| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (57)
Obiekty w okolicy
Głęboka 28
11
m
Cieszyn
Głęboka 32
13
m
Cieszyn
Głęboka 27
21
m
Cieszyn
Głęboka 29
23
m
Cieszyn
Głęboka 26
23
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Głęboka 30

1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dana
 
+2 głosów:2
Widziałam tę kartkę ze stemplem z września 1949 roku.
2024-10-09 10:01:02 (rok temu)
czesil
 
To ulica Kominiarska.
2013-05-22 15:01:45 (13 lat temu)
mamik
 
do czesil: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-05-22 15:03:22 (13 lat temu)
mamik
 
do czesil: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-05-22 15:05:25 (13 lat temu)
pawel
 
do czesil: Cie choroba. Nie wpadł bym na to. Dziękuje.
2013-05-22 19:36:10 (13 lat temu)
czesil
 
do mamik: Komentarz został usunięty przez administratora - powód: nieaktualne
2013-05-22 18:32:58 (13 lat temu)
Stenek
 
Przed wejściem w ten tajemniczy Tunel, obowiązuje ............... zmiana ubioru! ;))
2014-08-06 22:56:32 (11 lat temu)
esski
 
do Stenek: Dołóż ze 400 pixeli, dołóż , nie pękaj...
2014-08-06 22:58:40 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Stenek: Czerwono-różowe kolory kojarzą się ...rozrywkowo ;)
2014-08-07 08:57:32 (11 lat temu)
TW40
 
do Stenek: Ale chyba tylko panie? ;-)
2014-08-08 20:46:46 (11 lat temu)
Stenek
 
do esski : Dołożę, jak znajdę oryginał na dysku
2014-08-07 23:30:36 (11 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do TW40: Tak, ale wiesz, dziś to się człek boi zapytać panią, czy jest panią i pana czy jest panem ..... ;)) ;))
2014-08-08 21:03:38 (11 lat temu)
stoik
 
Cocodrillo to był taki sklep z walizkami. Współczuję.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-01-13 17:27:50 (rok temu)
stoik
 
stało się nieszczęście. ale dobra. ile można to celebrować. Głęboka jest wyłączona z ruchu. a szło by przynajmniej udostępnić drugą stronę dla pieszych. ludzie tracą czas chodząc naokoło. życie musi toczyć się dalej. co z szczęście, że ta Pani nie zostanie wybrana na trzecią kadencję. szczere podziękowania dla strażaków z całego Śląska i nie tylko ( fałszerstwo wyczuwam na odległość, a poświęcenie warto chwalić ) .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-01-27 23:03:46 (rok temu)
stoik
 
+3 głosów:3
Vetinari zawsze na posterunku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-02-11 17:26:39 (rok temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Głęboka na wysokości niestniejącej kamienicy przy Głęboka 32. Prawie juź zakończono usuwanie gruzów kamienicy przy 32 ( pozostaly tylko tylne fagmenty ...
Głęboka 30, zabezpieczono ściany zewnętrzne budynku, poprzez wykonanie dwóch stalowych ram od strony ul. Głębokiej oraz stalowych ściągów usytuowanych na I i...
1946
-
2012
1946
-
2019
2013
-
2023
2022
-
2025
2023
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet