmy pewni, że to Sienkiewicza? Które to miejsce?
2024-10-16 12:24:30 (rok temu)
Tomasz Trzosek
 
+1 głosów:1
Płać Grzybowski w kierunku Granicznej.
2024-10-23 11:48:34 (rok temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
do Tomasz Trzosek: A czemuż ten Grzybowski ma "płacić"? ;-)
2024-10-23 12:04:21 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
Transparenty malowali chyba półanalfabeci...
2024-10-23 22:19:09 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do yani: ...których pierwszym językiem był rosyjski...
2024-10-24 08:02:58 (rok temu)
yani
 
do Jarosław Dubowski:
Lub jidysz...
2024-10-24 13:10:10 (rok temu)
480 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej. Zdjęcie udostępnione przez Muzeum Miejskie "Sztygarka" w Dąbrowie Górniczej.
Ogólny widok na wtedy obecna Fabrike Sprzętu Elektrogrzejnego "Termika". Zdjęćie pochodzi z prywatnych zbiorów p.Wiesława H.Radwańskiego.
1945
-
1947
1945
-
1948
1948
-
1950
1948
-
1953
1948
-
1953
1947
-
1955
1947
-
1955
1950
-
1955
1950
-
1956
1950
-
1956
Propaganda PRL-u - obiekty i wydarzenia
Propaganda PRL-u w powiatach:
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet