| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Linie kolejowe w Polsce

3 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia123456789...13191320następna
Kuba
 
Czy lokomotywownia była przebudowywana albo po części rozbierana? nie kojarzę a w zasadzie chyba nie mam prawa kojarzyć tego budynku widocznego po lewej stronie zdjęcia wystającego zza lokomotywy
2026-05-23 21:25:14 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Ten elektrowóz się zachował i dziś ma 98 lat
2026-05-23 22:03:14 (miesiąc temu)
Dana
 
+1 głosów:1
2026-05-22 12:40:24 (miesiąc temu)
Dana
 
+2 głosów:2
Do nazwy obiektu dopisałam Komisariat Policji.
2026-05-22 12:49:38 (miesiąc temu)
polskup
 
Widoczny na zdjęciu budynek stał na zachodnim, lewym brzegu Wisły.
2026-05-25 06:57:04 (miesiąc temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Właśnie zrobiłam podmianę zdjęcia, poprawiłam datowanie i to się już pokazuje. Natomiast chociaż w odpowiedniej rubryce wpisałam źródło (aukcje internetowe), to tego nie widać. Jako autor wpisany jest Rafał T i nie potrafę tego zmienić, a autorem zdjęcia jest St. Sanecki. Poza tym po prawej stronie pozostaje data dodania zdjęcia, a powinna pojawić się data aktualizacji. Czy mógłby ktoś to uporządkować?



2026-05-23 08:59:34 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Dana : Źródło już się udało (odznaczyłem 'jestem autorem'). Autor też. A z datą nie wiem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2026-05-23 09:06:05 (miesiąc temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do polskup: O! Już dużo lepiej, dzięki :) Do poprawy pozostaje więc jeszcze data aktualizacji i niepotrzebna jest też marka aparatu - może znajdzie się ktoś, kto przy tym pomajstruje ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupeł.
2026-05-23 09:17:01 (miesiąc temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Utworzenie obiektu "autobusy w Wejherowie" albo coś podobnego, bardzo proszę 👉👈🥺
2026-05-22 00:56:18 (miesiąc temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do elot360: Już dodałem. ;-)
2026-05-22 09:30:25 (miesiąc temu)
elot360
 
+4 głosów:4
To nie jest "jakaś bocznica" tylko linia kolejowa nr 342 do Leszczyny :P
2026-05-22 12:39:38 (miesiąc temu)
da signa
 
+4 głosów:4
do elot360: Ta "jakaś" bocznica to była taka zaczepka, uderzyłam w stół i nożyce się odezwały:) Dzięki za podpowiedź:)
2026-05-22 22:38:04 (miesiąc temu)
Ta maszyna to jest sprawna czy tylko zimny eksponat?
2026-05-25 11:35:45 (miesiąc temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
2026-05-25 11:41:01 (miesiąc temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Woj11: A, czyli jest nadzieja na uruchomienie ;)
2026-05-25 11:47:52 (miesiąc temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: Są perspektywy aby w przyszłym roku lokomotywa cieszyła oczy prowadząc pociągi retro
2026-05-25 14:58:13 (miesiąc temu)
Pomuchelskopp
 
+1 głosów:1
SU45 zwana przez kolejarzy "Fiatem"
2026-05-25 07:21:14 (miesiąc temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do Pomuchelskopp: Jak przejdziesz kilka zdjęć dalej to znajdziesz fotografię Fiata z dużym Fiatem :P
2026-05-25 11:12:11 (miesiąc temu)
4elza
 
+1 głosów:1
Widoczna tabliczka z adresem Skwerowa 18(?)..., to jest z tyłu budynku za Krakowską.
2026-05-27 06:39:48 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
13193 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Linie kolejowe w Polsce - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet