| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Komunikacja miejska w Polsce

Autobusy w Czechowicach-Dziedzicach

Autobusy w Jaworznie

Autobusy w Rzeszowie

Trolejbusy w Piasecznie

OBIEKTY - Komunikacja miejska w Polsce
Więcej (81)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Autobusy w Strzelinie

Zbudowano: 2018
2 subskrypcje
2 lipca 2018 r. została uruchomiona Strzelińska Komunikacja Publiczna. Gmina zainwestowała we własną komunikację w sytuacji likwidowania przez PKS Oława, dotych...
dodano: 2018-07-06, autor: ZPKSoft
  
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Czekam niecierpliwie na jakieś zdjęcia z trasy bo ciekawi mnie to co będzie napisane na wyświetlaczach no i jak będzie z frekwencją.
2018-07-09 21:53:34 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Ok, będziemy polować, pojazdy najłatwiej spotkać przy dworcu kolejowym, co widać na mapce.
2018-07-09 22:15:12 (7 lat temu)
Jeszcze nie widziałem takich pojazdów :) Każdy rząd ma swoje drzwi. Jaka to marka i model? Trugol (...?)
2018-07-09 20:31:46 (7 lat temu)
Ale z wózkiem dziecinnym, tym bardziej inawalidzkim chyba tym się nie da pojechać.
2018-07-09 21:06:37 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Frugal z wrocławskiej firmy Intentio.
2018-07-09 21:27:40 (7 lat temu)
Gandalf
 
do blaggio.: Z tego co zauważyłem wejście dla wózków dziecięcych i pojazdów inwalidzkich jest po przeciwnej stronie z tyłu pojazdu .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2018-07-09 21:16:28 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Gandalf: Do pojazdów, które są na tym zdjęciu to chyba nie wejdzie żaden wózek. Miejsce dla nich przewidują te większe, widziane na linkowanej fotce. Widać tu . W obiekcie jest więcej fotek, dodanych jako zdjęcia przedmiotu.
2018-07-09 21:30:40 (7 lat temu)
Gandalf
 
do ZPKSoft: Faktycznie, nie zwróciłem uwagi że są dwa rodzaje/typy pojazdów.
2018-07-09 21:34:11 (7 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: Frugal to pewnie zamiast na ropę lub benzynę jeździ na Frugo ;-))
2018-07-09 22:26:09 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawulon: Elektryczny, Frugo pije kierowca ;-)
2018-07-09 22:27:15 (7 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: A ha. A dużo Frugo kierowca pali na 100 km?
2018-07-09 22:29:15 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do pawulon: Musiałabym przejechać Frugalem ze 100 km aby sprawdzić ;-)
2018-07-09 22:31:46 (7 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: No to masz zadanie na łykend ;-)
2018-07-09 22:40:43 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do pawulon: Na część łykendu, w niedziele nie kursują.
2018-07-09 22:57:56 (7 lat temu)
Coś wspaniałego - w końcu komunikacja miejska w Strzelinie! ... i to w dodatku 12 linii - bardzo dużo choć pewnie częstotliwość kursowania jest niewielka. W znacznie większej Oleśnicy jest mniej linii.
2018-07-09 20:12:40 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Linii jet zasadzie tylko 8, 7 podmiejskich i dwie A i B po mieście, trasa ta sama tylko w dwie strony. Trochę opisu jest w tekście , który z czasem będzie jeszcze rozszerzony. Trasy i zdjęcia wnętrz busów dodałam jako zdjęcia przedmiotów bojąc się zarzutów o całkowity brak architektury ;-)
2018-07-09 21:36:16 (7 lat temu)
pawulon
 
do ZPKSoft: To ostatnio jakaś moda się zrobiła. W Środzie Śląskiej jakieś pół roku temu też uruchomiono komunikację miejską, i tak jak u Was część taboru jest spalinowa, a część elektryczna.
2018-07-09 22:22:06 (7 lat temu)
do pawulon: No to też ciekawostka - rzadko zdarza się tak mała miejscowość z własną (gminną i niezależną) komunikacją miejską. Tylko 8 tys. mieszkańców!
2018-07-09 22:24:00 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do pawulon: Bo przy takim układzie łatwiej o dofinansowanie.
2018-07-09 22:29:32 (7 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Ponoć w Kątach Wr. też niedługo rusza, a to jeszcze mniejsza miejscowość ;)
2018-07-09 22:27:47 (7 lat temu)
Świetne! Dzięki za zdjęcia autobusów w ruchu liniowym - jestem zaskoczony frekwencją, widać że brakowało takiej komunikacji w regionie choć może być tak że niektórzy z ciekawości jeżdżą tymi busikmi - zobaczymy ilu będzie pasażerów np. we wrześniu :)
2018-07-14 21:06:02 (7 lat temu)
Auto z Lego :)
2018-07-14 21:11:07 (7 lat temu)
Takie meleksy obsługują również KM w Środzie Śląskiej :)
2018-07-14 21:34:52 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Będzie więcej - młodzież do szkół średnich.
2018-07-14 21:10:05 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Desperado: Nie, z Frugo ;-)
2018-07-14 21:15:05 (7 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Napisałem o tym już kilka dni temu pod zdjęciem
2018-07-14 22:02:05 (7 lat temu)
do pawulon: Nie zauważyłem, ale tam też jeżdżą większe autobusy elektryczne - 10-metrowe Ursusy Citysmile :)
2018-07-14 22:03:46 (7 lat temu)
pawulon
 
do Skwarkson1680: Tak, a oprócz tego jeszcze MMI Urby (spalinowe, niskoemisyjne)
2018-07-14 22:10:34 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Z dedykacją dla Neo, obiecane pojazdy w trakcie normalnych kursów.
2018-07-14 20:47:12 (7 lat temu)
5 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Od 2 lipca po ulicach miasta i okolicznych wsi jeździ 13 pojazdów - 4 mini busy elektryczne oraz 9 busów spalinowych klasy mini do obsługi komunikacji podmie...
Mini bus Frugal na trasie. Wozy te są czymś w rodzaju znanych melexów, zabierają do 13 pasażerów. Ich kolorystyka nawiązuje do barw gminnych. Na zdjęciu poja...
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
Przedmioty związane z Autobusy w Strzelinie
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet