| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (57)
Obiekty w okolicy
Głęboka 60
10
m
Cieszyn
Głęboka 56
10
m
Cieszyn
Głęboka 54
21
m
Cieszyn
Studnia
23
m
Cieszyn
Głęboka 62
23
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Głęboka 58

Zbudowano: Przed 1836
Dawniej: Kamienica Paula Hentscholka
1 subskrypcja
Kamienica przypisana była do dzielnicy Miasto z numerem konskrypcyjnym 224. Numer posesji był 62 (w okresie międzywojnia zmieniony na nr 58). Budynek wzniesiono przed 1836 r., albowiem jest widoczny na mapie katastralnej miasta z 1836 r. pod nr 227. Według najstarszej Książki Adresowej Cieszyna z 1874 r. właścicielami byli Paul Hentscholek - krawiec oraz Blumenthal - zegarmistrz. W następnych latach budynek był w posiadaniu Paula i Karoliny Hentscholków i to aż do 1887 r., kiedy dom nabył Johann Pawelek. Przed 1913 r. kamienica przeszła na własność Antona Marcinka seniora, w jego posiadaniu była również w okresie międzywojnia.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
+1 głosów:1
tu z obowiązku niejako doczepiłbym się do słowa "oficyna". bo oficyna to ta część, która znajduje się po drugiej stronie podwórka. a tu mamy po prostu tylną ścianę.
2013-06-29 14:53:34 (12 lat temu)
Oczywiście że tak.Oficyna to był budynek w podwórzu jakiegoś budynku i ludzie mieszkali w oficynie.
2013-06-29 20:33:24 (12 lat temu)
Stenek
 
do marian101: Dodam, że nie wszystkie podwórka domów na Głębokiej są widoczne od strony podwórka czy też od np. ul. Stromej, jak mamy tutaj na tym obrazku. Tak jest np, z domem pod nr 48 na Głębokiej .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: correcta
2013-06-29 23:37:17 (12 lat temu)
Fonik1
 
+1 głosów:1
Z ciekawości postanowiłem sprawdzić Twoje zdjęcia z Cieszyna za pomocą przycisku ''zdjęcia na mapie'' i system dający znaczniki w tym mieście od ilości fotek aż zwariował! :)
2023-06-25 20:30:38 (3 lata temu)
do Fonik1: Hmmm, mnie się pod znacznikami nic niezwariowalo ☺☺☺ dziękuję za ciekawą informacjie, nieuźywalem jeścze tej obcji. Mam jeścze sporo do roboty...
2023-06-25 21:25:28 (3 lata temu)
stoik
 
do Fonik1: Jakoś mnie to nie dziwi. Cieszyn to nie jest normalne miasto. Stan umysłu.
2023-06-26 00:52:07 (3 lata temu)
Fonik1
 
do stoik: Tak sobie sprawdziłem i raczej to sama funkcja zdjęć na mapie wariuje, gdy ktoś ma wiele zdjęć jakiejś bliskiej okolicy, przed chwilką sprawdzałem tak zdjęcia jednej z osób we Wrocławiu z przebudowy ulicy Pomorskiej, jeden znacznik na ulicy, jeden na kamienicy, a jednemu nawet cały kwartał przeskoczyć się udało!
(ps. mi to tam nie przeszkadza, lubię tą funkcję- po prostu sobie stwierdzam fakt jako ciekawostkę).
2023-06-26 01:26:13 (3 lata temu)
stoik
 
do Fonik1: to już kwestia dla Administracji. takie rzeczy dzieją się regularnie. jak Ci chodzi o silnik, to nie posiadamy raczej instrukcji obsługi.przeciążenie serwerów czy coś. ja z wykształcenia jestem magistrem ogrodnictwa. call Neo .Tzn jak się coś dzieje, powiadom Centralę. My mieszkamy na przedmieściu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2023-06-26 12:43:38 (3 lata temu)
stoik
 
do stoik: go to the source Neo :) nie chcę nikogo obrażać, ale jak nie załapałeś dowcipa to nie warto Ci pomagać. rób. nikt nie zabrania. przeczytałeś instrukcję to wiesz więcej niż ja. Chyba poimylił Ci się Sekretariat z Gabinetem Dyrektora
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2023-06-26 12:51:16 (3 lata temu)
stoik
 
do stoik: może to zabrzmiało nazbyt bezpośrednio, ale my nie odpowiadamy za techniczną stronę nie wiem kto aktualnie rządzi, ale jak nie Neo to Pawulon. pogadaj.
2023-06-26 13:10:26 (3 lata temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Dużo wcześniej podobnie zrobiono ze sklepem w którym pracowała moja ciotka.
2024-01-16 10:30:06 (2 lata temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Dość popularny sposób upiększania witryn w dawnych czasach.
2024-01-16 10:33:05 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Podmiana na trochę większe.
2025-11-01 10:15:55 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 7 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet