do Mariusz Brzeziński: Nie wieża tylko oś wieży jest na osi bazyliki, natomiast bok wieży pokrywa się z dolną krawędzią dachu i to dokładnie widać na tej fotce.
Zdjęcie jest zrobione z narożnika balkonu biegnącego wokół wieży.
Dodatkowo polecam uwadze widok tła za figurami widocznymi na obu zdjęciach - gdyby zdjęcia były zrobione z różnych miejsc, za figurami byłoby widać co innego. A widać dokładnie to samo.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery