| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (57)
Obiekty w okolicy
Podwórko
26
m
Cieszyn
Kładka przy Dworku Cieszyńskim
26
m
Cieszyn
Głęboka 35a
31
m
Cieszyn
Głęboka 41
33
m
Cieszyn
Głęboka 39
36
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Głęboka 39a

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Zawsie marzylem o tym źe by tam wiejścz...i jak napisaleś-jest to nie moźlywe..Dziekuje...
2016-10-02 19:07:31 (9 lat temu)
czesil
 
Czarujący zakątek! I ten spokój!
2016-10-02 21:13:58 (9 lat temu)
czesil
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2016-10-02 21:14:02 (9 lat temu)
Stenek
 
Brawo Grzegorzu!
Seria zdjęć pt. "Cieszyńskie podwórka" rośnie nam powoli i pięknie
2016-10-02 21:23:27 (9 lat temu)
do vetinari: Dla spacerowicza trudne, ale dla szperacza możliwe ;-) Warto mieć to miejsce na uwadze. Fajnie by było tu wrócić, kiedy nie będzie już liści. Może tym razem uda się Tobie.
2016-10-02 20:31:06 (9 lat temu)
do Stenek: Będzie przybywać ;-)
2016-10-02 21:25:20 (9 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do grzegorzem: Powiem Ci tak: zabieram się do dokładnego oglądania Twoich podwórkowych zdjęć, bo chcę każdy z tych domów ujrzeć także od frontu, żeby poznać "drugą twarz" domów, które od strony Głębokiej mam utrwalone we łbie od dawna
To musi być uczta, a nie szybkie przeglądanie
W tych podwórkach w jakimś sensie czas zatrzymał się w miejscu, jest sporo trywialnych, ale jednak fajnych artefaktów, to godne obejrzenia i wręcz lekkiej zadumy nad upływającym czasem
Dzięki Ci za te zdjęcia!
2016-10-02 21:32:52 (9 lat temu)
Stenek
 
I to jest właśnie ukryty smak miasta. Ci co tam mieszkali od dziecka, mają piękne wspomnienia
2016-10-02 21:24:42 (9 lat temu)
grzegorzem
 
+1 głosów:1
Fotopolanin do zadań specjalnych. Fotokomandos ;-) Ja w to miejsce trafiłem przypadkiem. Ty, mam wrażenie, działałeś z rozmysłem i są tego bardzo interesujące i cenne efekty.
2017-10-06 17:04:34 (8 lat temu)
do grzegorzem: Powiedzmy inaczej...mam ścześcze na ludzi. Towarzyśtwo milośników piesków jest ściśle tajniackie zgrupowanie ludzi. I po naszej stronie, tz, po czeskiej sie spotykami na spacerkach..i czasami sie zdarza dogadać na sesije zdjieciawa :-)
2017-10-06 18:09:05 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: A dlaczegoż nie ma więc piesków na zdjęciach ? ;-)
2017-10-06 18:17:15 (8 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Fotopsy odpoczywają po trudach negocjacji ogonowych
2017-10-06 19:29:39 (8 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Warto powtórzyć ujęcie, kiedy liście opadną. A to już niebawem.
2017-10-07 22:46:22 (8 lat temu)
do czesil: No, chyba tak...źe by tylko światlo bylo przyjaźne :-)
2017-10-07 23:01:18 (8 lat temu)
Rafał T
 
+4 głosów:4
Temu domu papa się odlepiła : )
2022-02-15 17:26:37 (4 lata temu)
do Rafał T : Jutro się popatrze w jakym stanu jet ta papa ☺
2022-02-15 19:16:10 (4 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Wygląda na to, źe dach jest z nową papą....więc jego przyśloścz, ciekawoścz i tajemniczoścz nadal trzwa ☺☺☺
2022-02-16 14:46:28 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet