| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (57)
Obiekty w okolicy
Głęboka 22
13
m
Cieszyn
Głęboka 26
14
m
Cieszyn
Głęboka 23
21
m
Cieszyn
Głęboka 20
24
m
Cieszyn
Głęboka 28
26
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Głęboka 24

Zbudowano: XVII i XVIII w.
Dawniej: Kamienica Alberta Höheneisera
1 subskrypcja
Kamienica przypisana była do dzielnicy Miasto z numerem konskrypcyjnym 207. Numer posesji był 28 (w okresie międzywojnia zmieniony na nr 24). Budynek wzniesiono na przełomie XVII i XVIII w. Na mapie katastralnej miasta z 1836 r. widoczny jest pod numerem 251. Według najstarszej Książki Adresowej Cieszyna z 1874 r. właścicielem obiektu był Albert Höheneiser i to aż do mniej więcej 1886 r., kiedy przeszedł na własność Herminy Slezak. W następnych latach budynek był w posiadaniu Marii Slezak oraz Herminy König z domu Slezak. Również w okresie międzywojnia budynek należał do rodziny Slezak - König.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
Wygląda na to, że za jakieś 2 tygodnie odwiedzę Cieszyn pierwszy raz w życiu. Tyle jest zdjęć na stronie, że grzechem byłoby ominąć Cieszyn będąc w okolicach Bielska-Białej przez kilkanaście dni :)
2026-06-13 21:44:59 (14 dni temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: No super, moźe się nam uda spotkać na jedno dwie dobrze nalane piwa ☺☺☺
2026-06-13 21:46:36 (14 dni temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do vetinari: Będę w tych okolicach od 29 czerwca do 11 lipca - jeżeli będziesz w Cieszynie w tych dniach to bardzo chętnie :)
2026-06-13 22:33:10 (14 dni temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Sam wiem jak malo czasu ma czlowiek podczas wyjazdów z rodzinną. W ten termin narazie jestem w domu, napewno się umluwimy ☺☺☺
2026-06-14 08:59:40 (13 dni temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dokładnie tak. Jak zobaczyłem ile jest miejsc do zwiedzenia w tej okolicy to wiem, że te moje 12 dni to będzie mało no ale na piwko z Veti to czas się znajdzie :)
2026-06-14 21:54:52 (13 dni temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 dni temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet