| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (57)
Obiekty w okolicy
Głęboka 41
11
m
Cieszyn
Głęboka 45
12
m
Cieszyn
Głęboka 39
24
m
Cieszyn
Głęboka 47
26
m
Cieszyn
Głęboka 42
28
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Głęboka 43

Zbudowano: XVII/XVIII wiek
Zabytek: A-233/77 z 14.12.1977
1 subskrypcja

Kamienica wybudowana na przełomie XVII/XVIII wieku, przebudowana na przełomie XIX/XXw.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Śliczne zdjęcia Cieszyna dajesz BoWr, jesteś cieszyniakiem ???
Zdjęcia ostre i wyraźne, pewnie robione dobrym sprzętem foto, wiesz, jakim?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2015-10-29 22:01:53 (10 lat temu)
czesil
 
Ciężarówka Steyer?
2015-10-29 22:02:08 (10 lat temu)
Fuji Frontier SP3000 Scanner
2015-10-29 22:33:27 (10 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
Dla mnie, po powiększeniu fotki to Steyr - coś, jak ten:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2015-10-30 09:03:04 (10 lat temu)
BoWr
 
+1 głosów:1
do Stenek: to nie pamietam, ale wtedy miałem do dyspozycji zenita i smiene. Tak jestem cieszyniakiem.
2015-10-29 22:07:00 (10 lat temu)
Stenek
 
do czesil: Możliwe, ale mi jakoś tak wygląda na czeskie vozidlo
2015-10-29 22:07:03 (10 lat temu)
BoWr
 
do czesil: chyba jednak VOLVO ;)
2015-10-29 22:07:19 (10 lat temu)
Stenek
 
do BoWr: Też miałem Zenita TTL - wystałem go w długiej kolejce do Fotograficznego, widocznego tu po lewej. Smiena miała fajny system ostrości obrazu, w celowniku trzeba było zgrać ze sobą dwa te same widoki (nałożyć je na siebie), miałem tą nowszą wersję
2015-10-29 22:11:45 (10 lat temu)
do Stenek: Tak miały Zorki - dalmierz i trzeba było nałożyc dwa obrazy na siebie. Zenit to lustrzanka i ustawiało sie po prostu ostrość obrazu w wizjerze.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2015-10-29 22:15:16 (10 lat temu)
BoWr
 
do Stenek: w tych czasach jak ktoś zaczynał fotografować to większego wyboru nie miał :) sklep fotograficzny tak był, ale lepsze materiały kupowało sie po drugiej stronie olzy
2015-10-29 22:15:46 (10 lat temu)
do Stenek: W Smienie ustawialo sie ostrosc na symbole widoczne na obiektywie.
2015-10-29 22:37:51 (10 lat temu)
do YouPiter: No i tak jest. Nie ma cienia wątpliwości - Steyr 91 (sprawdzone w sieci). To jest bardzo charakterystyczny kształt kabiny. W niektórych ciągnikach siodłowych (TIR) drugie okienko boczne zaślepione (miejsce do spania dla kierowcy ?). Taki sam, ale jako wywrotka w barwach Dromex-u na innym zdjęciu BoWr: .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcde
2015-10-31 18:20:08 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Przedmioty związane z Głęboka 43
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet