| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Komunikacja miejska w Polsce

Autobusy w Czechowicach-Dziedzicach

Autobusy w Jaworznie

Autobusy w Rzeszowie

Trolejbusy w Piasecznie

OBIEKTY - Komunikacja miejska w Polsce
Więcej (51)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Polsce

2 subskrypcje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...892893894895896897898899900następna
WPKiW przypisane do Katowic???

Obecnie w całości w granicach Chorzowa, dawniej w pewnej (niewielkiej) częsci w Katowicach, ZTCP korekta granic miała miejsce pod koniec lat 60-tych.
2008-12-14 12:51:42 (17 lat temu)
fck
 
Urząd Pracy za Niemca, czy za naszych?
2008-12-08 18:28:10 (17 lat temu)
pawulon
 
Wnioskując po dacie to musiał być za Niemca ;)
2008-12-08 19:50:23 (17 lat temu)
Przed wojną i po wojnie szkoła.
2008-12-08 20:04:06 (17 lat temu)
Obecnie w budynku mieści się Zespół Szkół Technicznych Nr 2 im. M. Batko.
Adres: ul. Powstańców 6a

2008-12-08 20:07:07 (17 lat temu)
fck
 
do Jarosław Dubowski: OK, edytowałem. Na przyszłość: Interesuje nas przede wszystkim obecna nazwa i przeznaczenie budynków abyśmy mogli je odpowiednio przypisać. :)
2008-12-08 22:01:07 (17 lat temu)
Budynek według projektu wiedeńskiego architekta Emila von Förstera oddano do uzytku w 1890 roku.
Współcześnie gospodarzem budynku jest Teatr Polski (mozna założyc obiekt), Adres: 1Maja 1.
2008-12-10 14:24:46 (17 lat temu)
Tramwaj rozpoczął regularne kursy 11-go grudnia 1895r - na tej podstawie datowanie mozna zacieśnić.
2008-12-10 14:32:31 (17 lat temu)
baret
 
Dzięki , poprawiłem datę.
2008-12-10 15:10:55 (17 lat temu)
Sugeruję zmienić przypisanie na Park Hutniczy lub Park Miejski.
2008-12-11 17:53:16 (17 lat temu)
Zonia
 
OK!
2008-12-11 20:33:40 (17 lat temu)
Założyłem obiekt Park Miejski (Park Hutniczy) - prosiłbym o przeniesienie zdjęcia do tegoz obiektu.
2008-12-11 21:20:57 (17 lat temu)
Zonia
 
Zrobiłabym to chętnie, ale nie wiem jak to zrobić, jaki to numer?
2008-12-11 23:41:50 (17 lat temu)
fck
 
do Zonia: Numer obiektu widnieje w adresie strony po wejściu w obiekt. Przeniosłem. :)
2008-12-12 08:35:47 (17 lat temu)
Ul. Zwycięstwa, róg Kłodnickiej.
Po prawej widoczna balustrada mostu nad kłodnica na którym stoi fotografujący.
2008-12-16 13:03:17 (17 lat temu)
mar
 
do Jarosław Dubowski: Dziękuję.
2008-12-16 14:04:29 (17 lat temu)
pawulon
 
Po środku pocztówki gmach Poczty a po prawej Zamek Sułkowskich - jak możesz to dodaj przypisanie do zamku, istnieje jako obiekt, ja nie chcę wklejać tam takiej samej fotki jak twoja bo po co skoro już jest :)))
2008-12-23 23:07:29 (17 lat temu)
mar
 
do pawulon: Zrobione :))
2008-12-23 23:21:24 (17 lat temu)
pawulon
 
Dzięki :))
2008-12-23 23:41:47 (17 lat temu)
pawulon
 
Szkoda że nie da się odczytać jaki to Dom Wczasowy, chyba że na oryginale widać.
2009-01-05 12:23:57 (17 lat temu)
mar
 
do pawulon: Nie widać :((( Wygląda na dom FWP ale nazwa???
2009-01-05 12:30:02 (17 lat temu)
pawulon
 
do mar: No cóż, może będzie inne lub ktoś będzie wiedział co to za budynek to się wtedy przypisze :)
2009-01-05 12:37:10 (17 lat temu)
pawulon
 
Przypisane :))
2009-01-05 15:39:31 (17 lat temu)
pawulon
 
Nie masz w większej rozdzielczości, jak masz to podmień bo na tej niewiele widać a zapowiada się bardzo ciekawie :))
2009-01-05 12:19:24 (17 lat temu)
fck
 
do pawulon: Niebawem będzie dużo większa :)
2009-01-05 15:07:17 (17 lat temu)
pawulon
 
do fck: Super, czekam z niecierpliwością :)
2009-01-05 15:55:13 (17 lat temu)
do pawulon: Jeśli tak cię trawi niecierpliwośc to tu masz link:
Ładuje sie dłuższą chwilę bo plik ma 10MB (6 641 x 6 431 pikseli).
2009-01-05 17:54:03 (17 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Dzięki :))
2009-01-05 20:23:06 (17 lat temu)
pawulon
 
...a po prawej Zamek Sułkowskich.
2009-01-28 20:36:32 (17 lat temu)
To chyba Cyganski Las
2009-01-29 16:47:21 (17 lat temu)
pawulon
 
Przystanek końcowy "Cygański Las" - tak w wolnym tłumaczeniu brzmi podpis na zdjęciu, a więc aleksander ma rację.
2009-01-29 17:15:11 (17 lat temu)
mar
 
Dziękuję.
2009-01-29 18:24:26 (17 lat temu)
Pokaż na mapie
8991 Dyskusji (ostatnia 17 lat temu)
Komunikacja miejska w Polsce - obiekty i wydarzenia
STR.1 STR.2 STR.3 następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet